reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Colly a wybieracie ie do szkoly rodzenia? Bo moj sie przekonal po tych zajeciach wlasnie. Jak polozna mowila ze pomoc partnera w tej pierwszej czesci jest bardzo pptrzebna i jak sie okazalo ze na grupe 8 parowa tylko on nie chce isc...
 
Eweli ja pochodzę z dolnego śląska u mnie do wyboru są tylko 2 szpitale. Pierwszy poród miałam w małym kameralnym szpitalu ale zawiodłam się. Miał być gaz a jak poprosił mąż to polozna mówi ze przy 7 cm się nie daje. Do tego była opryskliwa pyta o zawód mąż mówi ze ksiegowi a ona ze to nie zawód.
Teraz pójdę do tego drugiego to duży wojewódzki szpital z dobrze wyposażona neonatologia. Podobno położne średnio mile no ale musze myśleć o dzieciach a zapewne czeka mnie cc. Chciałam ten drugi poród w prywatnej klinice ale najblizsza to Katowice z blizniakami nie dojadę
 
Wlasnie bede jadla cieple ciasto marchewkowe i popijala mleczkiem. Wreszcie sie doczekalam na meza z zakupami i dopiero teraz sie upieklo :)
 
Ja chce isc do szkoly rodzenia. Narzeczony cos mowil ze na pare zajec pojdzie. Oby odbywaly sie w jakis poznych albo wekendowych godzinach bo znowu sie wykreci. A zreszta jak se sam wolnego nie zalatwi to ja tam pojde z duzym brzuchem i raban zrobie ;) wtedy biedak na kazdych zajeciach ze mna bedzie.

Chyba faktycznie zrobie tak, ze zostawie temat. Jak zmieni zdanie to z laska sie zgodze a jak nie, to do konca zycia bede mu wypominac ;)
 
Dziewczyny 3:47 a ja spać nie mogę....
Ja będziecie robiły usg genetycznr to upewnijcie się cxy lekarz na pewno na uprawnienia i wynikiem takiego badania MUSI byc szczegolowy opis pepowiny, kresy karkowej i nosa- około 2 kartki a4. Bo mnie tak naciął lekarz i potem w 17tc jak wylądowaliśmy na patologii to dupa blada bo brakowało szczegolowego opisu genetycznego. Mialam tylko kartkę, że jest ok i dziecko jie ma zespołu downa. A potem zaczęło się coś czego nie chcę nawet pamiętać. W każdym razie klinikę genom w rudzie śląskiej mam obtrzaskaną :-/ na szczęście mały jest zdrowy ale to co przeżyliśmy to nasze...
 
reklama
Dzień dobry ja dziś od 2 do 3.30 nie spałam bo moja młoda tak kaszlala sucho ze cały czas u niej siedZiałam kolo łóżka na szczęście po syropku jej przeszło i gorączki nie było. A już mialam wizję że pewnie to zapalenie krtani :-( pewnie znowu przeziębienie - lub wirus z przedszkola.
A co do tego usg przesiewowego czy jakos tak ja mialam robione e szpitalu jak leżałam na patologi z powodu wymiotów. Teraz też tam będę mieć bo ze szpitala mam lekarza
 
Do góry