reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Sembo ja po skonczonym 36 pozwoliłam sobie już na co nie co więcej niż raz i baaaardzo mi to poprawiło nastrój, a Mikołaja nie przegoniło więc chyba możesz :-)
 
Noelle jeszcze raz gratulacje!! Teraz trzymamy kciuki za szybki powrót do domku:-)
Swoją drogą po takich przejściach jeszcze dała radę Nam ekspresowo przez ALG informacje przekazać:szok: Dziękujemy!!!!
 
hej laski:)

no to Noelle też się namęczyła, ale na szczęście ma to za sobą a Natasza zdrowiutka:)

heh, ja coś czuję, ze do tego 30-stego nie dotrwam.... jutro mój tata ma imieniny, moze zrobię mu prezent;-) wnuk do bawienia, bo ma za dużo czasu?;-);-);-)
 
Witam się i JA - tzn. my bo w dwupaku ;-)

Siuśki i krew oddane - może dotrzymam do piątkowej wizyty :-)

Boli mnie głowa ... nooooooooo i standardowo się nie wyspałam.

Noelle daj znać co i jak :) czy jesteśmy już ciotkami czy mamy &&&&&&&&&&& dalej trzymać :p

Sembo współczuję ... nuda jest okropna a zwłaszcza dla kogoś tak aktywnego jak TY ;-) a jak Ci położna nie zabroniła bzykać to czemu byś nie mogła????? Daj temu chłopu trochę uciechy ;-)

kaja buty cudne ... lubię takie obcasy ... tyle, że teraz to bym musiała sporo do takich schudnąć :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry