reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Noelle sama się wykopała wprost z ogródka na porodówkę:-D Teraz najprawdopodobniej jest już z maleństwem:-)
Czekam na wieści z niecierpliwością

A ja dzisiaj dla odmiany calutką noc przespałam i nawet na siku nie wstawałam:-D
Dzisiaj mam wizytę o zobaczymy czy tam moja mała pcha się już na świat czy jeszcze jej dobrze w brzuszku:happy:
 
reklama
Kaja... buty! Ślinię się!

Ta wariatka Noelle przez pół nocy mi się śniła, brak słów :D Mam nadzieję, że jej potomstwo już się wykluło :D
 
A ja właśnie wstalam, po 3h walki udało mi się zasnąć. Ale teraz już znów na badania trzeba. .. siuski już w pojemniku, a ja w wannie...

Miłego poranka!

Kaja piękne buty! Niestety ja bym chyba życie w takich straciła:p

Noelle kciuki choć pewnie już gratulacje są bardziej na miejscu;) w każdym razie czekam na wieści! :) :D

Ja wczoraj padlam. Cały dzień jakoś dobrze się czułam. Prasowalam, obiadek zrobiłam-było spoko. Potem przyszli znajomi po rzeczy dla swojej córki (dostałam ostatnio dużo takich większych więc co mają czekać na Matylde w piwnicy skoro Patrycja może ponosić;). Pojechali ok 20. A mnie o 21:30 dopadła taka niemoc, że ledwie znalazłam siły na umycie zębów.... normalnie jakby mi ktoś powietrze zabrał!


Kciuki za wszystkie wizyty!
 
Dzień dobry:-)
Noelle,czy jesteśmy już ciociami?Mam nadzieje,ze mialas łatwy poród!
Kaja, piękne butki,ale podobnie jak nanulika mogłabym sobie krzywdę w takich zrobic:-)
Nie mam problemów ze spaniem, wręcz przeciwnie. Wczoraj dwa razy w ciagu dnia drzemalam (i słyszałam jak chrapie przez sen:no:)...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty,wracajcie z pomyslnymi wiesciami!
 
dzien dobry,

Noelle- kciuki i czekamy na wiadomosc od Ciebie

wiikki- kciuki za wizyte, patrzac na Twoj suwaczek tez pewnie juz niedlugo cc bedziesz miala

k.a.j.a- buty swietne, ale mnie to chyba non stop w takich z podlogi zbierac by trzeba bylo :)
 
kaja buty cudne, ale podobnie jak dziewczyny nie dałabym rady, więc w sklepach mogę tylko na takie popatrzeć

wszystkie czekamy na wiadomość od Noelle oby napisała jak najszybciej :-)

Kciuki za wszystkie wizyty i teraz chyba czas na jakiegoś majowego chłopca, bo nam się dziewczyny spieszą
 
dobryy. Znowu od 6:00 spać nie mogę, raz gorąco, raz nie wygodnie raz znowu coś uwiera. W nocy się znowu obudziłam z czymś na pograniczu zgagi i gotowości do haftowania, młoda mi ewidentnie tyłkiem żołądek zgniata aż się wszystko cofa...

Noelle urodziło się nam coś hmmmm ?? :>

Słabo mi na myśl o kolejnym ślamazarnym, nudnym dniu w domu, a najbardziej mnie wkurzają teksty 'odpoczywaj teraz bo się skończy', jasne ile razy ja słyszałam już że coś się skończy albo zacznie i jakoś nigdy nie mieli ci specjaliści racji:eek:
 
cześć

U mnie pół nocy nieprzespane. Obudził mnie Kuba, po odprowadzeniu go do pokoju i wysikaniu się (była 1.30) nie mogłam zasnąć do 3, cały czas myśląc o mojej Wielkoludce i rodzaju porodu. Normalnie milion myśli na sekundę.
Teraz niesamowicie boli mnie głowa :(

Ciekawe, co tam nasza Noelle wykombinowała. Znając ją, to mogła uciec jeszcze z tej porodówki, że to za wcześnie:-D
 
reklama
Hej,

Sembo skonczylas 36 tydzien, gratuluje !
Wiki udanej wizyty życzę!
George ja ( odpukać ) tez ostatnio lepiej śpie, to chyba przez psychike. Po prostu sie uspokoilam bo już jestem w bezpiecznym terminie.
Noirel poczytam poczytam. O tym wywoływaniu to jeszcze nie, ale reszte owszem.
O Noelle myślę wrecz obsesyjnie haha. Mam nadzieję, że albo już po albo bliżej niż dalej. A i niezła nauczka dla pierworódek, że poród mało spektakularnie się zaczyna, cały dzień nieregularne a tu się okazuje że to już :-)
 
Do góry