reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

reklama
ardzesh- piekne pocieszenie dla rozciagnietych mam :) w pierwszej ciazy mialam wiekszy brzuch i moze ze 2 rozstepy teraz mam mniejszy i caly w rozstepach...

natalia_bis- u mnie z synkiem ten skurcz krzyzowy to byl polaczenie bolu brzucha z krzyzowym z naciskiem wlasnie na krzyz bo tam najbardziej bolalo, to przychodzi i odchodzi jak normalny skurcz, jesli to bol porodowy to zwieksza sie moc i czestotliwosc, ale ja bolu ciaglego nie mialam

kartagina- w sumie to dobrze ze sie jeszcze nie rozkreca, niech sie skonczy 37 tydzien i wtedy juz donoszona Martusie bedziesz miala :)

Elajar- ja i bez niemowlaka z moim lobuzem w nocy wstaje minimum 3 razy, moje dziecie straszne jest noca :)

a Zapominajka z Matylda wrocila juz do domu?
 
Kora ja ciebie proszę ty nie licz bmi w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przecież część odejdzie!!!

Kamila rozstępy można dostać nawet w ciągu jednej nocy!!!smaruj się smaruj!! ja mam jeden na biodrrze ale malutki- 2cm a tak to widzę że mi tylko żyły powyłaziły naokoło jak takie większe pajączki ale to myślę się schowa.

dobra, poleżałam, nawet pospałam, idę robić obiad.

Nia no właśnie chodzę już żeby w środę ruszylo bo mi się 37 kończy:) ale stres że odszedł zupełnie:)
 
noirel, czy ty oglądasz może "Sekrety chirurgii"? czy ty widziałaś jak zmniejszają skórę na brzuchu???:szok: ja bym się zdecydowała ale już w naprawdę skrajnej sytuacji, bo to mega wielka rozpierducha brzucha i cc to przy tym pikuś:confused2:
 
Ja odpukać tfu tfu też rozstepów nie mam ale za to mam brzuch "żylasty" strasznie ...

Jesli chodzi o wagę to ja przy wzroście 174 cm najlepiej czułam się przy wadze ok. 60 kg. Ogólnie jestem drobnej kości pomimo szerokich ramion i bioder. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą i mi uda się dobić do mojej wagi ;-)

Jakiś czas temu rozmawiałyście o szczepieniach ... tutaj mam potwierdzenie, że warto szczepić Epidemia odry w Wielkiej Brytanii. Już zabija - Sfora . To że jakaś choroa nie atakuje to nie znaczy że zniknęła...
 
noirel, czy ty oglądasz może "Sekrety chirurgii"? czy ty widziałaś jak zmniejszają skórę na brzuchu???:szok: ja bym się zdecydowała ale już w naprawdę skrajnej sytuacji, bo to mega wielka rozpierducha brzucha i cc to przy tym pikuś:confused2:

wiem,mam to samo zdanie,zawsze twierdziłam że nigdy się sama na żadną operacje nie zapisze!!! choć mam koleżanki po powiększeniu piersi i mówią że warto...to ja dziękuję bardzo!!!

ale jak ta skóra mi zawiśnie jak taki flak...to ja już sama nie wiem :-(
 
eee, skóra będzie zwisała jak za szybko schudniemy, a przy tym mało ruchu będzie, więc lepiej po porodzie trochę pojeść, a potem ćwiczenia ze szkrabami i brzuch sam się unormuje... a poza tym trzeba chyba mieć predyspozycje:sorry:

ja bym sobie zrobiła operację ale jak by mega flak mi zwisał;-)
 
reklama
Do góry