reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Kinga wie co robi!! dzięki temu miała od nas 3 dni spokoju:-D

To może ja też tak zrobię??:-)
nie... chyba bym nie wytrzymała jakbym nie zawiadomiła was!! wczoraj była już zmęczona ale jeszcze odpaliłam laptopa. M pyta: co ty robisz? a ja że muszę DZIEWCZYNY zawiadomić bo się martwić będą!!!!:-)
- eh, ty i te twoje MAJÓWKI!!:-)


wyszłam sobie na chwilę pochodzić po trawce, wyszła sąsiadka za płotem i pogadałyśmy, a tu mama 3 razy dzwoni i wielka panika bo nie odbieram!!! o jejku jejku!:-p
osy z ziemi wylatują, pewnie gniazda tam mają jak dzieci zaczną brykać to zrobi się niebezpiecznie!!
 
ale mnie Kinga rozwaliła tą wiadomością ! Normalnie, aż się popłakałam ze szczęścia :-)

Ja też chce mieć swojego szkraba, ale dam mu wybrać sobie termin, chociaż tak baaaaardzo bym chciała go przytulić
 
Sun7 trzymam kciuki&&& ale fajnie że Tobie już nie wiele zostało, zazdroszę :-)
Nanu, Framama poczekam sobie razem z Wami :-) Chociaż przed chwilą mnie Mama nastraszyła, że jej poród zaczął się od bóli krzyżowych, a mnie jak 40 min temu złapało w krzyżu tak nie che puścić i chodzę jak łamaga:sorry::-D
 
ale numer z Kinga:-) jupi!!super!!!sie dziewczyna uwinela:-)

sun za ciebie i malucha kkciuki!!pisz do nas co i jak;-)

ide jakas kkolacyjke stworzyc:-)
 
A moja matka, zawsze gdy nie odbieram, myśli że mnie pies zjadł :-D :-D :-D

Byłam w Pepco z W. Jakie ciuchy tanie dziecięce! A jakie ŁADNE!!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok:
 
reklama
Do góry