reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Aśka dokładnie, ale nie ukrywam, że jestem spanikowana... ale z drugiej strony podekscytowana :-) bo to już tak nie długo, aż zobaczę mojego szkraba :-)
 
SUN trzyma kciuki kochana za Was! daj koniecznie znac "po":-)

Sembo dobrze gadać, trzeba jej "drinka" nalać :-D

ja to już chyba pasuje , luuuuzzzz będzie co ma być. pozostaje czekać.:tak:
o matko ,ale gorąco!
 
Sun trzymamy kciuki z całych sił!


U nas też upał! Posiedziałam w pracy z dziewczynami ze 4 godziny, ale co się dziwić stęskniłam się za towarzystwem. Nie wszystko niestety jest tak jakbym chciała, załatwiłam przed moim odejściem stażystkę żeby moja pracowinica miała do pomocy, ale niestety nowa dziewczyna jest całkiem do dupy, nic sama z siebie, zero inicjatywy!

Co do załatwiania swoich potrzeb przy porodzie, ja też się strasznie tego obawiam i przed będę prosiła o lewatywę, o ile wcześniej się nie wypróżnie. Moja położna mówi, że w tym szpitalu gdzie będę rodzić lewatywa jest na dzień dobry :tak:
 
Framama oczywiście dam znać... :-) Jutro zapewne wyjmą mi pessar i jakoś też się tego boję... tzn. bólu... zakładanie nic nie bolało... nawet nie wiedziałam kiedy mi to lekarka założyła... ale jakoś ściąganie mnie przeraża... No ale trzeba to wszystko przeżyć :-)
 
SUN wczoraj Kartagina miała ściagany i mówiła ,że do przeżycia :tak:

DZIEWCZYNY KINGA 28 urodziła synusia! gratuluje!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sun7 3mam kciuki i MEGA zazdroszczę!!!

Framama my to jeszcze sporo czekania mamy co?:/

Ja dziś torbę wyprałam i najpóźniej jutro zamierzam ją spakować, niech leży gotowa do drogi....
Po wczorajszym złym samopoczuciu śladu nie ma! Na szczęście!
Dziś już poprałam, posprzątałam, byłam na zakupach, malowałam kratkę bluszczową na balkonie, umyłam okna w drzwiach balkonowych.... Wszystko oczywiście żółwim tempem ale się udało:) S dokończy w weekend:)


wow!!! KINGA gratulacjeeeee!!!
 
Do góry