reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

witam i dziekuję za wsparcie bardzo mi się przyda:) ja ostatnio mam straszne trudności z zasypianiem chodz jak zasnełam po 2 to cała noc przespalam bo mój współlokator nie wrócił na noc i przynajmniej mnie nikt nie obudził ;)
 
reklama
Kobitka Witaj! Nie zazdroszczę! Ale Citrus ma rację! Takiego to pogonic, ,byle dalej! Mam tylko nadzieje że będzie miał ci kto pomóc przy dziecku. ..

Ardzesh zdrowia dla taty!

Zapo... spełnienia marzeń i najcudowniejszego spotkania z Matylda:)

Wikki niezły sen :D

Ja się w nocy budzę ostatnio co 2-3h. Bolą mnie chyba wszystkie stawy, miednica strzela. .. dziś w nocy S mi się pomagał przekładać na drugi bok bo sama nie bylam w stanie!
Masakra co za niedolestwo!

Nic no! Idę robić kawę. Może te listwy dalej ruszymy bo pół pokoju tylko zrobione.....
Na 14 mamy w rynku spotkanie z DJ na wesele, oby jakiś do rzeczy był!
Potem jedziemy po łóżeczko i zjemy gdzieś obiad. ..
 
witam niedzielnie,
gdzie to slonce, mialo byc a znowu szaro u mnie...

wiikki- hehe to mialas sen :)

Zapominajka- jako ze dzis nie bede miala pewnie czasu pozniej juz zajrzec to teraz wszystkiego dobrego na jutro, by sprawnie poszlo i bede trzymala kciuki i czekala na wiadomosci od ciebie

kobitka- witaj, przykra sprawa u ciebie, nie masz mozliwosci wyprowadzenia sie lub zeby on sie wyprowadzil? taka sytuacja jest bardzo niezdrowa i ja bym napewno nie wytrzymala tak, ja tez bym nie liczyla na to ze wroci po rozum do glowy tylko wyrzucila z domu...

ardzesh- zdrowka dla taty
 
hejooooo
wzystkie dwa w jednym? widze ze tak..
moje dziecko tak jak pchac sie zimowa.aura na swiat chcialo tak teraz.ma.zupelnie gdzies ze matka sie stara ja juz wykurzyc;-) znajac zycie wybierze sobie najdziwniejszy z mozliwych czas.

u mnie za oknem prawie lato.noz 20 st zero wiatru slonce swieci jak wsciekle.
.... dobrze ze wczoraj na lumpkach kupilam 2 tuniki i 2 bluzki w ktore o dziwo sie zmiescilam mimo ze mialy byc na po ciaze;-)

bipre psiaka i lecimy do skleeeepu
 
Noelle- zazdroszcze, u mnie od tygodnia mowia ze w niedziele 20 stopni i slonce a tymczasem mam zachmurzone niebo, troche pada, i ledwo 8 stopni... no depresji dostane przez ta szarowke
 
Om nom nom nom, Cytryna wtrąbiła jajka faszerowane majonezem :)dry:) i szczypiorkiem, i zapytuje: GDZIE JEST SŁOŃCE? Oszusty cholerne, wczoraj mówili, że w Gdańsku będzie słoneczko, ciepło i cudnie, a tu niebo chmurami zasnute, kupa z twarogiem totalna, I CO JA MAM ZROBIĆ, hę? Komu w dupsko wlać? Na dodatek gdzieś zgubiłam pilnik do paznokci i ciekawa jestem gdzie, skoro odkąd leżę, trzymałam go tuż obok łóżka i nie wynosiłam do łazienki? No gdzie on jest, ja się pytam? :baffled:

A w nocy to masaaaaaaaaaaaakra. Budziłam się 5 razy i za każdym razem wysikałam chyba osiem litrów. Gdzie to się mieści? :baffled:
 
Hej Dziewuczki,

U nas na szczęście świeci słoneczko, może nie ciągiem bo się troszkę chowa za chumarmi, ale jest i tak pięknie.

Kobitka witaj i współczuje strasznej sytuacji, ja też nie wytrzytamałabym mieszkać z taką osobą, zwariowałabym chyba.

Noelle tak może być, że nasze dzieci wcześniej się śpieszyły, a teraz będziemy wyczekiwać do terminu.

Wikki hehe dobry sen :tak:

Nanulika no ja też się niestety budzę w nocy, odkąd biorę Fenka to udaję mi się przetrzymać chociaż na pobudkę co 4 godziny.

Zapominajka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrówka, szczęścia i czego Ty sobie tylko życzysz. Powodzenia jutro, trzymamy to kciuki z całych sił!!!!!!!!:-)
 
reklama
witaj kobitka!!! cieszymy się z Twojej obecności! Sama już nigdy nie będziesz bo zjawi się niedługo ktoś kto będzie cię kochał miłością bezgraniczną i na zawsze!!!!!!! a takiego palanta to bym pognała od razu, nie dając mu czasu "aż się dziecko urodzi"- bezczelny typek!!!! ale pewnie dobrze wam było kiedyś stąd te przywiązanie... trzymaj się kochana!

ja dziś raz na siku!!!!!!!!! do północy siedziałam o 7 pobudka, całą noc mi niby-wody odchodziły a to tylko ten pierniczony macmiror!!! od środy jak mi wyjmą te moje badziewia (chociaż nie, z szacunkiem, bo dzięki nim dotrwałam tak daleko!) odstawiam nospę i zaczynam żyć!! mam już dość
Wczoraj M zrobiłam dobrze a on na koniec że cycki to mam jak jego mama!!!!! a nie wiem ile ona waży ale sporo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no i wszystko popsuł! a na koniec dodał: no wiem, wiem że to nie był komplement! faceci to naprawdę wyczucia słów nie mają!!!!!!

i co Framamcia przeciążyłaś się wczoraj?? takie imprezy to już nie na nasze stany...

ach no i Zapo ode mnie też najlepszego!!! no cudnie tak obchodzić ur z dzieckiem!!! albo nawet dzień po dniu!!!!:-)

Cytrynka gratuluję kolejnego finiszu!!!! u mnie to samo- od wczoraj mie mam pilnika- ani ja ani M znaleźć swojego nie może!!! a w zeszłym tyg pęseta mi wsiąkła, a też trzymam obok siebie!! znalazłam w pudełku z niciami którego wieki nie używałam!! LUNATYKUJEMY czy co???

babcię mamy w szpitalu, 85lat ale swój ogród kopała!!! jakiś zakrzep jej się w nodze zrobił, bali się żeby nie puścił i nie doszedł do płuc, serca, mózgu... i dawali leki na rozrzedzenie krwi i dostała wylewu krwi do mózgu!! i leży plackiem... masakra...
 
Ostatnia edycja:
Do góry