reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Cytrus -Dzieki za rade biegam jeszcze raz komentowac .....
Mnie cos dzis znowu na @ boli i te kuj kuj w szyjce aby do poniedzialku
:tak:
Milej nocki zycze choc zdaje sobie sprawe tez napewno biegacie po nocach i nie wygodne spanie meczy ;-)
 
reklama
Witam dziewuszki :) Mnie tez przyjmiecie pod swoje skrzydła?:-):-) ja mam termin na 27 maja ale juz nie mogę sie doczekać, wszystko kupione,poprane i poprasowane tylko wózek został do kupienia ale to planuje w maju na razie jezdze i rozglądam się za jakimś odpowiednim :) ciągle mi się snią małe dzieci to pewnie przez to że sie doczekać nie mogę w przeciwniństwie do "mojego faceta" z którym mieszkam ale tak naprawdę juz nie jest mój bo znalazł sobie nową dziunię z 7 letnim synem ;/ ciagle mi tylko powtarza ze sie wyprowadzi jak sie dziecko urodz ale jak dla mnie mógłby juz to teraz zrobić dośc się juz przez niego napłakałam i nacierpiałam . NIe zaangażował sie w nic co jest z dzieckiem zwiazane a jak wraca z pracy gdzie spedza całe dnie to woli z kolegami na piwo isc. mieszkanie podzieliliśmy i on spi w jednym pokoju ja w drugim i praktycznie schodzimy sobie z drogi . Na szczescie mam siostre która mieszka na przeciwko to jak mam doła to sobie do niej pójde i posiedze . A najlepsze jest to że zanim zaszłam w ciaże to on mnie bardzo kochał i chciał bardzo dziecka a jak sie tylko o ciazy dowiedział to od razu sie zmienił ... uff ale sie napisałam . Trzymam kciuki za was wszystkie i oby do przodu a damy radę :D pozdrawiam :-)
 
dobry ;)

Kobitka witaj mi również przykro, mam nadzieję, że jak urodzisz, Twój facet zobaczy potomka i odmieni zdanie :/
Ja dziś też niewiele pospałam, a śniło mi się, że urodziłam....owczarka niemieckiego najlepsze że był olbrzymi.

Zapo to będziesz razem z córą urodziny wyprawiała :) jeszcze raz dużo zdrówka, szczęśliwego rozwiązania i czego sobie tylko kochana zyczysz :)
 
Witajcie dziewczyny:-)
Alg ja również nocka w kratkę więc teraz na rzęsach chodzę:crazy:

Kobitka witaj, dobrze, że chociaż w Twojej sytuacji masz siostrę blisko siebie na którą możesz liczyć. A facet może zmieni zdanie po porodzie. Niektórzy tak ze strachu się wycofują....

Zapo Wszystkiego Dobrego:-D i wszystkie zaczynamy już trzymać kciuki za jutro:-)!
 
Hej dziewczyny!!! Ja dzisiaj miałam na szczęście przespaną noc, tylko raz obudziłam się na siusiu. Jutro już do domku, nie mogę sie doczekać:)
Kobitka witaj!!! Przykra sytuacja faktycznie z tym "Twoim facetem".
Miłego dnia babeczki!!!
 
Kobitka, takiego sk*rwysyna to młotem w łeb i niech spierdziela, zwłaszcza że sobie znalazł inną! Co za ciul patentowany! :crazy:

Magart, Ty z Sosnowca!!! :-) Ja z Dąbrowy Górniczej pochodzę!!! :laugh2:
 
witam się w słoneczny poranek.
Wczoraj pół dnia lepiłam pierogi ruskie, byłam padnięta na maksa, kręgosłup wołał o pomstę do nieba (ostatni raz pierogi lepiłam kilka lat temu, nienawidzę robić pierogów, bo znikają zbyt szybko i nacieszyć się nimi nie można).

Po obiedzie padłam na łóżko i nawet odpocząć nie dałam rady, bo mi mama zadzwoniła, że przyjechała kuzynka z dzieckiem w wieku Mileny i czekają na nas... a jak tam byłyśmy to mój tata wrócił z pracy, źle się czuł, wyglądał strasznie, bałyśmy się, że ma zawał więc zadzwoniłyśmy po karetkę. Niby zawał wykluczyli, ale EKG wykazało jakieś nieprawidłowości więc i tak zabrali go na obserwację do szpitala. no i najbliższe dni zamiast błogiego odpoczynku - będę się martwić o tatę i jeździć do szpitala.

kobitka - witaj. Współczuję faceta. bardzo źle trafiłaś. Szybko go przepędź. Niech się pocałuje w D. Mam nadzieję, że będzie dawał Ci wysokie alimenty!
 
reklama
Do góry