reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hehe tylko chwilka:)
Mnie się śniła Citrus a tobie ja:))))
Nie zazdroszczę braku możliwości udg itp. Trzymam kciuki żeby się zlitowali!

Eklerka super ze Michał odzyskuje siły! :)
 
reklama
sms od Eljar

"Hej Kobietki.My jeszcze w szpitali,choć do soboty na pewno będziemy w domu.Po USG maluchów brzuszki ok,główki Iza do kontroli (jakieś powiększone naczynko),Tomek ok..Słuch oboje ok.Tomek jeszcze dziś się opala,Iza już nie musi.Ze mną też dobrze.Jutro zdejmą mi szwy.Zaczęłam ściągać mleko,na razie marnie.Karmić piersią nie będę,bo za duże brodawki a za małe buźki.Ech...Pozdrawiamy"
 
Eklerka to super że z Michałem już lepiej, oby tak dalej :)

A ja się zmotywowałam i poprasowałam - a było tego cała sterta :/ A teraz nie mam siły ruszyć ani ręką ani nogą :( a muszę jeszcze pojechać na zakupy ... bo w lodówce mam tylko światło :szok: poczekam jeszcze na moje dziewczyny to mi trochę pomogą ;)

Jeszcze poodkurzam i idę pod prysznic ... może to mi da jakiegoś kopa ;-)

Cześć Dunia witamy .... w naszym kulinarno - narzekająco - emerycko - ciążowym forum ;-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc laski;)

Witaj Dunia ;)

Fajnie, ze u Elajar wszystko dobrze;)

Która następna???:-D:-D:-D

Eklerka - dobrze, ze z synciem lepiej :tak:

Zapo - ty juz niedlugo bedziesz jeczaca!!! Jeszcze pare dni tylko...

Matko jakie macie sny:D Mnie sie jeszcze porod nie snil, ale ostatnio snilo mi sie ze jestem juz z malym w domu i go przewijam zastanawiajac sie czy pampers nie jest za maly:confused:
A dzis w nocy snilo mi sie, ze jadlam kanapki z Nutellą...
ALEŻ MI SIE CHCE KANAPEK Z NUTELLĄ!!!!!!!:szok:

Wczoraj zrobilam 5 pranie dzieciowe - i tylko ono zostalo do prasowania. Normalnie to dziecko ma tyle ciuchow ze szok!!!! Ledwo sie w komode zmiescily, a wiekszosc to rozm. 56-62...
No i generalnie do prania zostaly mi tylko kocyki, przescieradla i posciel jak juz przyjdzie;)
 
U mnie było podejrzenie astmy oskrzelowej, też bardzo długo brałam wziewy, a wszystko minęło, gdy pojechałam do sanatorium do Rabki. Nigdy więcej po powrocie stamtąd nie zachorowałam już na oskrzela :szok:

Kora cytryna dobrze radzi,Rabka najlepsza na te sprawy.U mnie Córka miała astmę,u mnie jest rodzinna u wszystkich dzieci (prawie wszystkich) córka miała wziewy,jakieś nowsze tabletki do żucia,no i w domu inhalator,oczyszczacz powietrza,nawilżacz powietrza,tuba,nebulizator...i przeszło,chyba jak miała 4 latka zakończyłyśmy leczenie i śladu nie ma :-)

Witaj Dunia :-)

Eklerka super że już jest lepiej!!!
 
Ostatnia edycja:
Witaj Dunia.

Kasienka nie wiem czy jęcząca, bo przecież do cc to mi znieczulenie dadzą ;-)

Cycki mi mrowieją :szok:
Dolegliwości to mam nieszablonowe...
 
Eklerka bardzo sie ciesze,ze u Was sytuacja wraca do normy!

Dunia witamy.

Kasienka zjedz sobie Nutelle.Mloda miala uczulenie na czekolade wiec na dluuuugo sie z takimi zachciewajkami pozegnalam...;-)


Najpierw zasnelam snem kamiennym i sila wyrwalam sie z objec Morfeusza.Nastepnie jak juz wstalam to poczulam sie jakbym nigdy w zyciu nic nie jadla.:baffled: A teraz po dziecko i na zakupy.Napisze jakby u mnie bylo cos nowego.Na razie BEZ ZMIAN :sorry:
 
Witajcie dziewczyny! Dunia witam wśród majówek!
Długo mnie nie było, ale starałam się Was czytać - choć oczywiście wszystkiego nie dałam rady....

U mnie dopiero pierwsza partia prania dla synusia w pralce. Muszę po mału spakować walizki do szpitala. Ale mnie motywujecie... :tak:
Dobrze że wszystkie z nas nadal w dwupaku :-D Rozpakowane tylko nasze trzypaki ;-) Pozdrawiam Was serdecznie Kaja i Eljar!!! :-D
 
reklama
witam Dunia :)
miałam nadzieje,ze popsuł mi się jakiś ząb ,ale niestety nie.
mam jakieś guzki na dziąsłach . mam płukac dento fresh ,myć pastą sensitive kupiłam elmex zielony, i szczoteczkę ultra soft.
podobno to przez zmiany hormonalne. po porodzie ma wrocić do normy.
jezu kiedy ten poród. ja się wykończe. to mnie serio boli......

laski ,ale macie sny :szok:
 
Do góry