reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Dzien dobry,

ja dzisiaj przespalam noc ! o matko jakie życie staje się piękne jak sie jest eyspanym. Mój ma dzisiaj drugą zmianę więc korzystając z okazji jedziemy do szkoły rodzenia na lekcje o fazach porodu hehe

Framama , przed ciążą miałam niezniszczalne zęby i dziąsła. Teraz krwawią mi strasznie, są spuchnięte i nawet się muszę ograniczać w uśmiechaniu bo wyglądam paskudnie.

Kora, ja miałam zdiagnozowaną astmę przez całe gimnazjum brałam wziewy, w liceum się poprawiło na tyle ze brałam tylko leki antyalergiczne. Teraz ( mam 24 lata ) nic mi mi nie jest i obywam się bez leków , czasem w okresie pylenia wzmożonego jest gorzej ale zwykły allertec załatwia wszystko.
 
Ostatnia edycja:
U mnie było podejrzenie astmy oskrzelowej, też bardzo długo brałam wziewy, a wszystko minęło, gdy pojechałam do sanatorium do Rabki. Nigdy więcej po powrocie stamtąd nie zachorowałam już na oskrzela :szok:
 
Ja też po kolejnej cięzkiej nocy. :eek: Dobija mnie ten ból bioder i miednicy, coś okropnego.
A jak już udawało mi się zasnąc to śniła mi sie nanulika. Rodziłyśmy razem na jednej sali, łóżko w łózko i dostawałayśmy jakieś głupawki śmiechu przy skurczach.
Jak ja podczytuje wątek wizytowy to Wam taaaak strasznie zazdroszczę takiego prowadzenia ciąży, tych usg, tego że znacie wymiary i przyblizona wagę maleństw. Tego, że otrzymujecie leki na infekcje i macie badane podwozie...:-p
Ja od połówkowego nie miałam juz usg i nie wiem czy jeszcze będę miec, wtedy mała wazyła 750gr a jak jest dziś, czy jej wymiary są odpowiednie do tygodnia ciąży to pojęcia nie mam. :baffled: Nawet jak leżałam w szpitalu to usg mi nie zrobiono. Od ponad 3 tygdni mam złe wyniki moczu, dwa razy juz mnie nerki bolały ale lekarze ani myslą dprzepisac mi leki na to (nawet gdy prosiłam)!!
Dziś wizytuję pogadam z gin, że od wyjścia ze szpitala strasznie się stresuję i martwię, będę wręcz żebrac o usg. Może dowiem się wreszcie co z moim porodem....
Ehh zły dzień dziś mam maruda ze mnie.
Eklerko- jak Twój synuś?
Kora- powodzenia z córeczką u lekarza i samych pozytywnych wieści!
Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
skończyłam :))) foto w wątku robótkowym ;) nie powiem bo jak na kogoś kto prawie urodził w nocy to myślę że dobrze mi to wyszło ;) teraz coś zjem i spróbuje się przespać.
 
Cytryna ja też byłam w Rabce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-) i też przestałam tak strasznie chorować. już mi mieli migdałki usuwać i coś tam i się obeszło...:-)
 
dzięń dobry :)

widzę że humory dopisują z samego rana :DDD

ja wczoraj jak poszłam spać o 21 tak wstałam dziś przed 10 :0 i dalej bym spała, słabo się czuje jakoś. Miałam dzisiaj iśc na zakupy ale NIEEE, nie dam rady jestem padnieta i chyba już tak bedzie do końca ciąży. Wiec zostaje w domu i bede zaliczać się do leżących. Naprawdę, nie wiem czy wy odczuwacie to co ja ale ja czuje się już masakrycznie i z dnia na dzien coraz gorzej I CIEŻEJ.

tylko_chwilka - Michaś lepiej, zjadł mi dzisiaj na śniadanie całą miseczke kaszki ryżowej, apetyt mu wraca. Jest już dobrze !!!!!! :)
 
reklama
Eklerka super,że Michał lepiej!
Ja też jestem leżąco jęcząca. Na nic nie mam siły i w ogóle ble.

Ja też byłam w Rabce. Ale nie pamiętam,czy mi to cośkolwiek dało. Za mała byłam :-D
 
Do góry