reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kora udawaj, ze go nie widzisz! Ja tego białego g*** nie chcę widzieć.

kiedy muszę wyjsć z domu i będzie mi szasypywał okulary, buuuuuuuuuuuu!!!! mimo to spróbuję, a jak.

A ja dziś spałam jak zabita;) i pół nocy śniło mi się że tanczylam. I to jak za malolata! Wpadłam na parkiet i jak w transie bujalam się kilka godzin. Potem rozmawiałam z taką dziewczyna która u nas w kadrach pracuje... i krzyczalam prawie do niej że czuję się fantastycznie, że tak mi to było potrzebne.... :D

A potem?

Potem Citrus śniło mi się że napisałaś na forum że urodziłas! Mialas CC i......

.........Mateusz okazał się być dziewczynką! !!!!!!!!!!!

uwielbiam ciążowe sny:-D:-D:-D:-D

dla mnie to wygląda jak skurcze przepowiadające w sumie nie miałam żadnych jeszcze do tej pory, a wiesz jak u nas jest z lekarzami więc nie sądzę żeby mi powiedzieli wiele więcej niż sama wiem. Chyba dopółki mi wody nie odejdą albo czop nie wypadnie to nie ma co panikować :p

czop to żaden powód do paniki... wody zresztą też dają trochę czasu, no chyba ze są nieładne, to lepiej sie zbierac od razu...

zrobiłam postępy - zaczęłam pakowac torbę:-) i zarejestrowałam sie na poniedziałek na ktg w szpitalu...
weszłam też na ich stronę i spisałam co tam niby ze sobą mam miec.... dla się i dla dziecięcia (pieluchy, sudocrem lub itp., chusteczki nawilżone, amen)

a na 11.45 jedziemy z Zosią do alergologa... ja nie chcę, żeby dali jej wziewy i zdiagnozowali astmę, nie chcę... ale przestaję się powoli łudzić, że nasza walka o to była skuteczna.... ten kaszel nie pozostawia miejsca na wątpliwości... a w tym roku wyjazd nad morze raczej się nie uda:-( kasa... mieszkanie zeżarło niemal wszelkie oszczędności, no i kredyt, całkiem na zero nie chcę zostać, bo a nóz-widelec....

dobra zbieram sie, bo jeszcze wcześniej musze L4 do pracy podrzucić, szpital Zosiny 500 m od pracy mojej, więc zaniosę sama, skoro i tak musze tyłek na ten syf za oknem ruszyć...
 
reklama
śnieg, niech go cholera jasna:angry::wściekła/y:

chmurka - ja bym już właśnie wolała ten sznur z drabinką, bo mnie pielęgniarka na siłę ciągnęła za rękę, a że była ode mnie połowę mniejsza, to ja się jej nie dziwię, że nie dała rady. Ale są pewne granice przyzwoitości...

kora - trzymam mocno kciuki za Zosię :tak:

sembo - może teraz uda Ci się przespać?
 
ja zaraz biorę się za jakieś wiosenne kanapki na śniadanie bo S tylko po kawie pognał do repro drukować projekt i w drodze powrotnej ma przyjechać zjeść ze mną śiadanko:)

kora - kciuki za Zosię!

sembo - co za girlandę tworzysz?

ja wstawiłam przedostatnią partię ciuszków - do końca tygodnia mam zamiar zamknąć temat prania i prasowania. Wczoraj odłożyłam do 2 kartonów te powyżej 6 miesiąca, i powyżej 70cm
Wyprasowane będę mieć wszystko do 68. Wystarczy!


może się dziś do galerii na jakieś zakupy wybiorę.... coś mnie nosi...
 
wczoraj u was słoneczko, u mnie sypało a dziś u mnie pięknie świeci a wy śnieg oglądacie!!!!!!!!!!!!!!!:-)

wiolonczela to nie zależy od szpitala tylko od sytuacji a sytuacja była nadzwyczaj trudna dla wszystkich. poród w 26 odbierają tylko w jednym szpitalu ale mnie (po całej nocy ze skurczami) niby nie zdążyli przewieźć bo wszystko działo się szybko... sytuacja uspokoiła się dopiero jak małego po 5 dniach przewieźli do innego szpitala.

córę rodziłam tam naturalnie i bardzo dobrze wspominam, wszystkie zabiegi itp też..
mam nadzieję że teraz jak już ciąża tak wysoko to też nie będzie problemów.

Nanu HeHe bomba sen!!! a najlepszy wątek z CYTRYNĄ!!!!!!

Sembo trzymaj się!!

jeszcze jutro i pojutrze lekarz.....................
 
tworzę wypychane literki z filcu, chce je ozdobić i zawiesić małej nad łóżeczkiem. Lara zrobiła już dawno ale nie wiedziałam czy wole Larisa czy Larcia, zdecydowałam Larisa i teraz własnie dokańczam.
 
Mi po cc nikt nie pomagał. A że ja się nie lubię prosić, ani nic to miałam to same wiecie gdzie.
Nanu niezły sen :-D

Kora &&&& za arelgologa! Kiedy kończycie remont? Wrzucisz jakieś foteczki?
 
reklama
Do góry