reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

eklerka- przechodziłam anginę ropną w połowie marca ;/ nie fajne i faktycznie pomógł dopiero antybiotyk... trochę ulgi przynosiło jednak płukanie gardła wodą utlenioną na zmianę z rumiankiem i nacieranie szyi amolem (łaziłam w szaliku jak przy śwince)
 
reklama
jak ja wam zazdroszczę spacerów...:hmm:

za to, na pocieszenie objadam się ciągle lodami, ale jak słyszę o tych gardłowych problemach to chyba przystopuję:cool2:
 
Eklerka ja bym raczej uznała że to rota wirus a nie poszczepienna reakcja.moja córka złapała rota w wieku 2 lat po pobycie w szpitalu na ostre zapalenie krtani,chyba nie pamiętam ile dni się męczyła (góra/dół),ale schudła mi 7 kg:szok: połowa dziecka znikła,dobrze że miała spory zapas,bo znowu moja chrześnica,od malutkiego mega niejadek,ciągle na sztucznym żelazie bo anemia,przy rota wirusie trafiła na szpital i miała jedną dobę agonalną...to bardzo niebezpieczny wirus.
dobrze że wymioty ustąpiły,może spróbuj podawać do jedzenia sucharki,kleik ryżowy na wodzie z marchewką,albo krakersy solone które nie są zdrowe ale w takich sytuacjach bardzo pomocne.
 
dziewczynki jest któraś z was spuchnięta? Ja mam nogi w kostkach i dłonie spuchnięte, nogi miałam już wcześniej ale dłonie dziś zauważyłam. Nie fajnie. Czuje się jak balon z wodą. Tylko mnie trzeba rzucić w kogoś na śmingusa ;/
 
Sembo jeśli zauważysz zbyt duże zatrzymywanie wody w org to lepiej to sprawdzic czy to nie zatrucie ciążowe.

Ja wrocilam do domku, mamy łóżeczko, wózek, wszystko gotowe, jeszcze przewijak i moge rodzic :)
Mąż oddelegowany na ściankę a ja musze sobie znależć zajęcie, może film obejrze i wskoczę pod łóżko, bo gardlo wciąż boli :/
 
ojej jak ja bym sobie pospacerowała po dworze, dziś akurat piękna pogoda, jest prawie 19 i jest jeszcze jasno. Już niedługo będziemy spacerwały z wózeczkami, ja się zastanawiam jak ja zamocuje jeszcze do tego wózka mojego psinę, na szczęście jest malutki, więc powinnam dać radę.

Sambo
ja tak puchnę wieczorami i dłonie też, aż mnie bolą przy zginaniu. nie mam tak mocno codziennie, ale co jakiś dzień.
 
Sembo ja tak mam :baffled::baffled::baffled: ja już nie pamiętam jak wyglądają moje kostki, do tego ręce jak balony i to od samych ramion. Czuję się jak ogromny napompowany balon, jak by mnie ktoś igłą nakłuł to chyba bym strzeliła jak bomba ;-):szok:

Noelle podziwiam Cię za ten spacer.
 
Aśka zdrówka! Oby się nie rozhulało!

Wikkii tobie też zdrówka, oszczędzaj się! Super zakupy!!! To już gotowi jesteścieJ

Natalia tobie też!


Kurcze – zaraz Wam wszystkim będę tylko zdrówka życzyć i na tym zakończę mój post! Szok!!!


Ja do fryzjera się na razie nie wybieram, odrosty mega, każdy włos innej długości – ale że nie wiem na ile urosną do września i co ja na tej głowie na wesele chcę mieć to na razie je tylko odżywkami karmię….
A kosmetyczkę też S. zapowiedziałam po porodzie – teraz w ciąży mi zabronił, stwierdził że lepiej nie ryzykować jakiś bakterii itp.,że dwójkę dzieci już straciliśmy i że mogę wszystko ale jak już Matylda będzie po drugiej stronie….. tak więc poszaleję !!!

Kartagina – jak tam Martusia? Baraszkuje czy jedziesz na IP?

Citrus gratuluję skończonych 35 tygodniJ

Kora kciuki za cierpliwość do teściowej!

Julka Mój S na umowę o dzieło pracuje więc ile w pracy tyle jego…. Ale już się dopytywał mnie wczoraj ile ma szefom powiedzieć że go nie będzie. Przyjedzie moja mama na kilka dni więc o tyle łatwiej nam będzie bo my oboje zielone ludki w kwestiach dzieciowych:p


Eklerka dobrze że z dzidziolkiem wszystko ok., a służba zdrowia – no comments!
I 3mam kciuki żeby to nie była jednak angina…

Elajar – kciuki za Ciebie i maluszki! Oby wysypka zniknęła i żółtaczka szybko się skończyła!!!

Ja szlafrok na szczęście mam cienki – uwielbiam go!

U mnie Matyldzie daleko do śpiocha, aktywna ostatnio jak nigdy!!! Brzuch się rusza cały co chwilę!

Sembo gratuluję zakupów! Fajnie macie z tymi polowymi wyprzedażami przydasi!
Uważaj na to puchnięcie, mnie gin o to ostatnio pytała, ale mnie się zdarza że nogi ciut spuchnięte po całym dniu a tak to nic – więc stwierdziła że luz.

Kartagina zazdroszczę ciasta! Też miałam ochotę dziś ale nie chciało mi się zrobić, dobrze,że chociaż lody mieliśmy to porcja bakaliowych pochłoniętaJ

Mdła kciuki coby skurcze poczekały jeszcze trochę!


My pospaliśmy dziś do 11 !!! w południe więc była kawa, potem 2 szklanki maślanki straciattella, śniadanie (jajecznica) o 15, o 18 kawa i lody no i chyba wypadałoby wziąć się za obiadJ Choć pewnie i tak go zjemy nie wcześniej jak o 20stej:p

Mój kochany dzielny S pół dnia dziś spędził na balkonie, wymienił całą siatkę przeciw gołębiom, wyszorował cały balkon – w końcu mogę zacząć szaleństwa me kwiatowe itp. Tym bardziej,że słonka coraz więcejJ
 
dziewczynki jest któraś z was spuchnięta? Ja mam nogi w kostkach i dłonie spuchnięte, nogi miałam już wcześniej ale dłonie dziś zauważyłam. Nie fajnie. Czuje się jak balon z wodą. Tylko mnie trzeba rzucić w kogoś na śmingusa ;/

No ja jestem, jak to na końcówce. W lustro nie patrzę bo nie ma sensu się stresować.
A krew kiedy badałaś ostatnio?

Wiikki super, teraz tylko czekac na lokatorkę :tak:

Ja musze łóżeczko ubrać i zamontować karuzelkę, wysterylizować laktator, pojemniki i smoczki. Umyć wanienkę i też gotowa będę.
 
reklama
wikkii to dawaj zaraz fotki tych cudowności zakupowych:-)
ja we wtorek przed lekarzem podjadę jeszcze do sklepu po przewijak i też już wszystko bedzie. A wolę przed lekarzem bo jakby mnie zostawiła w szpitalu do dopa blada już będzie:wściekła/y:

Dziewczyny a dajecie do łóżeczka taką poduszkę klin przeciw ulewaniu? Bo ja się zastanawiam czy to potrzebne:dry:
 
Do góry