reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

witajcie,

Zapo moze podjedz na ktg niech sprawdzą co się dzieje?
Ja też kocham moja zmywareczkę ale póki co jest nią mój mąż :p niestety za mała kuchania na normalną, a najgorsze, że w poprzednim mieszkaniu mieliśmy i ciężko sie przyzwyczaić do jej braku.
Noirel może jakiś prezent własnoręczny zrobiony, jakaś ramka z Waszym zdjęciem lub liscik milosny. Ja kiedyś mojemu do kilku balonów włożyłam karteczki na każdej była mała niespodzianka, np masaż lub jego ulubiony przysmak, tanie a cieszył się jak dziecko.
Ja dziś mam zajęty dzień od rana niedługo fitnes, poźniej teściu przyjedzie, później koleżanka a na wieczór szkoła rodzenia :)

miłego dnia dziewczynki :)
 
reklama
czesc dziewcznyny,
Zapo ja też kocham moją zmywarkę. pierwszą miałam w tamtym domu kupiliśmy przy pierwszych urodzinach Frani. teraz mam w zabudowie. ale człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego i już teraz doszło do tego ,że nienawidze wkładać naczyń do niej.

Nanu mnie tez czasem tak boli biodro ,szczególnie po nocy. podobno to od kręgosłupa. ba . nawet czasem mnie boli kolano :szok:

oczywiście mam doła po raz n-ty.
 
witam się poniedziałkwo...
nadrobiłam Was, ale zabijcie mnie nie odpiszę :/

u nas weekend zakupowy, z wyprawki brakuje mi benphantenu i szlafroka... ufff

w Irlandii też niestety każdy dom ma grzybka... u nas w tym roku wyszło to dziadostwo w łazience i w kuchni przy drzwiach na ogród :/

citrus coś mi świta że pytałaś co czytamy. Ja postanowiłam ostatnio odkurzyć szafkę z książkami i powrócić do paru... i właśnie zaczytuję się w książce "Klub Miłośniczek Czekolady" i zaśmiewam się do łez. Już zamówiłam sobie drugą część "Dieta Miłośniczek czekolady" i nie mogę się jej doczekać :)
 
cześć babole :happy:

Chyba miałyście wczoraj dzień płodny:-p Tyle stron mam do przeczytania, że aż się boję.

U nas imprezka udana, Kuba bawił się 4 godziny nowymi zabawkami zupełnie sam i nie chciał, żeby mu ktokolwiek przeszkadzał :szok::-D

Ja w nocy prawie nie spałam. Bolały mnie cholernie biodra i co chwilę przekręcałam się z boku na bok - tzn jeden przekręt trwał z minutę:-p W dodatku cierpnie mi okropnie lewa ręka i to nawet, gdy śpię na prawym boku. Może to od serca?:dry:
 
Witam sie z rana.

Nia moj tez od rana bajki na tv ogląda jakoś nie mam sumienia mu zabraniać a potrafi cały dzień oglądać bo chory biedaczek leży.

noirel współczuje nocki.Ja tez spać nie mogłam nogi mnie tak bolały ze już nie wiedziałam co z nimi zrobić i jeszcze ból miednicy masakra.

Och jaki ten dzień jest straszny znowu mam lenia a dopiero 10,brzydko,szaro i jak tu funkcjonować przez ta pogode:-(

Anet witaj wśród majóweczek:-) Góry przenosic powiadasz-tylko pozazdrościć tez bym :tak: tak chciala
 
anet213 witaj :happy:
Mam pytanie w związku z Twoim miejscem zamieszkania - czy zamierzasz rodzić w szpitalu w Roztoce? Słyszę o nim coraz więcej pozytywnych opinii, natomiast nasz gorlicki szpital mnie odstrasza...

kessy_3105 dziękujemy bardzo:-) Wdał się kolorkiem w mamusię;-)
Ja sobie przypomnę, to 3 lata temu o tej porze ani mi się śniło rodzić. Dopóki mi ok 14 wody nie zaczęły odchodzić;-)
 
reklama
dzięki za miłe przyjęcie do grona:-) powiem szczerze,że ta cukrzyca podcięła mi skrzydła...jakoś nie mogę przejść nad tym wszystkim do porządku dziennego i ciężko jest...ale cóż...dla mojej córuni wytrzymam jakoś:tak: widzę,że Wy w większości już drugie maleństwo...a ja pierwsze...ehhh nie mogę się już doczekać;-)

co do mojego porodu....ogólnie całą ciążę prowadzi mi lekarz w szpitalu w Tuchowie...ale... mam skierowanie na cc i szczerze mówiąc niebardzo chcę żeby to było w tuchowie...więc pozostaje mi tylko udać się do gorlic,bo tam mam znajomą lekarkę,która się (mam nadzieje) mną zajmie... bo w roztoce nie mam "punktu zaczepienia"... ale gdybym miała rodzić sn to tylko w ROZTOCE:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry