reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Citrus dobry dowcip Twojego W. :-D

Nanulika ja też mam takie pieczenie, jak dobrze, że o tym napisałaś bo czasami się martwiłam, czy wszystko ok. Zgłaszałam gin, ale mówi, że się nic nie dzieje. Mnie nie piecze cały czas tylko tak łapie 2-3 razy dziennie, ale cholernie mocno to piecze!

Wiecie co mi też teraz tak szybko ten brzuch rośnie, z dnia na dzień widzę różnicę, ale na prawdę już jesteśmy coraz bliżej.
 
Przeciez nie napisałas nic zlego! :))) a ze ja wytrzymam, to wiem. Jak niby inaczej! Mlodego wypuszczam najwczesniej 12 kwietnia :D
 
Hej grubaski :p

Ja z mężem od rana robimy przemeblowanie... Bo w sypialni zauważyliśmy za łóżkiem grzyba... ;/ i to całkiem sporego.. Mały możliwe dlatego mi już 2 tyg choruje... kaszle i katar ma. Tak więc oczyscilismy grzyba specjalnym spreyem i zamienilismy pokój z salonu zrobiliśmy sypialnie, a z sypialni salon. Dużo pracy było ale tak będzie lepiej.

Ostatnio pisałam o tym że mnie często łapie zapalenie pęcherza i wykrakalam.. Cały dzień się Dzisiaj mecze... :/ nie byłam u lekarza bo niedziela, ale całe szczęście że mam całą szafke przepelniona lekami na pęcherz a wraz z nimi niezawodny furagin który za każdym razem ratuje mi życie.

Idę spać bo zmęczona już tym wszystkim jestem. Dobranoc dziewczyny :*
 
Ostatnia edycja:
eklerkaa witaj w klubie, chyba w każdym domu w UK jest ten grzyb zakichany. Mi nawet drewniane żaluzje pleśniały w łazience, i parapet w sypialni. Zanim się mała urodzi musimy jeszcze raz wszystko po zimie odgrzybić, choć tak naprawdę to ten dom można odgrzybiać co tydzień.
Ja zaliczyłam mega opad sił, mogłabym iść w kimono już. Pojechaliśmy po odbiór z ebaya aż za Gatwick a po drodze mała testowała moją wytrzymałość wpychając mi łokcie we wszystko co trafiła.
Komódka dla L już ładnie schnie po 3 warstwie farby, jutro powinno być gotowe ;)
Weekend pracowity ale udany ide próbować tego całego Aashe Reshte ;)
 
dzien dobry,

moje dziecie podziebione dzis jeszcze w domku ze mna siedzi, za oknem bialo, mialam nadzieje ze jednak zima nie wroci... ale.. i caly czas pada snieg a ja juz tak wiosne chce

Kamila1988- a ty co po nocy w necie robisz? :)

eklerka- my w poprzednim mieszkaniu mielismy grzyba, i kaszel jak u gruzlikow bez powodu... dlatego sie wyprowadzilismy, z grzybem nie ma zartow bo naprawde do astmy moze doprowadzic, odkad mamy suche mieszkanie kaszel ustapil a my sie nie dusimy
musicie duzo tam teraz wietrzyc i odpowiednio ogrzewac by grzyb nie wrocil

aniaczek- no niby coraz blizej ale ten ostatni czas mi sie najbardziej dluzy, a brzuch tez mam mega olbrzym :) i nie wiem w ktora strone jeszcze chce rosnac :)

aisha- narazie poczekaj do kolejnego usg i oszczedzaj sie, tydzien do tylu to chyba jeszcze nie powod do paniki, trzymam kciuki by blo dobrze

ardzesh- moj syn tez z tych ciagle chorujacych, nie da rady sie od takich malych chorowitkow odizolowac, mam nadzieje ze niczego nie zlapiesz
 
reklama
Heloł :)

Wstałam juz o 6 rano z córcią.. :( nocka przebiegła spokojnie, wczoraj juz około południa miałam nadzieje, ze to jednak zatrucie i ze młoda coś pożarla... nawet pojadła miesko rosołku, chrupki kukurydzianre i chlebka kawałek(wszytsko się przetrawiło ładnie). Ale niestety dziś o d rana powtórka z rozrywki wiec raczej wirusisko jakies..... Mam nadzieje ze my z R nie załapiemy....

Citrus macie zW niezłe żarty hyhyhyh :) ja tez sie umiem ztakich rzeczy śmiac, ale jak ja wiatrowac zaczynam to mojemu R juz do śmiechu nie jest hahaha
 
Do góry