reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam,
Przespalam cala noc,kolejna (!) ,bez wstawania do toalety itp atrakcji. Odrazu lepiej:laugh2: Za to za oknem grudzień:crazy:śnieg sypie,snieg zalega,wszedzie snieg.....:confused2:
Dobrze,ze dzisiaj nic nie musze.Domek,ksiazka i mam wszystko w d*** :-D
 
reklama
to była chyba najgorsza noc w tej ciąży,a najgorsze jest to że nie wiem czy mi się śniło czy było tak naprawdę:szok: toż zwariować można:szok: tak mnie brzuch bolała,co chwila że myślałam że do szpitala będziemy jechać,brałam no-spe,niczym nie popiłam i teraz mam mega zgagę:-(nawet się w nocy modliłam żebym chociaż do tego 18 marca jeszcze wytrzymała:-( czy to sen czy jawa?od rana też dziwnie na pęcherzu,chyba jakieś zapalenie się robi:-(

pieluchy tetrowe też poprałam,poprasowałam,zastanawiałam się nad kocykiem do wózka czy prać,ale koleżanka powiedziała żeby prać!zresztą kiedyś w tv mówili że każdą nową rzecz,nawet dla siebie trzeba prać,bo przy produkcji są różne toksyczne barwniki czy wybielacze stosowane i może nawet dojść do poparzenia skóry czy silnego uczulenia!!!

co do Dnia Chłopaka...wybaczcie,nie obchodzę:confused2:

Cytryna my też bąki bezwstydnie puszczamy...często trzeba sypialnie wietrzyć bo powietrze stoi:szok: mój R. jak przesadzi i Mu głupio to zawsze słyszę "Kotek,przecież wiesz że to specjalnie dla Ciebie żebyś mikroklimat miała":-D a wczoraj jako że leżeliśmy na "łyżeczki" ...ja za R. i za głośno poszło to tylko było "Kacper pobudka":-D
 
to była chyba najgorsza noc w tej ciąży,a najgorsze jest to że nie wiem czy mi się śniło czy było tak naprawdę:szok: toż zwariować można:szok: tak mnie brzuch bolała,co chwila że myślałam że do szpitala będziemy jechać,brałam no-spe,niczym nie popiłam i teraz mam mega zgagę:-(nawet się w nocy modliłam żebym chociaż do tego 18 marca jeszcze wytrzymała:-( czy to sen czy jawa?od rana też dziwnie na pęcherzu,chyba jakieś zapalenie się robi:-(

pieluchy tetrowe też poprałam,poprasowałam,zastanawiałam się nad kocykiem do wózka czy prać,ale koleżanka powiedziała żeby prać!zresztą kiedyś w tv mówili że każdą nową rzecz,nawet dla siebie trzeba prać,bo przy produkcji są różne toksyczne barwniki czy wybielacze stosowane i może nawet dojść do poparzenia skóry czy silnego uczulenia!!!

co do Dnia Chłopaka...wybaczcie,nie obchodzę:confused2:

Cytryna my też bąki bezwstydnie puszczamy...często trzeba sypialnie wietrzyć bo powietrze stoi:szok: mój R. jak przesadzi i Mu głupio to zawsze słyszę "Kotek,przecież wiesz że to specjalnie dla Ciebie żebyś mikroklimat miała":-D a wczoraj jako że leżeliśmy na "łyżeczki" ...ja za R. i za głośno poszło to tylko było "Kacper pobudka":-D

wspolczuje nocy, jakby co podjedz do lekarza

co do nowych rzeczy masz racje, biorac pod uwage ze wiekszosc jest "made in china, thailand...itp" przewozone sa te rzeczy statkami w kontenerach, przed wyplynieciem sa pryskane roznymi trujacymi nawet substancjami by w czasie weilotygodniowego transportu nie zostaly zjedzone, nie splesnialy... itp- u nas w porcie osoby otwioerajace te transporty- jako mlody chlopak moj m w wekendy sobie w porcie dorabial- nosza specjalne maski gdyz jest to szkodliwe dla zdrowia, wiec te nowe rzeczy sa czasem gorsze dla zdrowia niz uzywane wyprane juz kilka lub kilkanascie razy
wiec moj moral prac i prasowac wszystko :)
 
na razie jest oki,jem śniadanie,wzięłam już no-spe i aspargin.
dziewczyny mam dylemat...100zł na koncie,bez możliwości wyjścia do sklepu,ani nawet zrobienia czegoś w domu...w czwartek mój R. ma urodziny a ja nie wiem co na prezent:no: myślałam coś na allegro zamówić,ale co? sweter męski?ale ja się na tym nie znam...ratujcie!!!
 
Hej baby;
Iggy na sankach do przedszkola pojechał. Zima przyszła. Może święta będą białe :confused2:

Noirel zrób facetowi kupon na jakieś przyjemności cudne, z terminem realizacji po porodzie :-D
Nie wydasz ani złotówki, a prezent na pewno mu się spodoba ;-)

Ja nockę miałam nie najgorszą, ale rano skurcze mnie zaczęły łapać i się wystraszyłam:shocked2: bo szybko
 
Dzień Dobry Mamuśki !

Fajnie że fajne wam się spalo... Mi w tej ciąży w ogóle nie śpi się dobrze, a wczoraj zasnelam po 1 oczywiście przez nogi. I w dodatku miałam taki sen jak by to było naprawdę.... :/ Śniło mi się że urodziłam dziecko przez cesarskie cięcie i kazali mi już wrócić do domu po 5 godzinach... Najdziwniejsze to że dziecka nie widziałam w tym śnie tzn widziałam przez chwilę gdy mi wyjęli z brzucha...masakra jakas. Gdy się obudzilam bałam się kichnac bo myślałam że mam ranę po cesarce... hehehe serio tak mi się wkrecilo, to taki realny sen był. NOIREL tak że nie jesteś sama co do złych snów i nocy. A co do prezentu to ja co roku kupuje mu ciuchy hehe bo nie wiem nigdy co xD a raz kupiłam mu łańcuszek srebrny którego już nie ma...
 
Ostatnia edycja:
To i ja się witam:) mnie się dziś bardzo dobrze spalo. Ale chyba wiem czemu; ) S się ze mną położył i nie dał mi szybko zasnąć. .. hihi;)
Teraz jak wstalam to czuję prawe biodro. Pulsuje az do piszczela. Może po ciepłej kąpieli minie.
Dzis dzień domowy i najazd kurierów:) z obiadem luz bo wczoraj zwariowalam w sklepie na widok klusek na parę. Kupilam i będą dziś z truskawkami:D
W ogóle to mam jakiś czas na smaki różne. Od kilku dni na śniadanie serek almette z chrzanem. .. mniam!
Miłego dnia kochane! Ja jedyne co dzisiaj muszę to szkoła rodzenia o 19:)
 
reklama
Ja się zaraz za obiadek biorę.

Nie wiem, czy wam pisałam, ale KOCHAM moją zmywareczkę :tak:

Co gotujesz?
ja też bym kochała zmywarke jak bym ją miała hehehe a nawet pocalowala bym ją nie raz z ochotą ;D

Nia - żaden wstyd... Ja tez tak robię i chyba każda matka tak robi by mieć chwilę spokoju dla siebie.
 
Do góry