reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

A ja pochlaniam bachora. I wyslalam linka mojej bratowej. Materrorystce do kwadratu:-D.. I czekam sobie spokojnie na odzew;-)...@hahahahahaha:-D
 
reklama
Ale Was ponioslo,dziewczyny...Juz myslalam,ze nie nadrobie :eek::-D

No dobra-poddaje sie.Gdzie wszystkie jestescie?O tej porze zawsze tak tloczno.Jak minal dzien?Mnie super.Wyraznie nabralam wiatru w zagle :) Porcelanka obeszla sie ze mna lagodnie.I nawet zdazylam wreszcie troche ogarnac w domu!
 
Ostatnia edycja:
No wlasnie co tak pusto, ja sie nastawoalam ze bede miec od poludnia sporo do nadrobienia a tu teraz cisza, no nic, ja sobie sciagam w takim razie nowy odcinek "Walking dead", moj zamierza potem ogladac "Mentaliste", wiec albo posiedze sobie jeszcze przy kompie albo wezme jakas literature, bo mala wlasnie usnela wiec mam troche oddechu hehehe;-);-):-D
 
Dziewczyny, widze ze niedlugo tak jak dziewczyny z Anglii uda nam sie niemiecka frakcje tu stworzyc :) Ja jak przyjechalam do Niemiec przed 7 latami, to tez niewiele mowilam po niemiecku. Szybko nauczylam sie, bo po pierwsze studia, a po drugie moj malzonek tez jest Niemcem. Nie taki ten jezyk straszny :)
Co do specyfiki Niemiec, to wydaje mi sie ze tutaj jest o wiele matek-terrorystek niz w Polsce. W Polsce rodziny czesto nie maja innego wyjscia i matka musi wracac wczesnie do pracy, czy chce cz nie. Tutaj to z roznych wzgledow raczej decyzja indywidualna. Patrzac tylko na finanse (ze wzgledu na sprawy chocby podatkowe) to powrot do pracy nie zawsze sie tak do konca oplaca.
Ja czesto bylam oceniana przez zupelnie obcych ludzi, ze tak wczesnie oddalam dziecko do przedszkola (7,5 miesiaca). Moja decyzje komentowala rodzina, przyjaciele i znajomi tesciow, kobiety z przedszkola i przypadkowi ludzie (np. urzednik wydajacy skierowania do przedszkola). Ja mimo tego nie czuje ze jestem wyrodna matka, ani ze kocham moje dziecko mniej niz kobiety ktore siedza ze swoimi dziecmi do 18.
 
ja ogólnie stałam się przedmiotem zainteresowania wszystkich na chwilę obecną :) w pracy traktują mnie jak swoisty ciężarny okaz, zadają mnóstwo pytań, co chwilkę chcą wiedzieć jak się czuje etc już mnie to zaczyna męczyć powoli. Plecy dalej bolą teraz także mojego M. i obydwoje pogięci chodzimy. Dziś musiałam zjeść drugą od początku ciąży tabletkę, bo już trzeci dzień z rzędu głowa mnie napierdzielała jak diabli. Mówią że migreny są na chłopca, ja z takimi bólami to powinnam urodzić trzech :((
 
Cześć Kwoki!

Oj gadane to Wy dzisiaj macie, oj macie :)

Moim zdaniem każda z nas powinna postępować tak jak uważa za rozsądne i słuszne i nie przejmować się pierd.... innych osób. Widocznie nie mają biedni nic innego do roboty i nasze życie jest ciekawsze od ich skoro tylko czekają na okazję żeby się o nim wypowiedzieć. A w dupę z nimi....

Dziś koleżanka z pracy po moim wejściu za biurko: no widaaaać już.
Więc chyba urosłam:tak:

Muszę chyba zmienić witaminy bo po obecnych od tygodnia mam straszne mdłości, nawet wymiotowałam niedługo po zażyciu, ale wcześniej tak nie miałam.

U mnie wszystko ok, na weekend przyjeżdżają do nas moi rodzice, więc chcąc nie chcąc muszę odgruzować mieszkanie.
 
reklama
Ja już po wizycie... i na wejściu małe zdziwko :baffled: mój dr postanowił przejść na emeryturę i przejęła mnie jakaś babka tylko szkoda, że nikt mnie nie poinformował choć 2 tyg temu byłam na wizycie. Z dzidzią wszystko ok :-)
 
Do góry