reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

KUPIŁAM PIERWSZE CIUSZKI!!!!!!!!!!!!! Wydałam całe 25 złotych, bo koszulka była w H&M za dychę, a bodziak w C&A za 14,90 (wszystkie są tak niedrogie, a dzisiaj na stronie internetowej mają dostawę gratis, więc zajrzyjcie koniecznie, jeśli nie macie C&A w okolicy :-))

Muszę się pochwalić tutaj, bo nie "wyczymie" :-D

Zdjęcie3495.jpg
 
reklama
KUPIŁAM PIERWSZE CIUSZKI!!!!!!!!!!!!! Wydałam całe 25 złotych, bo koszulka była w H&M za dychę, a bodziak w C&A za 14,90 (wszystkie są tak niedrogie, a dzisiaj na stronie internetowej mają dostawę gratis, więc zajrzyjcie koniecznie, jeśli nie macie C&A w okolicy :-))

Muszę się pochwalić tutaj, bo nie "wyczymie" :-D

Zobacz załącznik 514224
Ale superowe :-) ja juz napisalam na watku zakupowym ze sie jeszcze obawiam ,ale cytrusek naprawde super .
 
Witam
Citrus piekne zakupy, az mi sie zachciewa

kora trzymam kciuki by jednak byla inna diagnoza, choc powiem Ci ze sama jestem astmatyczka i alergiczka od dziecinstwa, moja mlodsza siostra to samo, ona miala nawet gorzej bo kazda choroba konczyla sie u niej zapaleniem pluc i tona lekow, dusznosciami nocnymi itp, potem choroba po kilku pobytach w szpitalach sanatorium itp zelzala. Ja nadal mam przy sobie leki wziewne ale o dziwo w ciazy nie byly mi jeszcze ani razu potrzebne, musialam odstawic lek na oskrzela bo moze byc szkodliwy dla malenstwa i tylko sie modle by mnie czasem atak dusznosci nie zlapal, o dziwo pierwsza ciaze udalo sie przetrwac.

Ktos mowil o prezentach dla mlodej mamy, ja bym kupila wlasnie ksiazke, ja jakis czas po porodzie w chwilach gdy mala spala w dzien mialam wlasnie ochote na relaks przy ksiazce. Dla malenstwa wlasnie moze jakis ciuszek

A ja wlasnie wypoczywam po ciezkim dniu, to smieszne ale zrelaksowalam sie dzis na kursie, bo odetchnelam 3 h bez malej, dla niektorych moze sie to wydac wyrodne, ale lubie czasami takie chwile, gdzie moge odetchnac od dziecka zajac sie wlasnie soba itp. Mala nadal ma katar ale juz ciut mniejszy, a ja chyba powoli zdrowieje, bo jest lepiej:tak:.
 
Dzien dobry

biedroneczko-kazda mama potrzebuje chwili wytchnienia mi czas na uniwerku tez pozwala na uruchomienie tych szarych komorek ktorych przy dziecku nie uzywam i to nie ma nic wspolnego z byciem dobra mama spelniona ambitna i szczesliwa mama to tez szczesliwe dziecko ja nie zamierzam sie zaszufladkowac w role matki polki chce przed porodem skpnczyc studia lub zaraz po nich i maksymalnie rok w domu byc z dzieckiem zreszta widze po moim synku ze on tez ma ambicje patrzac ze rodzice sie ucza tata ma dobra prace sam tez bedzie chcial conajmniej tyle osiagnac
a czasem poprostu umowienie sie z kolezanka .a kawe na plotki:-) tez jest fajna odskpcznia ja zamierzam teraz wyjsciowke we wtorek wykorzystac :-)
 
Witajcie po przerwie. Podczytuje was co jakis czas ale u mnie bylo wlasnie urwanie glowy, wiec nie mialam sily do was pisac. Poltora tygodnia temu skonczono u nas remont, na czas ktorego musialam wyprowadzic sie z domu. Internet mialam tylko w pracy, a tam tyle roboty ze chwili nie bylo na odpisanie. Ostatnie dni spedzilam na rozpakowywaniu pudel i porzadkowaniu mieszkania. Wczoraj wreszcie powiedzialam dosyc i postanowilam spedzic troche czasu z moja mala, zamiast ze scierka. Bylysmy razem na basenie i naprawde fajnie sie bawilysmy :)
Ja tez jak czesc z was jestem dopiero co po genetycznych i buzia mi sie smieje, jak sobie przypomne mego wierzgajacego maluszka. Wyniki mielismy super i przy okazji na krotke chwile maluszek rozchylil nozki i o ile sie nie mylimy z lekarka to bedziemy mieli chlopaka. Strasznie sie boje tego nowego wyzwania bo z dziewczynka jednak wszystko takie znajome, a chlopak to bedzie troche inaczej :) Wracam do podczytywania
 
reklama
Zapominajka... :szok: Miałam ochotę na rogala marcińskiego już od dwóch albo trzech lat, znaczy odkąd po raz pierwszy zobaczyłam je na blogach kulinarnych. Wczoraj kupiłam u nas jakimś szczęśliwym trafem dwie sztuki, ale nie zachwyciły mnie... Pewnie dlatego, że nie oryginalne. Te Twoje wyglądają tak, że bym zjadła od razu ze trzy :-)

Śnił mi się dzisiaj ośmiokilogramowy kawałek wołowiny :cool2: Ach... <3
 
Do góry