reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

No wiesz, w tamtych czasach dla skrajnie katolickiej ośmiolatki czy dziewięciolatki to była straszliwa obelga, więc zareagoowała jak zareagowała :cool2:
 
reklama
Agareczka, ja mam często koszmary. Najczęściej śnią mi się chcący mnie zabić gangsterzy (tu się akurat nie dziwię), trupy (bo seriale) i zombie (też ze względu na seriale). Dziś z kolei śnił mi się mój największy wróg życiowy, taka Karolina z podstawówki, która kiedyś naskarżyła mojej mamie, że nazwałam ją DUPĄ :dry:


Matko, jak łatwo ci podpaść :-D;-)

Flądra ja myślę tak: dla małego body (ale to wszyscy kupują), ja kumpeli kupiłam wielgachną paczkę pieluch. I bardzo się cieszyła.
Dla niej winko i kwiaty, a dla niego nic, bo przy pierwszych odwiedzinach go nie było, a poza tym co by nie powiedzieć. Chłop w ciąży i przy porodzie to się akurat najmniej namęczy :-D
 
Powiem Wam, że ja też mam pieprznięte sny. Ostatnio obudziłam się cała zapłakana, poduszka mokruteńka, a śniło mi się coś o szkole. Głupia jestem:-D
Kochana w kwestii wagi uśmiechaj się i przytakuj :-D
Potem się odchudzimy!!!!

A te plamienia takie regularne? Zawsze w pt? Bierzesz coś na to?
Mam nadzieję, że lekarz coś mądrego ci powie:tak:
Jak mam wejść na wagę, to mi uśmiech znika :-p Plamienia miałam w piątek, dziś sobota, no prawie regularnie. Nic już nie biorę, oprócz no-spy.

Fiołkowa no to wizytę mamy w tym samym dniu o której godzinie masz ?? ja o 10 . ale z tymi plamieniami ja już bym była u lekarza niech to wytłumaczą dlaczego tak jest
Ja się staram nie panikować. W zeszły piątek miałam troszkę, dziś dosłownie 3 kropeczki. Tak poza tym, to nic (na szczęście). Jak by się nie daj Boże zaczęło więcej, to będę pędzić do szpitala. Ogólnie to lekarka powiedziała, że nie ma żadnego powodu, dla którego mogłabym plamić, żadnej nadżerki ani innych rewelacji. Macica gładziutka, dzidzior w porządku. Sama podobno krwawiła w ciąży aż do 16 tygodnia bez żadnego powodu, a potem jej przeszło. Będę dobrej myśli:tak:
A wizytę mam dopiero o 18.15, żeby Małż mógł ze mną iść.

mam też ogromną prośbę, którą kieruję do doświadczonych bądź niedoświadczonych ale lepiej zorientowanych:
co najbardziej przyda sie małemu (ja sądzę, że body, ale może się mylę), świeżo upieczonej mamie (jako też prezent na święta - typu może jakiś zestaw relaksacyjny: maseczka, sól do kapieli itp., bo ciuch to chyba może bardzie zirytowa niż ucieszy:wściekła/y:) no i tatusiowi??
zaznaczę, ze fundusz ograniczony...niestety


bede bardzo wdzięczna za propozycję....MIŁEGO DNIA:-)
Dla dziecka proponuję paczkę pieluch, bo to idzie jak woda. Dla mamy coś właśnie relaksującego (ja w owym czasie zabiłabym za pół godziny wolnego czasu:-D), a dla taty nie wiem, zależy, co pije;-)
 
dziękuje dziewczyny...słyszałam, ze z pieluchami róznie bywa bo dziecko moze by uczulone czy coś, które są najlepsze?? bo chyba zakupię bluzeczkę Zobacz załącznik 514162w Reserved, bo mi się podoba, jakieś body i te pieluchy

no i chyba ładne pudeleczko z napisem święty spokój, bo slyszałam, ze tego najbardziej potrzebuje kobieta:happy2:
 
Flądra, mnie ta koszulka też urzekła, taka świąteczna i cudna. Chciałam kupić kilka dni temu, ale potrzebna byłaby mi dopiero za rok :-D

A dla koleżanki... hmm... a nie wiem, ja zawsze chętnie przyjmuję książki, więc ze mną nie ma problemu. Nie wiem, jak inni :-D
 
reklama
Flądra, mnie ta koszulka też urzekła, taka świąteczna i cudna. Chciałam kupić kilka dni temu, ale potrzebna byłaby mi dopiero za rok :-D

A dla koleżanki... hmm... a nie wiem, ja zawsze chętnie przyjmuję książki, więc ze mną nie ma problemu. Nie wiem, jak inni :-D

dziękuje Ci baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo, ona też jest pochlaniaczem książek, to jest plan na święty spokój dla niej...DZIĘKUJĘ
tylko jaką:confused: bardzo lubila po kilka razy czytac Musierowicz cała serie, jak wyjeżdzała to pożyczylam jej parę lekkich i przyjemnych...coś moze dobrego polecicie?



aha i za bluzeczkę zaplacę 16 zł, bo do dzisiaj są bony znizkowe do reserved ważne, więc zakupię
 
Do góry