reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Nooo to nieźle a ten moj tez ogląda Bajki ale popatrzyłam na to z tej strony ze jak sie dziecko urodzi to pozniej nie bede miala problemu co ma leciec w tv ;) ah te nasze duże dzieci :) a jakie bajki ogląda ??? haha jestem ciekawa : )
 
Nia, dzięki za Twoje słowa. Miałam podejrzenie zapalenia krtani z okropnym kaszlem i całkowitą utratą głosu, może dlatego lekarka tak zareagowała. Na szczęście wyleżałam i samo powoli przeszło.

Citrus, po co się wk*** na coś na co nie masz wpływu? Wyluzuj, tak jak pisze Zapominajka. Świat się nie zawali jeśli sobie odpuścisz na troche a przynajmniej złapiesz dystans do kilku kwestii. A swoją drogą, jaki masz temat pracy magisterskiej??

Zapominajko, dobrze że Iggi ma się lepiej:-) A jak sprawa Twojej działki?
 
Cześć dziewczyny, nie było mnie przez kilka dni a Wy tyle nasmarowałyście, że przeczytałam chyba ze 25 stron:) ale chyba nie jestem w stanie spamiętać co która pisała. Najważniejsze że nie było żadnych złych wieści - a to już jest dobra wiadomość:-):-):-)
właśnie wciągnęłam duży jogurt, strasznie mi smakował ale, niestety jest ale zaraz chyba przywitam się z porcelaną :( do tego za oknem cały czas pada normalnie od rana nie przestało siąpić.
 
Agara nie martw się ja też mam zaćmy i dziury w pamięci.

Lumo nijak. Lokalizacje ostatnie się mojemu nie spodobały, więc szukamy nadal. Tzn. teoretycznie, bo ze względu na małego nigdzie nie jeździmy.

Ja jestem jakaś otępiała od kilku dni. Nie dogaduję się z otoczeniem i nawet nie chce mi się działki szukać :-(
 
ja też lubie Madagaskar ale tu w jezyku niemieckim traci urok :)

Dziewczyny a wlaśnie bo jakoś mi sie tak przypomniało dlaczego tu na forum nie można zobaczyć waszych zdjęc takich normalnych z przed ciazy i w tracie w całości :) albo się mylę :) ??? ale chyba nie
 
reklama
Do góry