reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dziewczyny, uwaga, zadam bardzo głupie pytanie, tylko się nie śmiejcie bardzo ;-)

Czy jak prowadzę ciążę w prywatnej przychodni z pracy, to mogę iść po 9 miesiącach rodzić z ulicy do normalnego szpitala na NFZ?

Pytam, bo ostatnią ciążę prowadziłam całą na NFZ i nie wiem...

Jak najbardziej :-) Nie ma z tym żadnego problemu :tak:
 
reklama
Podpisuję się pod pytaniem:

Czyli nie będzie problemu, jak wpadnę do szpitala wrzeszcząc "RODZĘ!!!!!!"? Nie wypierdzielą mnie? :-D
 
No wlasnie szczepiona bylam dawno hmm zoabcze popytam gina o to...poki co dzisiaj oddalam krew bylo troche ciezko bo zyly pochowane pobrali ale wiecej dali do probowki z oznaczeniem grupy a jeszcze mowia ze slabo cos leci a ja mowie a ja slabo sie czuje haha
Jesli chodzi o objawy to w koncu kiedys musza zniknac wiec nie zawsze to zle ze sie ich nie ma mam kolezanka co dwa rayz wymiotowala i nic wiecej jej nie bylo:)

Iownka zleci szybciutko ni sie ominiemy a bedzie 2 trymestr:):)

Pam tak jak dziewczyny pisza tętno idzie do gory bo zwieksza sie przeplyw krwi cos takiego...

Sun mi zalozyl gin wlasnie w rownym 8 tygodniu:)

citrus wow ja jak czytam ksiazke to jedna sie wlecze i wlecze:D

fiołkowa tez mialam bym obawy ze ktos wpadnie w moj brzuch...

mysiak witaj:) i trzymaj sei dzielnie:)

Zapominajka dobra masz kolezanke kisiel w mózgu:D:D

A ja myslalam ze koniec mdlosci i bedzie oki a tu ostatnio codziennie sa i dzisiaj raz wymioty ale kwasem blee
 
Dziewczyny ja nie wiem może ja mam złote dziecko ale pierwszy rok Ignasia będę wspominała jako najpiękniejszy w moim życiu:-) i jakoś zmęczona bardzo nie byłam , chociaż do dzisiaj dziecko mi się budzi w nocy... Rekompensatą zawsze będzie uśmiech dziecka z rana...;-).

A co do artykułu które podesłała Maggy

http://www.rodziceradza.pl/Rodzice/Na-zawsze,art,300593,2,newest.html

to myślę że nie ma co dziewczyn straszyć. Widać tu macierzyństwo w jakiś pesymistycznych barwach. Coś kobieta chyba ma dosyć bycia matką. Za dużo narzekania a za mało radości..

Dziewczyny nie ma co narzekać trzeba się cieszyć że mamy fasolki. Zanim się obejrzymy ten stan minie a za kilka lat będziemy tęsknić. Objawy są ale to dobrze przecież. Pozytywne myślenie dziewczyny:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja wiem, że to głupie pytanie, ale chyba wszystkiego można się spodziewać ;-)
W ciąży się ma wiele nieuzasadnionych obaw, które trzeba weryfikować, choćby były z tych najgłupszych..
 
reklama
Do góry