reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Czesc dziewczyny, widze że nie tylko do mnie to choróbsko wstrętne sie przyplatało :( A co do wizyt u ginekologa, to napewno za jakies 2 tyg zobaczycie bijace serducha ;)) Ja własnie dlatego ide dopiero za 2 tyg, żeby oszczedzic sobie stresu. Aaaa i mam pytanka, niektóre z was mają już dzieci, powiedzcie mi ile utrzymywał sie wam ból piersi i ból jak na @ na początku ciązy ? wiem ze kady organizm jest inny, ale tyle juz sie naczytałam, że nagły zanik objawów zbyt dobrze nie wróży, dlatego troche sie przestraszyłam i sie was pytam. Ja takowe objawy jeszcze posiadam, ale nie chce wpadac w panike jak któregos dnia obudze sie np bez bólu piersi, buziaki :*
 
reklama
czarnulka, ja w poprzedniej ciąży w ogóle nie miałam bólu piersi, teraz trochę mnie pobolewają, głównie na wieczór.
A jeśli chodzi o moje objawy, to całodzienne przymulenie i wszechobecna zgaga :/
W poprzedniej ciąży wymiotowałam.
 
Fiołkowa, trochę mnie uspokoiłaś ;) ja na szcescie narazie nie wiem co to zgaga, bo nigdy w sumie mi jakos nie dokuczała, nudnosci i wymiotów też narazie nie mam i oby tak dalej, ale to dopiero 5 tydz 5 dzień wiec wszytko sie może zdarzyc...
 
Mnie piersi raz bola, a potem mi przechodzi i juz panikuje :) Pierwsze nudnosci dopadly mnie wczoraj dokladnie po wizycie. To chyba ten widok serduszka tak na mnie podzialal :) A moze to wszystko to nie hormony tylko moja psychika :)
 
co do piersi to mnie bolaly jeszcze jak nie wiedzialam nawet ze w ciazy jestem i tak zostalo do teraz, bol a najbardziej wieczorem dokucza:-(pozatym nic, kompletnie nic, objawy juz przeszly po tygodniu meczenia mdlosci teraz jest ok:rofl2:i mam nadzieje ze tak zostanie, tyle ze placzliwa jestem jakas:confused2:ale to chyba w normie:-D
 
Eve82 kuruj się, ja imbir dodaje w małych plasterkach do gorącej herbaty.
Citrus moja Gin na pierwszej wizycie też mnie pytała o zwolnienie, ale odmówiłam i mówi do mnie, że jak będę tylko potrzebowała to mam dać jej znać. Taka metoda oszczędzania jest naprawdę fajna, wiem bo kiedyś robiłam podobnie.
Ja_guska gratuluję 12mmJ
Witajcie Malfinka, Aisha_23, Milaf, Fiołkowa gratulacje oczywiście.
Kinga28 gratuluje pomyślnej wizyty! Piękne zdjęcie.
Perełka86 a mi się śniło wczoraj, że krwawiłam i przez to całą noc nie mogłam spać, a rano z lękiem szłam do toaletyL wydaje mi się, że podświadomie człowiek się za bardzo martwi
Maggy77 fajnie mieszkać w tak pięknym kraju, ale wiadomo, że się tęskni, ja mieszkam 300km od mojego rodzinnego miasta i też tęsknie.
Zapominajka serdeczne gratulacje


Ja dziś miałam ciężki dzień, bo w trasie za kierownicą, ale załatwiłam co miałam załatwić, więc jestem szczęśliwa. Wczoraj miałam mdłości i dziś się powtórzyły, nawet nie mogłam swojej ukochanej kawy wypić, więc chyba i u mnie się rozkręciło, poza tym ledwo wstanę rano i już jestem senna i to tak masakrczynie!


ja własnie się zmacałam i mnie chyba już piersi nie bolę, sprawdze jeszcze jutro
 
Ostatnia edycja:
milaf dolaczaj :) gartulacje:)

kinga super domek dzidziola:)

citrus mnie pol dnia mulilo i nagle wieczorem poszlam po pranie po schodach i dobrze ze tam druga ubikacja bo bym prze zbalkon musiala he

Aisha witaj:)

minervaa starałam sie jak moglam:)

framama cos sie stalo??mam nadzieje ze z dzidziolem ok

fiolkowa witaj:) razem wszystkie przetrwamy:)

czarnulka te objawy moga byc i znikac i nie zawsze to musi wrozyc cos zlego:)

aniaczek mnie tez zawsze nie bola przy dotyku najgorzej jak sciagne stanik a i tez nie kazdego wieczoru:)

A ja jutro ide zrobic badania co gin zlecil trzeba wstac troche wczesniej niz zawsze ech musze jakos dac rade:tak:
 
ja już wszystkie badania zrobiłam w piątek zabieram je na wizytę, mam nadzieję, że wszystko ok i zobaczę bijące serduszko.

Wyszły mi liczne bakterie w moczu, a tak cytomegalię i toskoplazmoze, różyczkę mam przebytą, pozostałe groźne dla ciąży ujemne.
 
reklama
Do góry