reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
cześć dziewczyny
mam takiego doła ,że szkoda gadac. nawet nie będę Wam truć ,bo nie wypada.
ściskam Was mocno
miłego wieczoru
 
Dziewczyny z dołami i bez -trzymajcie się!
ja jestem chora, cały dzien w łożku lezę, bylam u lekarza, wirusowe zapalenie gardla, malo co lekow mozna, wiec lecze sie naturalnie i czekam... a stresuje sie o malenstwo ze hej, ze mu zaszkodze itd :(
glowa peka, nos zatkany, gardlo, migdaly -juz nawet nie mowie, ledwo zyje, brak apetytu itp
 
Witajcie dziewczyny :)

Chyba przyłączę się do Waszego wątku, bo razem raźniej.
Jestem w 8 tc, jak byłam na pierwszej wizycie w piątek, to maluch miał 14,5 mm i serce biło dzielnie :)
Niestety jestem już po "przejściach" - pierwszą ciążę straciłam, druga ma już 2,5 roku :) Trzecia...
Mówiłam mojej lekarce, że miałam maleńkie niteczki krwi w wydzielinie, ale stwierdziła, że nic złego się nie dzieje, tyle, że wczoraj to się zwiększyło i jestem na Luteinie... Do tego właśnie kończę antybiotyk i chodzę na płukanie zatok, bo dopadło mnie zapalenie...
No nic, wyżaliłam się, może będzie mi lepiej :)

Mam nadzieję, że się szybko poznamy i razem przeżyjemy te 9 miesięcy :)
 
To jest jakaś epidemia z tymi chorubskami, na szczęście mnie na razie to omija:) Trzymajcie się zdrowo dziewczyny!! I nie smućcie się wszystkie fasolki rosną zdrowo a zmartwieniami im przeszkadzamy:)
 
Witam wszystkie nowe kolezanki. Fajnie, ze coraz nas wiecej.
Okropnie mi zal wszystkich chorujacych. U nas wokol tez same infekcje, ale ja staram sie trzymac od wszystkich chorujacych z daleka.
Sharpanowaja, Minerva – Chce sie jeszcze troche poukrywac przed szefem, bo troche obawiam sie calej reakcji.
Pol roku temu zdecydowalam, ze rezygnujemy ze staran o dziecko, bo mialam dosyc ciaglych utrat. Ze wzgledu na Lotte mialam wprawdzie prace w swoim zawodzie, ale jest ona dosyc spokojna i w mniejszej firmie. Pol roku temu postanowilam wiec sie zajac swoja kariere i znalazlam duzo odpowiedzialniejsze stanowisko w firmie konsultingowej. Praca reprezentacyjna, duzo wyjazdow i dyspozycyjnosci z zalozeniem sciezki na managera po okresie probnym. Zlozylam wypowiedzenie w starej firmie (mialam tam 6 miesiecy wypowiedzenia) i wlasnie 1 pazdziernika zaczynam pierwszy dzien w nowej firmie. W nowej fimie czekali na mnie te pare miesiecy i wiem, ze wszystko juz jest przygotowane na moje przybycie. Nie znam dobrze mego nowego szefostwa. To znaczy mialam z nimi pare rozmow, ale sama nie wiem jak zareaguja na moje rewelacje. Chcialabym troche poczekac i wybadac grunt i przy okazji choc troche sie sprawdzic na nowym stanowisku. Choc dzis rozmawialam z kadrowa w mojej starej firmie i ona mnie przekonywala, zeby jak najszybciej powiedziec o tym nowemu szefostwu. Bo bez wzgledu na to jak bede dobra to i tak beda musieli znalezc kogos na moje miejsce. I na pewno powinni to docenic jesli dam im troche wiecej czasu. No sama nie wiem L
Uciekam spac. Milych snow (czy jest tu jakis znaczek ziewania?). Moglabym spac przez nastepne pare miesiecy, taka jestem zmeczona.
 
reklama
Jestem po wizycie...
Wszystko chyba ok, widać tylko pęcherzyk, ale pęcherzyk co najmniej ciążowy ;-)
Odezwę się jutro przed południem, bo już nie widzę na oczy...
Następna wizyta 18.10 dopiero, bo terminów nie było.
 
Do góry