reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

sharpnowaja- generalnie powiedziec nie mozna wszedzie, patrzac z drugiej strony mozna zapytac czy chcialoby sie byc pierwszym pacjentem lekarza po studiach ksiazkowych bez praktyki... tez nie, a studenci takich praktyk tez na 1 roku nie maja tylko pod koniec studiow wiec napewno podchodza do tego nie jako jacys gapie tylko conajmniej wpol-profesjonalnie, ale kazdy ma owszem prawo zadecydowac czy chce czy nie
bardziej chodziło mi o to że to my kobiety rodzące powinnyśmy decydować czy się zgadzamy na takie coś czy nie.
 
reklama
ja ostatnio na badaniach ginekologicznych gdy krwawilam i wtedy tez stracilam mialam studentke, ale prawde mowiac bylo mi to zupelnie obojetne, co do cc tez mi wszystko jedno, co do sn, mysle ze jesli jeden student jest to tez jest ok, ale musze sie dowiedziec jak tro jest w niemczech gdyz mnie tez nigdy nikt nie pytal czy sie zgadzam czy nie generalnie tez bym sie zgodzila byle nie w nadmiarze :)

sharpnowaja- nie neguje tego ze kazdy sam dla siebie powinien o tym decydowac :)
 
Nia w znieczuleniu ogolnym poniewaz zaden anesteziolog nie podejmie mi sie wstrzykiwac igly w kregoslup, jestem po operacji kregoslupa, mam platynowe prety i dodatkowo rozne zrosty w tych miejscach. Sama bym sie bala ze po takim znieczuleniu moge miec porazenie od pasa w dol bo lekarz zle trafi
Iowka, Zapominajka trzymam kciuki za wizyty
Kinga ja_guska gratuluje udanych wizyt

Witam nowe majowki: Milaf, Malfinka, ardzesh

A ja polozylam dziecie spac i wypoczywam, zjadlam drugie sniadanie, bo ssalo mnie w zoladku. Ide zrobic sobie herbatke i moze troche odpoczne.
 
IMG0015.jpgWitam sie i przepraszam za bledy wczesniej pisalam z komorki ,chcialam wkleic foto ale jest blad niewiem dlaczego ?? wiec na wizycie bylam o 8.00 czkalam z 2 godzinki bo wcisnela mnie bez terminu ale sie doczekalam :-):-) .
Fasolina jest urocza chodz mala zdjecie jest tak zrobione ja by sie smiala :tak::tak: m tez ja widzal i kiedy dostalm fotke szybko zabral i schowal :-D:-D. Nastepny termin mam na 22.10
 
Ostatnia edycja:
MILAF - witaj i serdeczne gratulacje!

Ja wybieram się powoli do lekarza, za dwie godziny mam wizytę. Mam nadzieje, że będę miała potwierdzoną ciążę i tylko powody do radości. Napięcie rośnie.

Maggy - mieszkasz na Malcie? Jak to się stało, że właśnie tam żyjesz?
 
Witaj Milaf ;-)

W Pń jest tak, że jeśli kobiety decydują się na szpital uniwersytecki ( a tam niby najlepszy sprzęt) to nik ich już o zgodę nie pyta. Studenci są i tyle.

Kinga super, gratuluję.

Lorelain a ty masz u siebie tylko 2 ginów :szok:
Myślałam, że tych to wszędzie jest pełno.
 
Wiele słyszałam o Malcie i o przyjazności mieszkańców, miałam okazje nawet osobiście poznać - mają bardzo ładny język :tak: A natura ludzi to chyba trochę włoska, prawda?

No nic, zbieram się :baffled:. Będę przed 21szą, pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe Mamusie!
 
reklama
KINGA- super, ze z fasolinka ok :) mamy termin na ten sam dzien 22 pazdziernik :D

IOWNKA- a tak sie stalo, ze przyjechalam na wakacje i zakochalam sie w tym malym kraju, w ludziach, ktorzy sa przeuroczy i szalenie pomocni. :)
Poznalam wreszcie osobiscie mojego klienta, z ktorym handlowalam akcesoriami komputerowymi i po 3 miesiacach juz bylam tu z powrotem :D Minelo 4 lata i nic sie nie zmienilo, oprocz tego, ze mamy rodzine i ... troche tesknie za Polska.. szczegolnie jak wracam z mojego rodzinnego Krakowa.. Ale coz.. ciesze sie, ze to nie Australia :) i ze Ryanair lata przynajmniej w okresie wiosennym i letnim :D
To musi byc dobrze :-) taki sam termin. Moj gin teraz jedzie na urlop wiec normalnie powinnam pojawic sie za 2 tygodnie, teraz trzeba duzo wypoczywacby z groszku powstalo kiwi :-D:-D
I zapomnialam moj termin niestety sie zmienia to koniec kwetnia 29-30 decyzja lekarza z om wychodzi 6 maj
 
Do góry