reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ewusia pierwsze slysze o tuczeniu mineralami z tabletek. Gorzej jak mama je tlusto niz to ze lyka witaminy. Ja poprzednia ciaze bralam do konca i mala urodzila sie 2700 wiec chyba nie da sie takim czyns dziecka utuczyc. Na wage wplyw maja geny i bardziej to czy mama je tlusto i np slodko (slodycze itp)
 
reklama
Nie no naprawdę jest to dziwne:p może dlatego że była to młoda pani doktor... hmm mój się urodził 3 400 i tabletek po 5 miesiącu już nie łykałam...

Maggy - haha ja mam tak samo:D tylko bym jadła. a jak jestem głodna to mdłości i tak w kółko;)
 
To z tym obżarstwem, to niestety prawda, a ja znowu jem....
A najgorszy jest ten popcorn - bezsensowna zachcianka - zero wartości, tłuszcz i sama sól. Ale nie mogę się powstrzymać.
 
Dziewczyny, za tycie są odpowiedzialne przede wszystkim węglodowany. Chleb, makaron, duże ilości ziemniaków... Tłuszcze nie są wbrew pozorom szkodliwe - chyba, że mówimy o tłuszczach zwierzęcych i tych zawartych w gotowych słodyczach. Oleje roślinne pozwalają przyswoić witaminy zawarte w pożywieniu, więc proszę nie demonizować tłuszczu1 :-D
 
reklama
Do góry