reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dzien dobry wpadam dzis pozno ,spanie to moje drugie ja .
trzecie to mnie niedobrze ciagle :szok:,cos czytalam tu o fajkach jak je czuje to smrod ze maski na buzie potrzebuje:-D:-D .
Wydaje mi sie ze duzo narzekam :-(
Dzewelajna- Nie mysl tak ,napewno maluch robi sobie miejsce :tak::tak:
Asia​-kciuki trzymam
 
reklama
dzewelajna - 8 tydzien to ty juz powoli kończysz ;) ... mnie tez cały czas pobolewa brzuch jak na @ a właściwie to tak jakby przy kręgosłupie

ja tez się troszkę kimnełam ale wybudził mnie telefon...wypadąło by ogarnać chałupe jak juz sie w niej lenie, ale jest mi tak niedobrze że mi sie nie chce głowy z poduszki podnosić :sorry2:
 
Witam
Moje dziecie zasnelo, mam chwile relaksu hehehe
Dzis strasznie sie czujeod rana muli mnie i mam biegunke, teraz juz troche lepiej, ale norbalnie az mnie brzuch bolal. Czuje sie wypluta. Nie mam na nic sil :((

dziewalanja nie mysl o plamieniu, fasolka robi sobie miejsce i tyle, masz miec pozytywne nastawienie:tak::tak:

Ktos pisal o ciuszkach, ja jesli juz to dopiero po poznaniu plci bede jakies ubranka kupowac, troche ciuszkow mam po malej. Zobaczymy co bedzie. wszyscy dookola gadaja ze teraz by sie chlopak zdal, bo mamy dziewczynke, a ja w sumie mowie ze nie mam parcia na chlopca, co bedzie to bedzie. a w H&M rzeczywiscie bywaja fajne ciuszki. Ja dla swojej krolewny sporo ciuszkow kupilam tez w lumpeksach naprawde niezniszczone i piekne niektore, zdazaja sie i nowe.

Aska trzymam kciuki za wizyte &&&&&&&&&&&&

Cos jeszce mialam napisac ale dopadla mnie skleroza:szok:
 
Dzień dobry :) Pędziecie z postami, że nie nadążam :) Przepraszam, ale nie odniosę się do wszystkiego, bo jestem w pracy i po prostu nie mam na to czasu ;-)
Trzymam kciuki za Wasze dzisziejsze wizyty! Będzie dobrze! Musi! :-)
Ja dzisiaj byłam na badaniach, jeszcze mocz muszę donieść, bo zapomniałam :dry: No i muli mnie dzisiaj, ale na szczęście tylko muli ;-)
Z ciuszkami się na razie wstrzymuję, bo mam sporo po synku i dopóki nie będę znała płci, to nie będę mogła poszaleć :zawstydzona/y:
 
Maggy widze ze i ty teraz nocnikujesz :)), u nas narazie tylko zaznajamianie z nocnikiem, tak by potem byl to znany przedmiot hehehe

A tak wracajac do rozmowy o wiosennym rodzeniu, ja poprzednie malenstwo rodzilam w sierpniu i nie narzekam, ale ja nie puchlam i w tamtym roku byl piekny wrzesien i pazdziernik i bylo wiele mozliwosci do spacerow i posiadywania na dzialce. Teraz ciesze sie perspektywa ze po urodzeniu czeka nas cale lato, juz czekam na te cieple dni i jak zapakuje malenstwo w chuste i na spacerki :tak:

Mowicie o badaniach tez mam spora liste do zrobienia ehh
 
to zmeczenie to i mnie dobija, taki urok ciazy, pozatym czasem jest mi zle ale jeszcze z moim wc oko w oko z tego powodu spotkan nie mialam, na poczatku tez mialam "obrzmiale" piersi, teraz sie juz chyba przyzwyczailam, choc tez sa pelniejsze

Maggy77- ja badan na tarczyce nie robilam, nawet nikt mi o tym nie mowil, ja tez mialam cc :) ale ze wzgledu na komplikacje podczas rodzenia sn, moj synek mial 2 latka jak nocnikowac zaczelismy dwa pierwsze tygodnie tez byla katastrofa, ale w 2 tygodnie pojal o co chodzi, trzymam kciuki by i wam sie szybko udalo odpieluchowywanie

ja na szczescie nie pale od 10 lat (w czasach liceum troche podpalam :)) wiec problem rzucania na czas ciazy mnie ominal, za to tej kawy mi strasznie brak ale dam rade

dzewelajna- wierze ze masz stresa ale bedzie dobrze, ja 2 razy stracilam miedzy 6 a 7 tygodniem, teraz tez mialam plamienia i z tego powodu mialam juz 2 razy usg ale wszystko jest dobbrze i oby tak dalej, u ciebie tez bedzie dobrze, trzeba w to wierzyc

mi z kalkulatora tez syn wyszedl i tak mogloby zostac to mialabym juz wszystko dla niego po starszym bracie, i problemu z pokojem by nie bylo, przynajmniej na poczatku :)

Noelle- do gin trzeba miec zaufanie, skoro czujesz sie jak jego pierwsza ciezarna pacjentka to napewno lepiej zmienic
 
czesc cieżaróweczki:)

czarnulka witaj:) na przeziebienie to lepiej cos domowego:)czonsek mleczko miodzik:)

Asia bedzie dobrze:)juz po wizycie jestes:)

Nia jesli bym miala po pierwszym dziecku rzeczy tez bym sie nie spieszyla ale ja musze miec wszystko od podstaw:)

kora30 kurcze mnie poki colekarz rozyczki nie kazal robic ( bo mowilam ze bylam szczepiona w szkole) tokosoplazmoze tylko ale moze zrobie to rozyczke dla spokoju swojego...

mamolinka oby sie to wszystko dobrze zakonczylo

anade domyslilam sie ze tam mialy by buzki:) ja pisze sobie w notatniku a potem kopiuje:)

dzewelajna rozwniez miłego:)teraz bole to chyba normalne skoro sie takr ozciaga wszystko

lori mnie wczoraj pobolewal tylko tak dziwnie niby to kolo zoladka niby na dole kij wie ale wzielam nospe bo juz sie balam ze sie rozwinie...

Tez sadze ze przed upałami urodzic to najlepszy moment czlowiek nie meczy sie tak nie puchnie nie ma tych problemow aa no i na ogrodku mozna siedziec:)

minervaa mi z tego wychodzi dziewczynka:)

ALG to trzymam kciuki za wizyte:) ja tez musze sie wybrac do dentysty bo mam z dwa do zrobienia i zaczynaja bolec:( ale ja sie boje dentysty ech

U mnie w tym samym czasie byl fajny bobo:)

Zapominajka to napewno sa objawy ciazowe:) ja sie boje ze cukier bede miala wysoki bo w marcu mialam 99 cos wysoki troszke:/

A cukrzyca ciazowa to podobno pozniej troszke chyba:)

Noelle co do gina to moze rozgladnij sie z ciekawosci na znany lekarz i tam poszukaj:)

Ja wlasnie sie zblizam do terminu @ gdzies 22 bym miala kurcze ech
Co do spania dziewczyny ja pojde po 24 i spie do 11 nastepnego dnia hehe:D
Mnie to stawy biodrowy po lewejs tronie pobolewa najbardziej po lezeniu jak mam wstac:/ jak rozchodze to lepiej

Biedroneczka na biegunke gin mi pozwolil pic smecte ona jest bezpieczna a i czarne jagody suszone do picia:)
 
dzewelajna - 8 tydzien to ty juz powoli kończysz ;)

wg paska 7 kończe a wg USG w 5 tyg jestem ... no i weź tu się ogarnij :-)

co do płci dziecka to najlepszy sposób to wróżba z obrączki - wszystkim się sprawdza ...tylko nie wszyscy potrafią (mogą) wróżyć ....

znacie to ?

mi przed poronieniem wychodziło - syn, córka
a po poronieniu - syn, syn
więc M powiedział o nie, córka musi być - będzie trzecie bo ja chce córkę no i po pewnym czasie wróżba się zmieniła i teraz mamy - syn, syn, córka.


dzisiaj mam na obiad kalafiora z bułeczką ale wiecie co - ale mnie teraz wzięło na zupę kalafiorową ... o matko.... taką z dużą ilością koperku .... kurcze no chyba znowu kalafiorka trzeba kupić :-D
 
reklama
ooo... zapiekankę ziemniaczaną bym zjadła ale jak o niej pomyslę to nie wiem czemu wyobrazam ją sobie z koperkiem...co ma koperek ? wit.C ?widać mi jej brakuje .... bo i cebula za mną chodzi a to tez chyba wit. C ... czy się myle ...

co do wróżby zaraz przygotuje wam opis w wordzie :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry