reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Czarnulka19 witaj i gratuluję II kreseczek.


Citrus, Kora30, Anade, ALG ja też bardzo lubię korzystać z ciuchlandów, ale jak na razie nawet nie patrze na ubranka dla dzieci, jakoś się boje, nie do końca wierzę w to co się dzieję tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża


ALG miła reakcja szefa, czasami właśnie tak jest, że spodziewamy się najgorszego, a wcale nie jest źle. Trzymam kciuki za pomyślną wizytę.


Noelle1986 to może zmień lekarza?


Asia gratuluje udanej wizyty, oby tak dalej:)




Maggy77 ja na tarczycę miałam robione, jutro, albo w poniedziałek odbieram wszystko: toksoplazmoza, różyczka, tarczyca właśnie, morfologia, grupa krwi, WR, glukoza na czczo, badanie moczu, nawet na HIV, ale to akurat miałam robione w czerwcu, bo mam chorobę krwi i sprawdzali wszystkie możliwe przyczyny.


Pam_x_pam trzymam kciuki za Twoje II kreseczki.
 
Aniaczek, ja też dopiero po raz pierwszy jestem w ciąży :) Ogólnie minimum stresu, teraz już to bardziej o siebie samą, niż o bebiko ;-) wierzę, że zasadziliśmy mocną fasolę :-D Chociaż w sobotę nie było mi do śmiechu :p
 
pam, trzymam kciuki za dwie krechy juz w tym cyklu!

citrus, podziwiam... ja w pierwszej ciazy to byłam mega zestresowana... teraz juz duuużo luźniej podchodzę, choc jak saidałam do USG to tez stresik był... no i czeka mnie dodatkowy przy badaniach prenatalnych ...

aniaczek, ja też nie kupuje dla fasola, tylko dla Zosieńki... dla fasola to zaczne kupowac za jakieś pół roku najwcześniej... w pierwszej ciaży to wózek kupiłam we wtorek, a w niedzielę pojechałam rodzic:-D ja z tych przesądnych jestem...

a najbardziej mi się podobał pzresąd, ze nie mozna w ciaży myć garów, bo jak się brzuch pochlapie to się pijak urodzi:-D:-D:-D
 
No więc po iwzycie wiem, żę mam pod serduszkiem człowieczka w rozmiarze 1,46 cm z pięknie bijącym serduszkiem !!!!
Wg. USG odpowiada to 7w6d ciąży czyli dokładnie się wszystko zgadza
biggrin.gif
data porodu zaklepana na 3 maja 2013
biggrin.gif
.

Teraz lecę na W-wę ale jak wróce to zrobie skan i wrzucę zdjęcie
yes2.gif
 
reklama
Do góry