reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

ALG bardziej mam na owoce smaka niż na słodkie. Wczoraj marzyłam o serniku ale musiałam się obejść. Glukozę będę badała bo dostałam wśród innych badań i mam nadzieję, że żadnej cukrzycy tam nie będzie :-D
Dzięki za troskę.

Mnie bardziej martwi senność okrutna.
 
reklama
Zapominajka niestety senność też pod to podchodzi :-( Mam jednak nadzieję, że nie dotknie cię takie schorzenie.

Ja wczoraj sprawdzałam sobie cukier (mój tata jest diabetykiem i ma aparta w domu). Po jedzeniu miałam 90 więc chyba jest ok :) Zbadałam bo też mam takie spanie non stop, że mogę się o ścianę podpierać i spać na stojąco :D
 
Citrus a z tym H&M muszę też spojrzeć, bo może jakieś cudeńka znajdę za grosze :-D

Ja się czuję zdecydowanie gorzej niż w poprzednich ciążach, no ale mam nadzieję, że za kilka tygodni przejdzie mi senność i nudności i będę mogła w miarę normalnie funkcjonować, bo na razie to szkoda słów.

ja regularnie odwiedzam H&M, bo mam po drodze z pracy do autobusu i często trafiam super cudeńka za nieduze pieniądze... ograniczyłam wizyty do raz w miesiacu bo szafa Zosi i budżet nie wytrzymywały:-D

ja tez sie czuje znacznie gorzej w tej ciaży...

co do glukozy, ja już sprawdziłam - w normie, ale niemal na górnej granicy, a całe życie miałam blisko dolnej... cóż, geny - po mamie rosnie poziom cukruz wiekiem, po tacie - cholesterol.... a wiecie, zę Zosia ma podniesiony cholesterol? pediatrze z przychodni oczy wyszły na wierzch, endo też - przy jej diecie alergika niestety nie ma wątpliwości że to geny... jak bedziecie miec okazje to sprawdzcie swoim dzieciaczkom, bo drugi pediatra powiedział mi, ze kiedyś robili badania w przedszkolach (taka akcja profilaktyczna) i co 5 dziecko (wiek 3-5 lat:szok:) miało podniesiony cholesterol... endo zmieniłam:-D

a cole niestety tez pije, bo muli mnie ... jak przejdą nudnosci zlikwiduje cole...

za to rzucenie palenia poszło bezboleśnie bo na sam zapach papierosa (alkoholu zresztą też) mnie muli... J. teraz pije sobie piwko w kuchni jak ma ochotę, a potem ma prikaz najpierw cos zjeść a potem dopiero myć zeby :-D:-D:-D
 
Noelle, co oznacza podniesione PDW i P-LCR? pozostałę wyniki krwi w normie...
i co to jest ten odczyn coombsa? bo w pierwszej ciąży nie miałam robionego, bo mam RH+... ja mam grupę 0, Zosia ma ARh+...
 
Witam wszystkich!
jakoś nie mogę się dziś do niczego zabrać. Na szczęście morfologia wyszła mi w górnych ale granicach, więc dalej leczę się domowo. Ja też uwielbiam kawki ale na szczęście naturalnie mnie odrzuciło.
Lorelein przepis umieszczę w osobnym wątku, polecam:)
Dzewelajna nie martw się. Na pewno to ze względu na aparat.
Czarnulka Witaj! teraflu raczej nie zażywaj. co do USG ja szybko pobiegłam do gina i miałam przykrości, bo nic nie widział w pęcherzyku(6tydz). Na szczęscie tydzień póżniej już była fasolina i serduszko.
Kora 30 rózyczkę, cytomegalię mam tylko IGG oznaczone. Toxo IGG i IGM
Co do kalkulatora... wyszedł mi syn, chciałabym bardzo córę, ale najważniejsze by zdrowy bobas był!

Mam pytanko. Wiecie może czy można stosować w ciąży Olbas Oil? niby dwóch lekarzy mi to zaleciło, ale szczerze to żadnemu nie ufam. Uwierzycie że jak tydz temu byłam u lekarza, to przepisała mi IBUM i napisała mi nawet na kartce, że mogę go zażywac w 1 i 2 trymestrze:( wczoraj zapytałam innego lekarza, który powiedział, ze tylko paracetamol... Na szczęście nie brałam tego IBUM bo nic mnie nie bolało i nie miałam gorączki. Grrr, dlaczego ile lekarzy tyle opini:(
 
reklama
No ja jeszcze dopaliłam paczkę do końca, po II :-D
A teraz mi tak niedobrze, że ani fajek, ani alkoholu bym nie tknęła. Zresztą od kawy też mnie odrzuciło...
 
Do góry