reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Lorelain

Och żebyś już więcej takich stresów nie miała... Ciesze się ze kruszynka dzielna i zdrowa:-)

Citrus

Jestem zdania co inne dziewczyny, powinnaś zwolnić tempo, bo nie daj Boże coś się stanie. A na pewno nie dasz rady z pracą do końca kwietnia.. będąc na trochę przed porodem... żylaki, opuchnięcia...Ja koniec ciąży znosiłam okropnie, okropnie wyglądałam, chciałam urodzić jak najszybciej... Moim zdaniem powinno się pracować max do 7 mies...

A po porodzie od razu do pracy? a gdzie matka?, gdzie karmienie piersią? 6 miesięcy to minimum.. Moim zdaniem matka jeśli może i sytuacja na to pozwala powinna iść po roku. Bo kruszyna potrzebuje matki a nie niańki. Ostatnio widziałam żłobek i przyjmują od 3 miesiąca... straszne.
 
Lorelain ale się wystraszyłam - mega cudownie że wszystko ok i tak się to skończyło a nie inaczej.
Citrus wszystko będzie ok - zobaczysz.

a u mnie bez zmian - nie wyspana z zawrotami głowy i mdłościami .... bleee.....

już jutro usg jupiii!!!....

mam nadzieję, zę już wszystko się wyjaśni i będę wiedziała co i jak i czy nadal będę tu pisała.
oby było serducho .....
 
Witam sie z rana,

Mam zle wiesci, chyba bede musiala z Wami sie pozegnac... :-( W nocy zaczelam krwawic a teraz jak bym dostala normalny @ ... Dzownilam do gina no i co nie moga nic zrobic, bo jest za wczesnie :-( Dopiero ewentualnie za tydzien na USG zobaczyc czy to poronienie czy czyms innym spowodowane
 
nanulika ej no faktycznie masz spory brzuszek:D no niezle!!
dzewelajna a cos Cie martwi kochana??

mamolinka90 kurde skarbie!!!! Trzymaj sie!! A jakie to krwawienie jest??Silne bardzo?? Boli Cie brzuch?? Brałas dodatkowy duphaston?? Moze zadzwon do innego ginekologa albo jedz do szpitala. Ja mialam usg na poczatku 6 tyg i bylo wszystko widac.
 
Witam sie z rana widze tez ze nas coraz wiecej :-)super.
Ja dzis wstalam lewa noga nie mam checi na nic troche ogarnelam mieszkanie zjadalam cos z ledwoscia bo ciagle mnie muli zastnawia sie czy to normalne tyle czasu ??
Cytrusek co tam u ciebie ?
nanulika -swietny brzuszek ja jeszcze czekam od spodu sie okragly robi :-)
 
reklama
czytałam, ze przy tyłozgięciu powinno się na poczatku ciąży spać na brzuchu żeby macica się szybciej przestawiła - ma to sens ????
czy to możliwe, ze od tyłozgięcia na razy masakrycznie boli mnie kręgosłup ?
 
Do góry