reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Jestem dziewczyny:)

Relacja z wizyty bedzie w odpowiednim dziale ale jest serduszko widzialam:)
Co do przeczuc hmm mysle ze dziewczynka:)

Pam wspolczuje starty kolegi V napewno to przezywa w jakis sposob...

Sun wiem jaka to radosc zobaczyc serduszko malenstwa niesamowite:)

nanulinka dobrze ze wychodzisz na polko zawsze to cos:)wspolczuje przezyc ale moja kolezanka tez musiala zrobic terminacje ciazy bo dzidzius chory byl ale tutaj byl chyba blad lekarza bo oni mysleli ze poronila i dostala silne antybiotyki a ona ma macice w ksztalcie serca i dzidia byla ukryta..

framama napewno bedzie dobrze tez sie balam:)

citrus kuruj sie mi gin wlasnie mowil zeby uwazala a tez powoli cos katar sie zaczal pojawiac...

Lori wspolczuje strach musial byc dobrze ze to tylko krwiak a nic wiecej ale rozumiem twoj bol jaki musial byc biedacznko tule mocno trzymaj sie...
Moja tez ma 13mm jak twoja hihi:) i tez 30 kwiecien mi wyszedl:)

Co do zwolnien jesli ma sie mozliwosc i czlowiek czuje sie na silach to warto isc po to one sa...

Nie wiem czy czytalyscie ale mialam przyspieszona wizyte lece zdac relacje:)
 
reklama
cześć laseczki:) ja chodzę spać z kurami i też tak wstaje....;-)
z powodu bólu brzucha umówiłam się do mojego lekarza , wiem ,że to za wcześnie,ale wolę dmuchać na zimne.....

Lori ale miałaś chwilę grozy, o matko ,pewnie Ci serducho stanęło. na szczęście wszystko ok. cieszę się:tak:
nanulinka ale :-(miałaś ciężkie chwile. nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić.. teraz będzie dobrze:-)
 
hej dziewczyny,

Mam pytanie, niektóre jesteście już doświadczone, bo to nie pierwsza ciąża. Wczoraj odebrałam wyniki moczu i wyszło, że mam d.liczne bakterie, wizytę mam dopiero za tydzień i się martwię czy wcześniej coś brać jakąś żurawinę, czy miałyście coś podobnego. I co Wam pomogło.

 
wiikki żurawit sobie brac mozesz. Poczekaj na spokojnie ten tydzien,lekarz oceni jeszcze inne parametry w wyniku mozczu i cos ci przepisze lub nie:D

Infekcje układu moczowego sa najczęstszymi infekcjami w ciazy gdyz dochodzi do poszerzenia układu moczowego. Co sprzyja infekcja. Tak wiec nie martw sie. Duze znaczenie takie infekcje maja w ostatnim miesiacu ciazy,wtedy infekcja moze przejsc na noworodka.



Lorelain no to swoje przezylas .Dobrze ze wszystko ok:D

citrus trzymam kciuki!!DAj znac koniecznie czy wszystko dobrze!!


A ja dziewczyny,jak widac wracam do starych nawykow:D Czyli wstawanie skoro świt:D
Dolegliwosci typu mdlosci,wymioty minely magicznie w pare godzin. Powiem Wam ze mam dosyc tego siedzenia w domu. Zwariowac idzie. Ja z tych co robia 5 rzeczy naraz a tu mi kaza tydzien w domu siedziec:baffled: Poza tym mam za duzo czasu i mi sie strasznie dluzy ten 8 tydzien...... Wypatruje jakis zmian w obrebie brzuszka:D I nic. Z jednej strony fajnie-jest nadzieja ze od poczatku nie bede sie toczyc po ulicach:-) a z drugiej strony moglabym juz miec jakas zewnetrzna oznake ciazy.Wagowo tez bez zmian.co mnie akurat cieszy niezmiernie:D
 
Ostatnia edycja:
nanulinka współczuję Ci przeżyć, nie życzę takich nikomu, to musiało byc straszne :( Teraz będzie wszystko dobrze! :) My wszystkie trzymamy tu kciuki i modlimy się za każdą kruszynkę :)

Lorelain z sercem w gardle czytałam twój post. Ufff jak dobrze, że to nic złego ! :)

Citrus a co u Ciebie? Czy wszystko ok? Może to samo co u Lorealain ?:)

I więcej nie pamiętam :( Jak widzicie zapamiętuję tylko złe :( Mam doła od rana i dzień na nie się zaczyna, a dziś 9,5 h w pracy przed kompem :/

Martwią mnie moje temp. Mam duże spadki :( Wczoraj wieczorem 36,7! Dziś rano prawie 1,5 przed mierzeniem to samo, potem o stałej porze pomiaru, jednak po krótkiej drzemce i wizycie w wc 36,9 st. Boje się tych spadków. Co one mogą oznaczać?? Nie wiecie może?
 
nie pytałam, nie mam kontaktu z lekarzem, jest poza zasięgiem, będzie 25.09 w Polsce. Za tydzień. Nie mam na szczęście żadnych plamień, nie mam też już żadnych bóli brzucha. Teraz sobie wkręcam, że dzidziulek przestał się rozwijać i rozpychać moje wnętrzności :(
 
Lorelain, przepraszam, jeśli mój post Cię dotknął. Przeżyłaś swoją tragedię, bardzo współczuję i rozumiem, że z tego powodu Twoje podejście jest takie, a nie inne. Moim jednak zdaniem jest różnica między zagrożoną ciążą, którą należy chronić ze wszystkich sił, a korzystaniem z L4 tylko dlatego, że jest się w ciąży, a właśnie to podejście mam na myśli. Jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań do pracy, która w dodatku nie jest męcząca, dlaczego nie pracować, jeśli w dodatku kobieta czuje się dobrze? Co innego, jeśli faktycznie ledwo może ustać na nogach :)

Dzwoniłam rano do gina, tak raczej niechętnie zgodził się na to, bym przyszła, bo ma dużo pacjentek. Powiedział, żebym łykała Duphaston (nie chcę ryzykować z żyłami :dry:) i jeśli faktycznie mam potrzebę, mogę przyjść. Wszystko super, tylko pół nocy nie spałam przez zatkany nos i mdłości, a rano już dwa razy tuliłam porcelanę, bo jednak i mnie dopadł wątpliwy rzygowinkowy urok macierzyństwa. Leżę i modlę się, by nie polecieć po raz trzeci. Za drugim razem pobiegłam, bo moje kochane kudłate dziecko puściło bąka o dyskusyjnym aromacie. K**wa. :baffled:
 
anade

Mierz temperaturę tylko rano, po co wieczorem:) I nie gadaj głupot że dziecko się nie rozwija! Bo nie ma nic gorszego niż pesymistyczne myślenie. Myśl sobie że dzidzia zdrowa!!!;-) Każdy ma lęki ale zobacz jeszcze 8 miesięcy będziesz się zamartwiała?
 
reklama
Spadki temp moga oznaczac za niski progesteron,mi gin wczoraj zapisala duphaston i zobaczcie jak tempka poszla w gore!

Wczoraj zauwazylam ze wywalilo mi brzuch,w poprzednij ciazy w 7tc,a teraz w 5tym!!! Szok!
Zreszta same zobaczcie,zdjecie sprzed godziny
 
Do góry