reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Co tam Wiolon? W pracy koszmar czy w domu? Opowiadaj, może lżej Ci będzie. U nas powoli, młody rośnie, z dnia na dzień jest coraz bardziej komunikatywny, córa kochana, ale zazdrosna o brata, zaczęła przychodzić do nas do łóżka w nocy, potrzebuje bliskości i tulenia. Szukam jakiś fajnych ofert na wyjazd, bo chcemy gdzieś pojechać pod koniec lutego, jakoś pomysłu mi brak gdzie.
Wiosnę już chce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
hej mamuśki, u nas jakoś leci, w pracy sajgon..nie tyle ze praca a atmosfera jaką tworzy regionalna która ma chyba niezły fun czepiając sie pierdół nie wpływających na jakośc pracy..no cóż..nie którzy mają coś z głową...
Do szkoły nie chodze, odpuściła do nastepnego roku by sie upewnić czy rzeczywiście warto...
Jasiek rozwija sie w niesamowitym tempie..sypnie czasem takim tekstem ze nie wiadomo jak to ugryzc...
Kurcze jak ten czas zapieprza...jeszcze niedawno rozmawiałysmy o kupkach kolkach i tp..a teraz takie dorosłe dzieci mamy ;-)
 
czesc dziewczyny :) rosne i rosne hehe :) bedzie chlopak tym razem! cieszymy sie ogromnie z V., bo mamy juz troche dosyc dziewczecych dramatow ;)
Zakladacie dzieciakom pieluche na noc?
camel... u nas takie teksty czasami leca, ze boki zrywam... ostatnio O. po tym jak jej spokojnie wyjasnilam, ze ma nie wchodzic do jednego pokoju, bo tam leza narzedzia, odpowiedziala mi: "nie stresuj mnie!"
bosheee...skad ona ten tekst wytrzasnela haha :D w ogole taka jest gadula... buzia jej sie nie zamyka. Ciegle ma cos do powiedzenia, ciagle jakies pytania, no i dlugi jezor - wszystko opowiada...
milego wieczoru :)
ach...zapomnialam Wam dodac, ze musze miec jeszcze jedno usg w 28.tygodniu, bo mam za nisko lozysko i jesli do tego czasu sie nie uniesie to bede miala cesarke. Szczerze...chyba wolalabym cesarke haha ;) no i przez to lozysko bardzo slabo czuje ruchy malego. Tylko takie delikatniutkie kopniaczki. Dziwnie troche, bo O. tak fikala w brzuchu, ze az caly sie trzasl :)
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki!!!
U nas choróbsko w domu, dzieciaki mnie tak w nocy przestraszyły, jak nigdy. Oboje po 40 stopni gorączki, rano lekarz, podobno uszy, więcej objawów brak, mamy czekać i zbijać gorączkę... Masakra, ale trzymamy się dzielnie.

Poza tym, Filip też gaduła straszny. Ostatnio mówi tak: zabierz Zosię z kuchni, bo ona tam coś kombinuje ;) Już nic nie można zrobić w tajemnicy, bo mała papla wszystko wypaple. Opowiada, gada, wymyśla cały czas. A pomyśleć, że tak się martwiłam, że długo nie gada tylko na wszystko pokazuje. A Zośka też zamiast gadać, pokazuje i mówi "o to"... Ale jak chce, to potrafi powtórzyć, problem w tym, że nie chce.
Ach, i Fifi na noc nie używa już pieluch, ale czasem mu się zdarzy wypadek... Na szczęście ostatnio jakoś spokój.

A my cały czas latamy i próbujemy dojść do ładu z tym, co możemy zrobić, żeby na już naszej działce postawić dom... Najwyżej M. zostanie rolnikiem i pobudujemy siedlisko ;)

Kooska, trzymajcie się cieplutko. A jakby co, to cesarka nie jest taka zła ;) Wiem coś o tym aż za dobrze ;)
 
Matki kochane, nie zaglądałam tu dawno, i nie w swojej też sprawie teraz piszę, ale w sprawie Emila Koryczana. To chłopiec z wadą serca, na operację której zbierane jest teraz 7mln zł. Jeśli możecie, proszę roześlijcie informację o tym swoim znajomym, może ktoś będzie mógł wesprzeć Emila i jego rodzinę. Może też ktoś widział info o nim w dzień dobry tvn.

Tu jest link do strony o nim: https://www.siepomaga.pl/emil
 
Filipia I jak tam dzieci? Wyzdrowiały? Całe szczęście, że Ci Filipek zaczął mówić, bo u nas niestety wciąż zastój. Czekamy teraz na wizytę u neurologopedy, gdzieś ok połowy marca będzie komisja, i przełom marca/kwietnia dostaniemy w końcu to orzeczenie...

Wiolon Słyszałaś o książkach J. Cieszyńskiej? Nabyłam młodemu "Sylaby i rzeczowniki", ale ze słuchaniem ciężko... Nie wiesz jak takiego uparciucha namówić, by w słuchawkach posiedział i posłuchał?

kooska Twa ciąża pędzi jak szalona :p

Camel A gdzie ty pracujesz? W jakimś sklepie?
 
Witajcie.
Witch słyszałam o Cieszyńskiej i jej metodzie, ale głównie wtedy skupiłam sie na nauce czytania.
O ile pamietam ważne jest ,by młodego odciąć od tv .
Co do słuchawek to jeżeli bardzo nie chce to może spróbuj najpierw bez. Albo niech zobaczy jak Ty dobrze sie bawisz mając je na uszach, albo niech oglada siebie w lustrze jednocześnie słuchając i powtarzając, dobrze żeby też siebie słyszał , swój głos nagrywaj go i puszczaj mu niech siebie usłyszy.
A ja mam ferie hura
 
kooska...gratulacje chlopaka....
kurcze cos mi czasu brakuje na wszystko....
doba jest zdecydowani za krotka...niech juz bedzie wiosna to chociaz wiecej zapalu do zycia bedzie...
u nas po staremu..nix szczegolnego sie nie dzieje...czekamy do 1 marca na ten zabieg migdala...tzn. zobaczymyczy nadal bedzie takie wskazanie...janek od miesiaca przez to w przedszkolu nie byl i z nudow wariuje...a my z nim....


dziewczyny...tak sobie gadacie o problemach z mowieniem, a nie zastanawiałyscie sie nad zbadaniem czy wasze dzieciaki nie maja zaburzen przetwarzania sluchowego?
bada sie to najczesciej za pomoca testow ozimka, ale to najczesciej dopiero u dzieci ok 6 roku zycia.
mozna poczytac o tym w fundacji ktora zajmuje sie terapia i diagnostyka takich zaburzen. Fundacja Bonum Commune.
cos o tym wiem bo pracuje jako protetyk sluchu...
 
Ostatnia edycja:
Ja badanie słuchu robiłam - jest wszystko w porządku...Nie wiem na czym polega test Ozimka. Młody miał jakieś słuchawki zakładane i rysowały się jakiś wykresy. Ogólnie wszystko rozumie, ale mówić nie chce.
 
reklama
Test ozimka wykazuje zaburzenia przetwarzania sluchowego, wlasnie dla dzieci ktorych sluch jest w normie. Czyli mimo iz slyszymy poprawnie zle mozg odczytuje i przetwarza, dzieki takiemu badaniu mozna np. wykryc dysleksje ktora tez jest takuego typu zaburzeniem. Poczytaj zobie w ne ie o testach Ozimka i o tych zaburzeniach.
 
Do góry