reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam sie . Fajnie że przypomniałyście o zdjeciach od razu poszłam sobie poogladac :)
Cos sie chyba pogoda zmienia , bo mnie spanie męczy, kawa w ruch poszła.
Na kuchence gotuje sie rosoł, ja na necie, mały śpi, starsza z tata u cioci na imieninach żyć nie umierac, niestety syf w kuchni zaczyna mnie wołać, no i chłopina zażyczyła sobie na drugie danie Quesadille , wiec ide spelnic jego fanaberie, ja bym tam frytki zeżarła .Zbliza sie to wesela a ja zamiast sie ograniczac wpieprzam wiecej .
A i miałam wam pisac, że byłam z mała wczoraj u alergologa pół roku czekałyśmy, cycki mi opadały do ziemi, bowiem peunta wizyta była nastepująca, najlepiej jakby przyszła pani do mnie prywatnie, bo tu to długo trzeba czekac, taki lekarz jest u mnie na dzień dobry skreslony, niech sie w d.... pocałuje
 
reklama
ale mnie wkurw....bierze jak coś takiego słyszę.... nie ma to jak PAństwowa służba zdrowia...

ej..dziewczyny zawsze korzystam z bb na komorce, dzis zajrzalam na kompie, czy wy tez wszedzie przy obrazkach macie wykrzykniki w kółeczku, czy tylko u mnie tak jest? przy każdym poście, przy spisie tematów itp
 
Ostatnia edycja:
o tak o :

Bez tytułu.jpg
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 34
wiolon...ja osobiście też nie lubie szpile...mam pare..ale zdecydowanie wole taki pośredni..mam jedne takie w których za chiny nie naucze się chodzić choć są śliczne...napawam się tylko ich widokiem ;-)

Musze zapisać w kalendarzu ważne wydarzenie..pierwszy raz w życiu JAnek tyle śpi ..zasnął po 10.10..czasem mu się zdazylo ale po południu nie rano...

Ewcia daj znać jak tam u ciebie wszystko się układa..żyjecie?? Zapewne wieczorem się odezwiesz bo nie w czasie pracy...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.
Filip dopiero padł, a ja nic nie mogę ogarnąć, bo nie mam siły. Coś mnie dopadło i męczy. Chyba mnie troszkę przewiało, jak wylazłam z samolotu w samym krótkim rękawku i sandałkach. Masakra.
Ja w szpilkach już długo nie chodzę. Kiedyś troszkę się wygłupiałam i bawiłam w modelkę, to w szpilach pomykałam. Poza tym mój były miał ponad 2 metry wzrostu, to nie chciałam mu do pasa sięgać;-) A potem jednej pięknej zimy na szpileczkach złamałam rękę i jakoś mnie odeszło. A poza tym, teraz cenię sobie przede wszystkim wygodę;-)
 
Wojtek tez padł. Chyba przerwa w zębach, bo kochany jak nigdy.
Camel ja rzadko na bb w kompie siedzę, ale akurat wczoraj jak przeglądałam to nic takiego nie bylo:/

A szpilki uwielbiam... kupowac i patrzec na nie w szafie;) mam kilka super okazów, zeby postać z pol godz. i usiąść;)

Filipia olej balagan, zdrowie najważniejsze... ja bym zawinela sie w kołdrę i odpoczywała:) póki możesz...

Widzialyscie ten filmik? Moim zdaniem okrutny:/
http://m.deser.pl/deser/1,120178,16199973,Smutny_autobus__samobojstwo_i_okrutna_urzedniczka_.html
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! Przekopuję od 2 tygodni internet celem znalezienia jakiejś odlotowej oferty urlopowej i sama nie wiem na co się zdecydować... Kusi mnie Chorwacja, ale trochę się boję w taką długą podróż samochodem z dziećmi ruszać. Morze polskie mam już oklepane, ale ciągnie mnie w stronę wody (uwielbiam plaże!). Macie może jakieś sprawdzone miejsca?

Mój Bartuś próbuje chodzić :) przejdzie już sam ze 3 metry, a potem bam na tyłek:-D
 
reklama
Padła Filipina;-) Bez marudzenia, wiercenia, po prostu odłożony zasnął. Planujemy z M. obejrzeć Złodziejkę książek, ciekawe czy film tak dobry jak książka. Książkę pochłonęłam w dwa dni na wczasach. Tak mnie wciągnęła, że poświęcałam każdą chwilę filipiego snu na czytanie;-)

A Filip chyba sam rezygnuje z cycka. Już nawet przed snem nie bardzo chce. Z nocnego picia zrezygnował na wczasach, ale myślałam, że to chwilowe, przez upały. W nocy wolał pić herbatkę. Po powrocie już mu w nocy nie dawałam, a i przed snem tak z niechęcią podchodzi. Czyżby obyło się bez dantejskich scen i udało się Filipowi mnie odstawić, a nie mi Filipa??
 
Do góry