reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Moj jeszcze spi...ale sie powoi budzi..wiec pewnie tez udezymy w spacer...ale musz odgruzowac chate bo normalnie nie da sie przejsc...no i do zoladka jadkowi trzeba cos wrzucic...
 
reklama
A moje dziecię właśnie padło. O jakiejś dziwnej godzinie. Chyba rzeczywiście mu zęby nie dają żyć. Wstał później, myślałam, że przynajmniej do 11.30 pobryka, a on od samego rana jęki, stęki i w końcu ryk. No i padł. A miałam plany na popołudnie, a teraz nie wiem co z tego wyjdzie.

A mąż zadzwonił. Ale o co tobie chodzi i srutu tutu. Nie chce mi się z nim rozmawiać.
 
Filipia..musial ci niezle za pazur malzonek wejsc...chlopy to bezmozgi i ograniczniki..ciezko im cos wytlumaczyc...i tu mamy wytlumaczenie czego oni bardziej sie nadaja do pracy fizycznej..bo szybciej im sie miesnie rozwijaja niz mozg...
Moj tez dzis niestandardowo poszedl lulu...musi te zeby...
 
Ostatnia edycja:
Filipia..musiak ci niezke za oqzur malzonek wehsc...chlopy ti bezmozgi i ograniczniki..ciezko im cos wytlumaczyc...i tu mamy wytlumaczebue czegi oni bardziej sue nadaja do pracy fizycxnej..bo szybfuej in sie miesnie rozwijaja niz mozg...

To fakt... Mój też często gęsto nieziemsko mnie wkurza. A jak jeszcze się docieraliśmy to ile razy ciuchy latały po mieszkaniu, bo ten miał/ma tak, że nie zamyka szafek po sobie.
 
Witam:)

U nas nocka taka sobie... Mlody mial fazę zeby brykac w łóżeczku. Ciągle wstawał a że nie umie sie potem puścić to musiałam wstawać i go kłaść w końcu obudził sie o 6, ale w przeciwieństwie do mnie to się wyspał bo dopiero teraz probujemy sie uśpić.

Ech... ci faceci... mnie M. jak zwykle wziął sposobem. Wparowal w walentynki z bukietem róż... srata tata... że na randkę do kina pojdziemy w sobotę itd. wiec on w piatek na mecz pójdzie. No to ja się zgodziłam... i co?... i w sobotę go głowa boli i gardło bo chory jest... Mlody też nie miał najlepszego humoru, więc teściową nawet nie gadałam... i z kina nici... focha mam do dzisiaj... ech szkoda gadać.

Ewcia odnosnie blokad to myśmy zamontowali takie
IKEA PATRULL BLOKADA SZUFLADY SZAFKI 5 sztuk : Lanstol.pl
z boku a nie od góry...tylko one nie sprawdzają się... bo młody odsuwa szufladę na ok 2-3 cm. idealnie na jego paluszki a potem je sobie przycina

Aneta dobrze cię rozumiem z tymi ciuchami... ostatnio jak wychodziliśmy na spacer to M. do mnie, że może bym się leipiej ubrała bo jak kogoś spotkamy i nas na kawę zaprosi to trochę wstyd będzie... no tu mu trochę racji przyznałam i dlatego po wypłacie na shoping jakiś uderzam...a co za to kino mi się należy;)
 
Ostatnia edycja:
Ja kupowalam viburcol bez recepty... Jakies trzy tygodnie temu jak bylam w PL, ale na moja dzialal tylko pierwszej nocy, potem wszystko wrocilo do normy. Juz sie cieszylam, bo Olivia spala 6h ale nastepnej nocy, pobudki co godzine, wiec nie podaje jej juz.
 
Jestem i ja od rana.
Córka w szkole, a my juz po wizycie u pediatry. Kaszel męczy Antka coraz bardziej, gil po sam pas ... Inhalacje z pulmicortu nam lekarka dołączyła. Zobaczymy co będzie dalej... W nocy pobudek bez liku, a o pierwszej walnął mi mega zielonego kupsztala. Kurcze dziewczyny ją chce się w końcu wyspać !!!!

Filipia - faceci są ograniczeni, trzeba im wszystko tłumaczyć jak krowie na rowie, bo ciągle tylko "o co ci chodzi ";)

Camel zabkowania współczuje. Ja też wyznaje zasadę, że lepiej dziecku dac coś przeciwbòlowego, niż męczyć je niepotrzebnie i siebie przy tym też. :)

Ja ostatnio coraz częściej myślę o wychowawczym, chociaż przez pół roku jeszcze. Miałam w sierpniu do roboty wracac. Muszę znaleść nianię do małego, która popołudniami zajmie się jeszcze starsza córka.za mniej niż 900 zł nikt mi się tutaj na 8 godz dziennie nie zgodzi. Dojazdy do pracy - 300 zł na paliwo. A zarobki ok 1600 !
 
reklama
A u nas nici z jednej drzemki.
Cały tamten tydzień Fi spał raz a porządnie i było fajnie, a dziś już się obudził więc jak nic trzeba go będzie popołudniem przespać chwilę, bo zwariujemy. Przez te zęby to jakieś rewolucje odchodzą.
A po numerze mojego męża, to ja poczułam się pomocą domową, do tego mało atrakcyjną.
 
Do góry