reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Oj Rysia zawstydzilas nas z tymi kilogramami. No z pewnością mnie. Idziesz jak burza. Ja strasznie miękka dupa wobec siebie jestem. Idealny grunt na wszelkie nałogi. A główny to słodycze :/
Myślę już zeby zakupic młodemu jakiś "sportowy" wózek co by i siebie zmotywowac do energicznych spacerów. Caly czas remontuja moja ulice i. hybq pociagna kolo mojeho osiedla ścieżkę rowerowa az do zalewu. Byloby wiec rowniotko i przyjemnie. Niestety póki co w tej gondoli spacery to zolwiowe tempo i tylko wybrane chodniki, na pozostalych za bardzo trzesie. A wlasnie producent x-landerow robi jakas akcje serwisowa na x-mova produkowanego w 2012 roku. Cos z zawieszeniem i hamulcami. Ciekawe czy moj sie zalapie
 
reklama
hej! :)
moja mala ma teraz prawie 3 m-ce. od 7-8 tyg życia potrafi przesypiac cale nocki :) uwielbiam jak rano sie budzi i szczerze do mnie te swoje dziasla ♥ również jak wymawiam jej imię to się usmiecha. ma tyle energii w sobie - czasem wydaje sie jakby już chciała siedzieć, chodzic etc.
strasznie mocno kocham te moja kruszynke ♡♥
jutro idziemy na szczepienia juz po raz drugi. na pewno bedzie wielki placz i zlosc :/ ale to dla jej dobra.
jako ze mieszkamy zagranicą to w niedzielę wybieramy sie do babci w Polsce :)) mam nadzieje, ze mala dobrze zniesie podroz...
 
ewcia - ja jakoś nie jestem zadowolona... wszystko fajnie, gdyby nie ta skóra wisząca. Chyba się umówię do dr Szczyta :-D będzie miał zaSZCZYT SZCZYTować nad widok mojego brzucha xD hahaha
 
hej lasku, jakos sie nie moglam pozbierac po weekendzie... w niedziele tez bylusmy autobusem u babci..mlody lubi podróże..i samochodem i autobusem..na szczęście...

witaj lemonic..widac ze zakochana po uszy w malenstwie... karmisz cycem czy mm? bo moj na cycu je 2x w nocy tzn okolo 2 i ok 6 godziny bo inaczej (.)(.) by eksplodowały..

Dzis za wzgledu na brak miejsca sprzedalam swoje pianino :'( staram sie o tym nie myślec ale żal oh żal ale czego sie nie robi dla malizny żeby miał więcej miejsca..

ćwiczymy z mlodym to napiecie i wydaje mi sie ze jest ciut lepiej...albo tylko mi sie wydaje.....

w tym tyg znowu idziemy z Jasiem na basen..juz nie mogę się doczekac..

A propos Szczyta..też dziś wspomnialam małżowi żeby zbierał na Szczyta bo jak nie to bedzie moje cycki zbierał z podlogi tak mi opadły..
 
Ostatnia edycja:
Kurde rysia tak zle i tak nie dobrze. Niestety patrzac na moją mamę ktora też ma brzuch po cesarce (ja jestem cesarskie dziecko) to chyba nie dorobie sie kaloryfera nigdy. Teraz sporo zeszczuplala, niestety w wyniku stresu, waży tyle co i ja bym chciala a brzuch się nadal falduje. Ale mając już przedsmak operacji korekty brzucha w postaci cesarki to ja serdecznje dziękuje byc rozpruta od biodra do biodra. Musi masaktycznie boleć.
camel cholercia ale Ci zazdroszczę. Ja ostatnio uczucie pekajacej piersi mialam jak mi sie zapalenie piersi przyplatalo :) Musze chyba zakupić ponownie tą homeopatie. Jakos dobrze robiło na psychikę. I słodkie :D
Moja malizna ciagle beczy. I juz nie wiem czy cos mu jest czy sie cwany zrobił. Krzyczy ze az lecisz z drugiego końca domu na zlamanie karku, weźmiesz na rece i juz ok. W foteliku nie, w gondoli nie. Juz glupieje. Dzis na spacerze spotkalam sąsiada. Pyta mnie co on tak placze. Mówię chcesz zeby przestal wez go na rece. Wziął a ten skubany umilkł :/
Mam dzis jakiś dolujacy dzień. Zmeczona jestem. Mezowy mnie wkurza. Nie mowie ze codziennie gotuje bo nie, ale jak czasem staje na rzesach zeby jednoczesnie zabawiac malego i sklecic jakis obiad to on akurat wstapi do mamusi, coś zje i w domu juz nie chce. I siadam sama do tego stołu zjem i dawaj od nowa bawienie karmienie przewijanie. Przyjechali na wakacje jego siostrzency i czesto u nas nocuja to śpi z nimi a ja sama z malizna. I nawet nie przyjdzie powiedzieć dobranoc ani mi ani maliznie :( faceci są totalnie nie domyslni.
Ech...dobranoc laski
 
uuu...coś nikt dziś tu nie zajrzał....moj bzduszek dziś marudny..pewnue zmuana pogody albo cos...teraz spi na kolankach... dzis bedzie się kapac w wannie juz bo wyrosl z wanienki..mamy ta mala wanienke...i jak go kąpie to tlucze sobie glowe jak odbija się nogami...

Lecę...moze później jeszcze zajrze..
 
camel mój synek też ostatnio zrzędzi, zwłaszcza wieczorami kiedy ja też już mam ochotę odpocząć. I zawsze mu się nie podoba wtedy, kiedy akurat chcę coś zjeść. Teraz dopiero zasnął po dłuuugim płaczu albo marudzeniu. Niby nie płacze ale to jego marudzenie jest nie do zniesienia...:cool:
 
Cześć mamusie/.
Laptok mi się zepsuł i mam tu dość ograniczony dostęp.

Rysia super ci ciałka spadło. ~Ja to się nie mam czym chwalić ;/
 
Witam mamusie, nie pisałam bo nie miałam za bardzo czasu organizuje w tym tyg chrzest malutkiej . U nas nic nowego dzień za dniem wygląda tak samo opieka nad mala pochlania mnie bardzo tym bardziej ,ze jestem z nią ciagle sama bo m w pracy .malutka też jakaś marudna ciagle jej coś nie pasuje usypiam ja z 20 minut a śpi 10 .
Rysia - faktycznie kilogramy ci zleciały ja o każdy gram musze walczyć tzn dieta + ćwiczenia i tak spada powoli ,ale mam motywacje (moja kuzynka schudła 22kg i wygląda super )ja nie mogę być gorsza tym bardziej ,ze to ja zawsze byłam szczuplejsza .
 
reklama
Cześć baby :-)

Moja mała jeszcze śpi :-)
Zaraz pójdę na kawusię.
Moja Gabi też wyrosła z wanienki, bo też kupiłam tą mniejszą i teraz żałuję :sorry2: ale moja szwagierka ma większą wanienkę więc zrobię podmiankę a jak Gabi zacznie siadać to znowu wezmę swoją mniejszą:-) Strasznie się wkurza w tej małej wanience, prostuje nogi i tłucze głową o ściankę, nie da rady jej umyć :dry:

Moje kg stanęły jak zaklęte, co mi się wydaje, że schudłam to jak wejdę na wagę to się wkurzam :no::wściekła/y:

GAbi za 3 dni kończy 3 miesiące :szok: Ja nie wiem kiedy to zleciało, mam takie wrażenie, że czas mi ucieka między palcami.
Ostatnie dni jest strasznie marudna, cały czas tylko na rączkach, w dzień przysypia na max 10-15 minut. Na szczęście dalej dobrze sypia w nocy, bo nie wiem - chyba została bym zooombi ;-)

Rysia - gratuluję utrarty wagi.
 
Do góry