reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

ja mi w Polsce pobierali to zawsze miałam mega krwiak, a tutaj nawet ślad po igle mi nie pozostaje. Ogólnie w Anglii przeszedł mi paniczny strach przed morfologią :))
 
reklama
Mnie zawsze ładnie pobierają. Raz w ciąży z Iggy trafiłam na rzeźnika z igłą i miałam obie ręce posiniaczone jak narkomanka. A to lato akurat było i jakiś dziadek w tramwaju mnie zwyzywał, że w ciąży ćpam :dry:
 
z czasem się ogarnę.byłam dziś rano na krew i mocz a potem na usg,ale lekarz chyba miał zły dzień,bo powiedział że za wcześnie przyszłam i nie jest wstanie wszystkiego sprawdzić,ani mi nic nie pokazał,ani nie słyszałam serduszka,powiedział że tyle co zobaczył to jest ok,ale serca nie da się jeszcze wymierzyć i że mam przyjść za miesiąc.zła jestem bo na skierowaniu miał zaznaczone żeby określić stan szyjki macicy,jako że w pierwszej ciąży miałam niewydolność i byłam podszywana,teraz jadę na luteinie,a On stwierdził że nie widzi szyjki i tyle.no i na święta zostałam w stresie :((
 
wydaje mi się że do oceny szyjki powinien zrobić usg dopochwowe a chyba mu się nie chciało,nie wiem czy przez to zwykłe widać szyjkę macicy,zresztą sam fakt że nawet na chwile nie odwrócił ekranu bym mogła zobaczyć jak dziecko się rusza.po Nowym Roku pójdę prywatnie,no ale święta będę się denerwować,mimo wszystko
 
Dziewczyny Ja we wtorek byłam na usg ale pani doktor powiedziała,że na płeć muszę jeszcze poczekać bo to za wcześnie,muszę czekać do 28 stycznia:no: Jak robicie śledzie na wigilię?podajcie wasze ulubione,sprawdzone przepisy proszę:-)
 
Beniaczek ja kupiłam gotowe :-D

A badanie szyjki macicy to nie usg, ale zwykłe badanie ginekologiczne. Lekarz ręką bada i wie na jakiej głębokości jest szyjka. Nie wiem jak to napisać...
 
reklama
beniaczek - moje ulubione śledzie (choć nie wigilijne, ale całoroczne) to tzw. po francusku
Skład: filety matiasy, 1xmusztarda francuska (z całą gorczycą), 1xśmietana 18%mała, czerwona cebula, ziele ang, liść laurowy... i generalnie kładziemy w słoju warstwami: śledziki pocięte- musztarda wymieszana ze śmietaną- cebula pokrojona w grubsze plastry.. gdzieniegdzie ziółka.. Najlepsze po 2-3dniach "odstania" :tak:
 
Do góry