reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Cytrus- Troche czytalam o amstaffach ,slodziaki ale bardzo energiczne i ciesza sie popularnoscia niby szczeniaczki sa sliczne ?my myslimy o zwykly kundlu :tak:dlaczego schronisko bo u nas psy kosztuja majatek ,a te w schroniskach cierpia i nie maja kto by je kochal ;-)...
Kasienka-Sliczny psiaczek ,,,,,,,,,:-)
Ja w trans wpadlam 2 prania zrobione ,lazienka sprzatnieta ,kuchnia tez wieczorem zakupy i padam :-D
 
reklama
Kinga, świetnie wziąć psa ze schroniska, ale pamiętaj, że NIGDY nie możesz być pewna, jak został wychowany pies, którego bierzesz. Najlepiej wziąć szczeniaka, albo bardzo młodego psa, wtedy prawdopodobnie uniknie się kłopotów ;-)
 
Ja mam pieska, ale malutkiego 3,5 kg, też oczywiście potrafi być głośny, mąż mnie straszy, ze jak się urodzi dzidzia to synek piesek pójdzie do moim rodziców. Nie wyobrażam sobie tego, będę robiła wszystko żeby się polublili i żeby jedno drugiemu krzywdy nie wyrządzało.

Teraz UWAGA w H&M przecenili jeansy ciążowe na 69,90zł!!! Do sklepu marsz komu potrzeba!
 
O kuźwa, lecę zapierdzielam pędzę :-D Mam z moim ukochanym randkę w kinie (wiecie, jakie to miłe iść na randkę z kimś, z kim się mieszka 2,5 roku :-)), ale wcześniej pobiegamy za prezentami, to zajrzę do H&M <3
 
Podziel się! Chociaż kurczę nie przepadam za naleśnikami. Żadnych takich mącznych rzeczy typu naleśniki, pierogi itp. nie jemy w domu. Jak zrobię raz na pół roku, to jest kurza stopa wyjątek :-)

Ej, na rynku u mnie babeczka sprzedaje próbki oryginalnych perfum - po 8,9 złotych za sztukę (1,5 ml). Wąchałam dziś Le Petit Robe Noire Guerlaina, byłam ich strasznie ciekawa... Bleeeeee, śmierdzą jak wiśnie w czekoladzie, okropnie męczący zapach :confused2: Jednak najbardziej lubię Angel Muglera i Code Armaniego. Może kiedyś będę mogła sobie kupić flakon za trzy stówy, a nie cholerne próbki :-D

a ja wszystkie kluchy...i nalesniki i pierogi i reszte:-D
i na polce w lazience angel(chociaz teraz mnie dusi)..code i jeszcze chance, chanel , kiedys moj ulubiony, dolce gabana , one..kiedys dostalam jednym rzutem szesc butelek, tresora do tego i escade, bo sie moj nie mogl zdecydowac...
starczy do 90-tki:szok:
CYTRYNA, moj zaginiony blizniaku:-D
 
a ja wróciłam ze sklepu, tłok na maxa! na dworze mokro i pada,wrrr.... do JYSKa po kuwete już nie dotarłam bo po wczorajszym prasowaniu miednica napierdziela:/

Spakowałam pierniki dla rodziców, prezentują się tak:

Zobacz załącznik 523435Zobacz załącznik 523436

teraz robię rosół i mielone.... już pachnie rosołkiem, a mielone? muszę chyba zacząć od zmielenia:p
 
a ja wróciłam ze sklepu, tłok na maxa! na dworze mokro i pada,wrrr.... do JYSKa po kuwete już nie dotarłam bo po wczorajszym prasowaniu miednica napierdziela:/

Spakowałam pierniki dla rodziców, prezentują się tak:

Zobacz załącznik 523435Zobacz załącznik 523436

teraz robię rosół i mielone.... już pachnie rosołkiem, a mielone? muszę chyba zacząć od zmielenia:p


ja bym to trzymala takie nierozpakowane , tak do 2020 roku..:-D
no, przeciez zal takie dziela sztuki niszczyc:szok:
 
Ewusia ja myślę, że to kwestia wychowania. Ja szkoliłam pas i siebie godzinami przez dwa lata. Ale teraz czasem moje spojrzenie wystarczy ;-).
Głosu właściwie na nią nie podnoszę, a klapsa dostała może 2 x w życiu ( ma 8 lat już)

Kinga kundle są przekochane. Ja mam postanowienie, że kolejny ogon ze schroniska będzie :tak:
 
reklama
Do góry