reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Dzień dobry w sobotni poranek,

Kasienkadg to u Ciebie nie pada? Może poczekaj z oknami w nast tygodniu ma być temp na plusie i jakieś słoneczko się pojawić.
U mnie pogoda beznadziejna, odwilż i chlapa, ale niedługo zbieram się na fitnes rozprostować kości.
 
Hej,

Cisza jak makiem zasiał.
Ja już w pracy popijam gorącą herbatę, bo niby przeziębienie się kończy ale boli mnie strasznie jedna strona gardła, aby to nie były początki anginy :no:


Pospałabym jeszcze, ale cóż do pracy trzeba było wstać, byłam przerażona o 8 było dziś jeszcze ciemno!!!!

Miłego dnia dziewczyny!
 
Cześć śliczne;
ja zaraz zmykam na zakupy i mam schizę, że mi bankomat kasy nie będzie chciał dać.
Wczoraj też miałam taki problem. Nie wiem o co chodzi.

Ja miałam wczoraj starcie z mężem i czeka mnie samotne ogarnianie zakupów chaty i wszystkiego, bo się dupek obraził śmiertelnie :confused2:
Czasami mam dość...
 
Zapo wspolczuje starc z mezem i zycze na poprawe nastroju udanych zakupow!

Ja sie mocze wlasnie w wannie z olejkiem kokosowym:p zaraz owsianka,kawka i chyba wyprawa do kkauflandu. Maja tam slomiaste ozdoby na choinke w pudelku ktore idealnie nada sie na pudelko na moje zdobione pierniki dla rodzicow. Do tego potrzebuje wiecej papieru i wiecej wstazki czerwonej atlasowej by zakonczyc akcje pakowania!

Potem jeszcze moze (jak mi sie bedzie chcialo) JYSK zahacze bo kuweta na cieknace buty do przedpokoju mi sie spodobala:p

Tymczasem wiec!
 
wikki - nie pada u mnie:-) I jest +2 a obawiam sie ze w przyszlym tyg nie bede miala czasu na mycie okien dlatego zabieram sie dzis poki mam wene:-p

Zapo - pociesze ci ze u mnie ostatnio tez roznie bywa... Natlok problemow - glownie finansowych - powoduje nerwice i u mnie i u mojego małża. Ale licze na to, ze to sie skonczy jak tylko w koncu otworzymy ten lokal...
 
reklama
Cześć dziewuszki ;-)

Też wstałam już jakiś czas temu, pobiegłam z psem na spacer i na rynek po pieczywo i owoce. Moja matka dzisiaj rano zaczęła się na mnie wydzierać przez telefon, że W. sobie mnie ładnie ustawił, skoro to ja wstaję rano i wychodzę z psem, a jest mróz i śnieg, że powinnam oddać psa synowi W., żeby sam się nim opiekował, bo jak ja sobie niby dam radę, gdy pojawi się dziecko i że pewnie będę zostawiać dziecko same w domu, gdy będę wychodzić na spacer z psem :baffled:

Nie wierzę w to, co usłyszałam. Jak można myśleć, że oddam psa tylko dlatego, że w domu będzie dziecko? Albo że zostawię niemowlę, gdy pójdę na spacer z psem? Nigdy k**wa w życiu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry