reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dobry wieczor siedze i wcinam sobie jogurt waniliowy i pomyslalam ze kukne co tu ...:tak:wiec czekalo mnie 6 stron .
Cytrusek-i jaka cena tych ubran ciazowych?
<Lori-Swietny brzusio mnie na wieczor tez taki wychodzi
:-D
Mamolinka-nic straconego wiec czekamy do poniedzialku
Lena- masz myslec pozytywnie :tak::tak:
 
reklama
No muli mnie i jestem wzywana na przesłuchania...

Emalia super wiadomość! Oby tak dalej.

Lena w pewnym sensie masz rację. Ja trzymam kciuki!

A jeśli chodzi o spanie, to ja mojego dziecia kładę ok 2o w dni robocze, a w weekendy później, żebyśmy też mogli dłużej pospać.
 
Dziewczyny! Ceny ciążowych ubrań... ja pi******. Dobrze, że będę teraz pracować od 17 września :-) Na szczęście mam sporo ubrań w domu, które mogę nosić będąc w ciąży. Bluzki mam przeważnie z takich materiałów, że się ładnie rozciągają, więc prznajmniej na "górze" nie zbankrutuję jakoś straszliwie. Spodnie kupię albo na Allegro, albo poszukam po secondhandach, bo kupować jedną parę dżinsów za 250 zł trochę mi szkoda, wolałabym już kupić coś dla dziecka.
Bo dziecięce ciuszki są uch... śliczne! Byłam w MotherCare - ceny po prostu tragiczne. Śpioszki za 70 zł?!?? W Smyku mają fajne, w H&M przecudne. Taaaaaaaaaaaaak słodkie :-p
 
Kinia o cycach to juz nic nie mow, mi w I ciazy urosly o 3 rozmiary i tak zostalo... Wiec mam nadzieje, ze w kolejnej ciazy juz mi nie urosna... Bo chyba obetne i rozdam potrzebujacym :-D
 
Citrusku ceny sa przerazliwe... Ja w ciazy nie nosilam ubran ciazowych, a dla dzidzi kupilam uzywane... W NL jest taka strona z uzywanymi rzeczami i tam naprawde dzieciece ubranka mozna za grosze kupic. Ja za 50e (200zl) kupilam cala wyprawke roz.50-56-62 od bodow po kurteczki, czapeczki itd. a ubranka naprawde w bardzo dobrym stanie, wiekszosc same firmowe( bo holendrzy maja pier***ca na tym punkcie) a niektore nawet z metkami. Ja do tej pory a Zuzka juz 98 rozmiar nosi wyszukuje ubranka dla niej na tej stronie a czasami cos kupie w sklepie.


P.S. CHwal sie szybciutko gdzie dostalas prace ?
 
Ja na ciążę ma staniki sportowe i dla mnie super się sprawdzają :tak: Normalne zawsze mnie gdzieś piją.

A z dziecięcych sklepów to H&M uwielbiam:-D

A Perełka gdzie się podziała?
 
Gorzej, jak urośnie druga para cycków :laugh2: Moje przypomiają bąble po komarach, liczę na to, że urosną.


Lorelain, ja mam wzdęty brzuch. Wprawdzie przez cały tydzień nie jadłam słodyczy i momentalnie mi waga spadła, więc i z brzucha trochę oponki, ale podbrzusze wzdyma się często, a po cebuli np. to już wszystko od "cycków" w dół :eek:
 
reklama
Do góry