reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Wpadam sie pochwalic ,,,slyszalam serduszko mojego bobasa stuka jak oszalale :-) ,,,swietny ten aparat do sluchania tetna plodu Polecam i szybko mi przyszedl 11 listopada go kupilam oniline-
 
reklama
Zapominajka, zarejestruj się na lubimyczytac.pl - to taka internetowa biblioteczka, gdzie zaznaczasz co przecztałaś, kiedy, na ile oceniasz itd. Można sobie książki odkładać na "do przeczytania" i inne takie :-)
 
ja tez juz od dawnna na nogach ale rankiem trzeba bylo z malym do lekarza leciec, cala noc sucho kaslal myslalam ze pluca sobie wypluje, na szczescie plucka czyste i nic nie slychac, dostal tylko syropek

Zapominajka- zdrowka dla syncia
 
Kinga - daj linka do tego co kupiłaś:)

a tak btw.... dzień dobry z pracy, leń mnie ogarnął i zajrzałam do Was...
padam na pycha i też mogłabym spać bez końca....
Mama jedynie poprawiła mi nastrój przed chwilą mówiąc że jutro zabierze od babci obiadek dla mnie:) i że mam nic na jutro nie szykować:) S zje na miejscu jak po mamę do babci pojedzie....
tak więc dzisiaj robię tortille a jutro laba:)

do pracy zabrałam sobie chlwb orkiszowy z białym serkiem homo, mam ochotę tym wszystkim pluć (a wczoraj mi smakowało:/)
Nie wiem co jest z tymi smakami..... wrr....
 
hej lasencje:D
Ja na chwile podczytac co tu u Nas slychac.
Widze,ze temat ksiązkowy i kulinarny na tapecie;D Ja to ostatnie dni siedze tylko w ksiazkach z przewami na drzemke;D spanie to cos co ostatnio wychodzi mi najlepiej:D Dowodztwo w kuchni przejał mężulek bo ja ani troche weny.
 
Nie mogę dziś usiedzieć na dupie przy biurku :) Koledzy z pokoju już się ze mnie śmieją, że mi zaraz jakieś poduszki przyniosą, takie figury wyczyniam na tym fotelu, że chyba powinnam się teraz akrobacją zająć:szok:

Do tego tak mnie ciągnie/boli podbrzusze od kilku dni, i mam nadzieję że to macica się rozciąga (czy tam więzadła, o których któraś z Was już pisała).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry