reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Witajcie pracusie :)

Nie rozmawiajcie o wadze, bo Was znielubię:-p

Idę zaraz na jakieś zakupy i spacerek z Kubą. Chociaż nie bardzo mi się chce, bo znów rano coś przyplamiłam. Ja już nie wiem... Plamiłam w zeszły piątek, dziś znów. Kurde, tak co tydzień będę?:baffled::confused: Dobrze, że wizytę mam 20 listopada:dry:
 
Dzień dobry, my jedziemy do fryzjera z małym, trzymajcie kciuki bo jutro ma zdjęcia grupowe w przedszkolu, mam szczera nadzieje,ze nie bedzie musiał występować w czapce:-)
Miłego dnia!
 
Cześć brzuchatki :-D
mowisz i masz :-D jestem w calym trzypaku..
jak to w ogole brzmi:szok:



a no tak, bo przeciez to i ludzi trzeba liczyc, nie przyzwyczajona jestem:-D




lo matko, ja tez..
chociaz wiesz co, jaka ja sie sobie samej wtedy piekna wydawalam, do ostatniego dnia, no mowie, ze to tylko w ciazy lazic:-D
a pozniej obejrzalam wlasne zdjecia...i zobaczylam...........slonia:-D


laseczki, jutro Was budze o 7 z pracy:-D

Kurcze ja Twoich fotek nie kojarzę z tamtego czasu :dry:
Muszę chyba poszperać w jakichś starociach :-D

cześć dziewczyny mam pytanie czy wam zdarza się że macie cześciej niż wczesniej koszmary senne matko ja to sie budzę z krzykiem juz 2 raz takie cos co wcześniej nie mialo miejsca

Nie, na szczęście. Ale są zdecydowanie bardziej wyraziste niż przed ciążą.

Witajcie pracusie :)

Nie rozmawiajcie o wadze, bo Was znielubię:-p

Idę zaraz na jakieś zakupy i spacerek z Kubą. Chociaż nie bardzo mi się chce, bo znów rano coś przyplamiłam. Ja już nie wiem... Plamiłam w zeszły piątek, dziś znów. Kurde, tak co tydzień będę?:baffled::confused: Dobrze, że wizytę mam 20 listopada:dry:

Kochana w kwestii wagi uśmiechaj się i przytakuj :-D
Potem się odchudzimy!!!!

A te plamienia takie regularne? Zawsze w pt? Bierzesz coś na to?
Mam nadzieję, że lekarz coś mądrego ci powie:tak:
 
Witam sie z rana i tez dzis czekaja mnie zakupy ,wczoraj bylo sprzatanie dzis troche lzej :-)
Agara-Tez mam czasami takie sny
Kaja-U nas tez juz zaczynaja swiatecznie ale bardzo to lubie
 
Zapo..i nie skojarzysz, bo ich nigdzie nie ma:-D..

Cos Wam mialam powiedziec i zapomnialam:D.. Mózg w ciāzy, to podobno naukowo udowodniona przypadłosc:-D..

Wiem... Moj S dostal trzy dziewczece imiona do wyboru i sie telepie,ze to on mial wybierac, no..przeciez niech wybiera, z tych trzech..nie rozumiem chłopów, hahaha:D
 
No nie wiem ja mam takie straszne te sny ze ciągle coś ktoś chce mi zrobić :) dziś był spokój ale ostatnio jak krzyczałam to aż się sama obudziłam ...

Kaja
no praca w soboty nic fajnego ale jak musisz to mimo wszystko miłego dnia w pracy :)

Fiołkowa no to wizytę mamy w tym samym dniu o której godzinie masz ?? ja o 10 . ale z tymi plamieniami ja już bym była u lekarza niech to wytłumaczą dlaczego tak jest

Zapominajka czytałam w necie że sny mogą być realne i takie bardziej wyraziste u mnie to objawia się koszmarami a nie ogladam strasznych filmów itd

a jesli chodzi o kilogramy to ja nie wiem moze i cos przytyłam ale nie czuje tego okaże się niedługo jak pojdę na wagę ja to sie bardziej boje o rozstępy itd smaruje się 2 razy rano i wieczorem oliwką i takim tłustym kremem z witaminą E smierdzi trochę ale cóż :)
 
Witam majoweczki!!

też dzisiaj jakieś pierdoły mi się calą noc śniły i średnio wyspana jestem, poza tym od 2 tyg budzę się rano z pełnym pęcherzem i nie mogę dłużej spac, a jestem taka, że jak już wstanę to sie nie kłade więcej

z kolei w nocy też nie chcę wstawac, bo jak wstanę o 4 to później nie mogę zasnąc przez 30 min a budzik dzwoni mi o 5:15, więc chodzę jak zombi :-D

jakaś taka szczęśliwa chodzę od założenia karty, że mamuśką będę, coraz latwiej mi się o tym mówi (wcześniej jakoś się dziwnie czulam mówiąc o sobie jako o przyszłej mamie)

poza tym szukam wlaśnie w necie czegoś na prezent dla mojej przyjaciółki, która rodzi syna planowo w święta i tak się już rozochocilam na zakupy dla siebie:-p


mam też ogromną prośbę, którą kieruję do doświadczonych bądź niedoświadczonych ale lepiej zorientowanych:
co najbardziej przyda sie małemu (ja sądzę, że body, ale może się mylę), świeżo upieczonej mamie (jako też prezent na święta - typu może jakiś zestaw relaksacyjny: maseczka, sól do kapieli itp., bo ciuch to chyba może bardzie zirytowa niż ucieszy:wściekła/y:) no i tatusiowi??
zaznaczę, ze fundusz ograniczony...niestety


bede bardzo wdzięczna za propozycję....MIŁEGO DNIA:-)
 
Agareczka, ja mam często koszmary. Najczęściej śnią mi się chcący mnie zabić gangsterzy (tu się akurat nie dziwię), trupy (bo seriale) i zombie (też ze względu na seriale). Dziś z kolei śnił mi się mój największy wróg życiowy, taka Karolina z podstawówki, która kiedyś naskarżyła mojej mamie, że nazwałam ją DUPĄ :dry:
 
reklama
Agareczka, ja mam często koszmary. Najczęściej śnią mi się chcący mnie zabić gangsterzy (tu się akurat nie dziwię), trupy (bo seriale) i zombie (też ze względu na seriale). Dziś z kolei śnił mi się mój największy wróg życiowy, taka Karolina z podstawówki, która kiedyś naskarżyła mojej mamie, że nazwałam ją DUPĄ :dry:


Z tej "dupy" nie mogłam sie pochamować od smiechu:)
 
Do góry