reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Kaja u ciebie te bable to juz wiecej waza ;), a w cycki poszlo i pewnie jeszcze w macice czy objetosc krwi te kg, bo za dwoje ogranizm musi :-D:-D

O tym tescie z moczu na plec rano pisalam, wykrywa czastki DNA dziecka w moczu, test jest tak skonstruowany ze wychwytuje tylko czastki chromosomow Y odpowiedzialnych za plec meska, ale to ze nie wychwyci tej czastki nie musi oznaczac ze na 100% jest dziewczynka a raczej np to ze w moczu nie bylo odpowiedniej ilosci czastek DNA dziecka, pozatym stosunek na iles czasu przed moze tez zaburzac wyniki (DNA ojca dziecka moze pojawic sie w moczu kobiety) i falszowac wynik

A ja tez wogole czekam az mi w cycki pojdzie ale jak narazie niewiele, za to ciagle cos tam mi z nich podcieka, moze dlatego ze przestalam mala karmic wlasnie jak sie dowiedzialm o ciazy.
 
Mi też przydało by się by poszło mi cycki ;D

Też Sie boje o moja figure tym bardziej ze to druga ciaza, z pierwsza sie obeszlo spoko zadnego rozstepu, brzuch plaski po 3 miesiacach.. Wazylam 49 kg dwa tygodnie po porodzie bylam taka Zmeczona wszystkim... Po tych 3 msc sie unormowalo 53 kg. Po 2 latach 55 kg i zaczynalam ta ciaze od tej wagi, na poczatku spadlam 3 kg, a juz 2 kg do przodu jest aktualna waga 54 :) mam 168 cm.
 
Ja w poprzedniej ciazy na tym etapie bylam jakos 3,5-4 kg do przodu, teraz po poczatkowym spadku, mam minimalny wzrost, czyli waga w zasadzie taka sama jak chwile przed ciaza, zobaczymy jak dalej. w pierwszej ciazy kilogramy szly szybko, a w tej najpierw spadek o 1 kg a teraz wzrost o niecaly kg
 
Hahahhahaa Boże, też chcę, żeby w cycki szło :-D Kaja, BABULCU CHOLERNY, tęsknię za Tobą, spadaj z '08, wracaj TUTAJ, bo jesteś matrioszka podwójna!!!!!!!!!! :-D

mowisz i masz :-D jestem w calym trzypaku..
jak to w ogole brzmi:szok:

Kaja no powiedzmy po 1,5 na cycek a reszta to ludzie w macicy :-D

Citrus chodź na 08, my tam same fajne jesteśmy :-D

a no tak, bo przeciez to i ludzi trzeba liczyc, nie przyzwyczajona jestem:-D

Biedroneczko dzięki za przypomnienie :tak:

Ja o tej porze w 2008 też byłam gruba Citrus:-D
Nawet bardzo


lo matko, ja tez..
chociaz wiesz co, jaka ja sie sobie samej wtedy piekna wydawalam, do ostatniego dnia, no mowie, ze to tylko w ciazy lazic:-D
a pozniej obejrzalam wlasne zdjecia...i zobaczylam...........slonia:-D


laseczki, jutro Was budze o 7 z pracy:-D
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny mam pytanie czy wam zdarza się że macie cześciej niż wczesniej koszmary senne matko ja to sie budzę z krzykiem juz 2 raz takie cos co wcześniej nie mialo miejsca
 
cześć dziewczyny mam pytanie czy wam zdarza się że macie cześciej niż wczesniej koszmary senne matko ja to sie budzę z krzykiem juz 2 raz takie cos co wcześniej nie mialo miejsca

niee, ja miałam raz sen że urodziłam dziecko i było mu bardzo zimno telepało się, ja nic nie zrobiłam tylko sie patrzyłam na NIEGO ! ;/ dziwne ale to był tylko sen.
Mój tato miał sen że urodziła krowa moje dziecko I TEŻ CHŁOPCA ...
hmm to jeszcze dziwniejsze :D
 
reklama
Wstawac spiochy;-)..
Czesc pracy:-D..
Hotel juz wystrojony na swieta, jakos tak milo..chociaz troche ich ponioslo terminowo...
 
Do góry