reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Sun, gratuluje i bardzo sie cieszę.

Tez chciałam w poprzedniej ciąży kupić ten test, ale ze był trudny do zdobycia, to poczekalam do USG.

Kaja, a co u Ciebie, mało Cię ostatnio na forum. Czujesz juz ruchy?(nie wiem czy pray blizniakach szybciej sa?)

Ja sie przejmowalam,ze zapomnialam o rocznicy, a moj stary wcale tez nie pamiętał:-) Podpuscilam go i jak okazało sie,ze zapomniał, to wykorzystalam jego poczucie winy,zeby zorganizował jakaś super kolacje z dostawa do domu. Właśnie zjadlam najlepszy stek na świecie.Tylko szkoda,ze winkiem nie dało sie popic;-( Czekamy aż dzieciarnia zasnie i przejdziemy do deseru ;-)

bo ja bladze po grudniowkach 08:-D, ale czytam was caly czas takze wiem co i jak, obiecuje poprawe:-D

Skarbie, czuje, juz od jakis dwoch tygodni, bardzo rzadko, ale kilka razy sie zdarzylo, kiedy wiedzialam ze to napewno to..
podobno, ze w drugiej ciazy sie tak wczesniej czuje..
w poprzedniej jakos kolo 20 tygodnia, dokladnie w moje urodziny pierwszy raz, niezle co:tak:


Te testy to brednie sorrki.... dziewczyna robila test byl rozowy , a ma syna
:-D
Kaja- No wlasnie jak tam maluszi ,.....;-).


dobrze, dobrze, swiruja, robilam drugie usg w srode, fikaja..ale jednak na tym usg blizniakowym nie widac tak dokladnie wszystkiego jak na pojedynczym, czasem tam sie jakas noga machnie, ale naprawde trzeba sie nagimnastykowac zeby wszystko dokladnie zobaczyc, jakies takie sa...pomieszane:-D
 
bo ja bladze po grudniowkach 08:-D, ale czytam was caly czas takze wiem co i jak, obiecuje poprawe:-D

Skarbie, czuje, juz od jakis dwoch tygodni, bardzo rzadko, ale kilka razy sie zdarzylo, kiedy wiedzialam ze to napewno to..
podobno, ze w drugiej ciazy sie tak wczesniej czuje..
w poprzedniej jakos kolo 20 tygodnia, dokladnie w moje urodziny pierwszy raz, niezle co:tak:





dobrze, dobrze, swiruja, robilam drugie usg w srode, fikaja..ale jednak na tym usg blizniakowym nie widac tak dokladnie wszystkiego jak na pojedynczym, czasem tam sie jakas noga machnie, ale naprawde trzeba sie nagimnastykowac zeby wszystko dokladnie zobaczyc, jakies takie sa...pomieszane:-D
Ja mam jedno i tak tam ganial lekarz po macicy ze co chcialam zobaczyc to obraz uciekl lub maluch tak sie ruszal i zdjecia tez mu pieknego nie zrobil zobaczymy teraz na wizycie....energiczne te nasze maluszki sa jeszcze tyle miejsca potem bedzie juz trudno :tak::tak:....
 
Ja mam jedno i tak tam ganial lekarz po macicy ze co chcialam zobaczyc to obraz uciekl lub maluch tak sie ruszal i zdjecia tez mu pieknego nie zrobil zobaczymy teraz na wizycie....energiczne te nasze maluszki sa jeszcze tyle miejsca potem bedzie juz trudno :tak::tak:....

lo matko, to ja nawet nie chce myslec co sie bedzie u mnie dzialo:-D
raz to bede wygladala jak tir..
jak mnie w pracy wkurzaja, jak komus mowie, ze blizniaki to mi mowia":szok: jaka bedziesz enorm":crazy:

ja, co zawsze dbalam o kazdy kg, narty zima, tenis latem, rower non stop..i tak niby wiem, ze cel jest szczytny, ale czasem mnie hmmmmm:-D..kluje:-D
 
fajne to...ale u mnie to chyba nie ma co robic, bo moze byc wielka zmyla,co:-D?

sorry ze sie wtrynie, a jak u kaji i chlopiec i dziewczynka to pol rozowe sie wyswietlic niby ma i pol niebieskie :)?

Albo fioletowe właśnie :-D

A chyba Biedroneczka rano tłumaczyła tę reakcję chemiczną i z sodą też.

Ja przeanalizowałam moje fotki z usg i niczego tam za dupką nie widać :-D

Kaja przy bliźniakach to ty zrzucisz kg nim się obejrzysz.
A ślub przełożyliście, czy nie, bo już nie pamiętam?

George niezły aparat z ciebie :-D
 
Kaja moja znajoma w marcu urodziła bliźniaki:) Dłgo jej nie widziaam no i tak 2 tyg. temu jak ją zobaczyłam to aż oczy przecierałam, w życiu bym nie powiedziała, że ona m dzieci (jest taka chuda :o) a tak jak TY ona ma jszcze córkę= prawie 3 tala. Wiec mysle, ze Ty tez wszystko zrzucisz.
 
Albo fioletowe właśnie :-D

A chyba Biedroneczka rano tłumaczyła tę reakcję chemiczną i z sodą też.

Ja przeanalizowałam moje fotki z usg i niczego tam za dupką nie widać :-D

Kaja przy bliźniakach to ty zrzucisz kg nim się obejrzysz.
A ślub przełożyliście, czy nie, bo już nie pamiętam?

George niezły aparat z ciebie :-D

tak, ale tylko narazie w naszych glowach, ciekawe co z tym hotelem bedzie co juz wzieli 6 tysiecy zaliczki...czy uda ja sie przerzucic na nowy termin..wszystko bedzie wiadomo jak pojedziemy do polski, bo jak dzwonilam to pani organizatorka mowi: alez to nie ma problemu, dzieci beda mialy warunki, opiekunke...ale gdzie ja , takie robaki mialabym zostawic ? w alternatywie, przesiedziec wlasne wesele w pokoju..




Kaja moja znajoma w marcu urodziła bliźniaki:) Dłgo jej nie widziaam no i tak 2 tyg. temu jak ją zobaczyłam to aż oczy przecierałam, w życiu bym nie powiedziała, że ona m dzieci (jest taka chuda :o) a tak jak TY ona ma jszcze córkę= prawie 3 tala. Wiec mysle, ze Ty tez wszystko zrzucisz.

lo matko, oby..ale dziewczyny, ja juz jestem 5 kg na plusie, to jest jakis kanal..ale nie, zeby to bylo jakos strasznie widoczne, nie wiem gdzie sie schowaly, no ale....waga nie klamczucha:zawstydzona/y:
 
reklama
Hahahhahaa Boże, też chcę, żeby w cycki szło :-D Kaja, BABULCU CHOLERNY, tęsknię za Tobą, spadaj z '08, wracaj TUTAJ, bo jesteś matrioszka podwójna!!!!!!!!!! :-D
 
Do góry