reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Biedroneczka dzieki Ci bardzo za info. Ja tez mierze caly czas- bo tak kazali. Skakalo Ci to cisnienie i wszyskto bylo ok? A donosilas ciaze? A jak z porodem? Naturalny czy cc?

Donosilas w sensie do konca oczywisice :)

Aisha z mala bylo ok robilam czeste badania moczu, by ewentualnie wychwycic pierwsze symptomy gestozy. Ograniczylam prawie do minimum sol wtedy. Mialam cc ale nie ze wzgledu na nadcisnienie a ze wzgledu na wczesniejsza operacje na kregoslupie i to ze mala byla owinieta pepowina az 3 razy!!. Ogolnie bardzo zle wspominam cc bo przez wlasnie wysokie cisnienie i jakies leki dostalam tachykardii i ponoc prawie schodzilam na sali operacyjnej o czym nie wiedzialam bo mialam znieczolenie ogolne.
Malutka urodzila sie zdrowa, z niska waga (2700) fakt co ponoc przy nadcisnieniu moze wystepowac. ale zdrowiutka:tak:

Ja na szczęście tych wulkanów nie mam. Ale pełno małych za to.

Mnie właśnie oświeciło, że moje bóle brzucha są dokładnie tam, gdzie mam bliznę po cesarce.
Miała któraś z was coś takiego?

Jakies 2 tyg temu jak mnie ciaglo w brzuchu to wlasnie najwyrazniej przy bliznie, ale poprostu mysle ze tam w srodku na macici tez jest blizna i miesnie teraz troche inaczej pracuja wiec mysle ze to normalne u mnie fakt blizna swiezsza.

A ja jestem wkurzona, dzis w ostatniej chwili dostalam zlecenie z gazety na zdjecia z koncertu w szkole muzycznej, wiec na szybcika wiozlam mala do dziadkow, potem te fotki i powrot w deszczu bo z kapusniaczku zrobila sie ulewa wrrr, jestem cala zmoknieta ide robic sobie ciepla herbate, wlosy moge wyzymac:crazy:
 
reklama
Ja dzisiaj od rana mam mega bol w plecach - jakby korzonki. Poniewaz nigdy nic takiego nie mialam, umowilam sie do lekarza (internisty) ktory oczywiscie postraszyl mnie!! Ze to moze polpasiec albo bol promieniuje od narzadow rodnych :/ No i do wtorku mam zwolnienie. Jutro skocze na chwile do pracy ale potem musze rzeczywiscie odpoczac...

A pryszcze na mojej twarzy wygladaja jak wulkany!!! Masakra.
 
Ostatnia edycja:
Zapominajka- oj chyba i allegro nie, tam tez sa komentarze :)

Citrus- ja rowniez uwazam ze jak mam cos do kogos zwlaszcza z rodziny i bliskich znajomych to mozna to prywatnie rozwiazac, zwracanie uwagi wszem i wobec z szeroka publika uwazam za brak szacunku do tej osoby, choc wiele jest mesko-damskich relacji, ktorych nie pojmuje ale jak swiate szeroki tak istnieja i tego sie zmienic nie da

Zapominajka- zastanawialam sie skad moje lekkie bole w brzuchu ostatnio i tez rzeczywiscie tam gdzie blizna...
 
ja dzis bylam u poloznej:-Dbo w nocy cos mnie meczylo, skakalo w brzuchu, i dzis caly dzien tez, myslalam ze jelita albo cos ale okazuje sie ze to malenstwo juz dokazuje ostro, mowi ze zdaza sie ze to 3 ciaza , ja w drugiej czulam w 14 tyg ruchy a tu 11 minal i juz:rofl2:
 
PolaTola ja też mam ból pleców!!Tak właśnie jak przy zaziembieniu, momentami jest momentami nie, nie ma to żadnego wpływu na oddawanie moczu ani nic wiec ja poprostu obstawiłam że taki urok ciąży. A co lekarz nie mógł cie zbadać żeby ustalić czemu cie boli??
 
Witam zagladam tutaj bo moja przyjaciólka spodziwa sie dzidzi i ma terin na koniec maja:tak:Jestem mama 4 letniego Michalka i 3 mies Milenki:tak: tak troche was podczutalam i przypomnialam sobie moje pierwsze tyg ciazy ta ekscytacje itp:tak:

Gratuluje wam dziewczynki bardzo mocno ,zycze szczescia , i pieknych zdrowych maluchów!:tak::tak:
 
Hej dziewczyny skoro swit!
Jak to dobrze ze to piatkowy swit!!! Zmeczyl mnie ten tydzien! Ale juz tylko "byle do 16stej!" :)

Milego dnia i kciuki za wizyty rzecz jasna!
 
Wstałam rano, przeczytałam posty Puchałke na Facebooku i leżę. Uwielbiam człowieka :-D

Jeśli kojarzycie sesję zdjęciową Katarzyny W. dla "Super Expressu", jeden z najświeższych komiksów...

http://shitstorm.pl/zk.php?src=img/upload/20121025063206.PNG

Tylko uwaga, to żart wulgarny i mocno kontrowersyjny, więc jeśli nie lubicie takich rzeczy i nie kojarzycie Puchałke z innych komiksów, to nie polecam :tak:
 
citrus pozazdroscic humoru:D

Ja zwlekłam sie z łózka w podłym nastroju i krąże jak chmura gradowa po domostwie:wściekła/y: Przyczyny oczywiscie nie ma.eh...te hormony! To chyba ta jesien za oknem:/ pada od wieczora:/ jeszcze trzyma mnie to chorobsko:/ zwariowac idzie:/
 
reklama
Cześć Kochane :)
ja dziś po tyg laby wracam do pracy. powoli się szykuje. muszę jeszcze córeczkę z lóżeczka ściągnąć. a śpi.

nadrobie Was później ,bo widze ,że tyle się dzieje a ja nie w temacie.

miłego dnia
 
Do góry