reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Heja !!!
Ja to z wlosami mam wypadanie na maxa - syfow jeszcze nie odnotowalam:-). A co do witamin ja nic lykac nie moge , bo po nich mam haftowanie , nawet po foliku - a wiem,ze folik to podstawa -a zdycham po nim jak nic.
 
reklama
Siemano,


Pryszczy mi też się robi masa, czarne wągry i te typowo wielkie hormonalne. Nie mam już na nie siły, w przyszyłym tygodniu mam zamiar iść na oczyszczanie, bo wybieram się jak sójka za morze.

Ciśnienie na ostatniej wizycie miałam bardzo niskie, nie pamiętam parametrów, ale wiem że Gin mówiła że pewnie dlatego że późna pora i taki dzień. Od tamtej pory nie mierzyłam, jutro wizyta więc pewnie dam znać na bieząco.

Co do karmienia ciężko mi się wypowiadać bo to moja pierwsza ciąża. Tak jak sobie myślę o przyszłości to do pól roku.
 
Ja na szczęście tych wulkanów nie mam. Ale pełno małych za to.

Mnie właśnie oświeciło, że moje bóle brzucha są dokładnie tam, gdzie mam bliznę po cesarce.
Miała któraś z was coś takiego?
 
matki polki i inne potwory wózkowe: BRZYDKA PŁEĆ - LENIWA PŁEĆ

Co sądzicie o tym wpisie? Gdy ośmieliłam się skrytykować autorkę za to, że publicznie obraża swojego męża, to się na mnie jakieś frustratki rzuciły :-D Jak myślicie, czy tego typu krytyka na blogu jest w ogóle dopuszczalna? Co by było, gdyby to ów mąż nazwał swoją żonę publicznie "leniem" i "nierobem", czy jakkolwiek inaczej? Czy tylko ja jestem tak wychowana, że nie ośmieliłabym się publicznie skrytykować własnego partnera? Przecież takie zachowanie to odbieranie komuś poczucia własnej wartości... :no:
 
matki polki i inne potwory wózkowe: BRZYDKA PŁEĆ - LENIWA PŁEĆ

Co sądzicie o tym wpisie? Gdy ośmieliłam się skrytykować autorkę za to, że publicznie obraża swojego męża, to się na mnie jakieś frustratki rzuciły :-D Jak myślicie, czy tego typu krytyka na blogu jest w ogóle dopuszczalna? Co by było, gdyby to ów mąż nazwał swoją żonę publicznie "leniem" i "nierobem", czy jakkolwiek inaczej? Czy tylko ja jestem tak wychowana, że nie ośmieliłabym się publicznie skrytykować własnego partnera? Przecież takie zachowanie to odbieranie komuś poczucia własnej wartości... :no:
Jestem zdania ze zamiast pisac te brednie o mezu niech porozmawia z nim tak zeby mial checi i odwage to szukania nowej pracy.Bo jezeli potrafi napisac w necie o swoim slubnym to jaka z niej zona :-D:-D
 
Zapominajka masz bole czy takie ciagniecia ?i jak w tym momecie wyglada twoja blizna jest rozowa czy biala ladnie zablizniona ?

Blizna jest od dawna zagojona i jej wygląd się nie zmienił.
Wygląda ładnie o ile tak można o niej powiedzieć.

A bardziej boli, czy ciągnie nie wiem. Muszę to przemyśleć :sorry:

Citrus ja uważam, że jej blog, jej życie i jej kuweta. Nie można każdego człowieka mierzyć swoją miarą, ludzie nie są bowiem tacy sami.
A gdyby wyrzucić z sieci wszystko co kogoś krytykuje i świadczy o braku szacunku... myślę, że pozostałoby allegro :-D
 
reklama
Do góry