reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kooska, super!!! Gratuluję!!!

Camel mam pytanie o śpiworek... Polecasz ten co macie czy lepszy byłby bez wszytej poduszki, bo znalazłam taki z poduszeczką oddzielnie i się zastanawiam. Noce jednak chłodne, ostatnio były nawet zimne, a Fifi się wiecznie odkrywa. Nawet nie specjalnie, przekręca się z boku na bok i już tyłek goły.

A mi dziś nerwy na basenie puściły, myślałam, że gnojka rozniosę. Nie ustoi to w miejscu, uprze się na coś i się wyrywa, biegnie na oślep, a ja muszę z nim pół godziny czekać na M. i Zośkę. Inne dzieci siedzą grzecznie na przewijakach, chodzą, a ten tylko się rzuca. Szafka otwarta, trzeba kłapnąć, jakiekolwiek drzwi, to samo, śmietnik, trzeba łapy wsadzić. Zafiksuje się i już. Dziś trzy razy rozbił sobie głowę w tym szaleństwie. Rozpuszczone to jak dziadowski bicz, a ja już nie wiem, jak go utemperować.
 
reklama
Filipia my mamy z odpinana poduszka...wiec odpielismy..ale zapewne na jakies wyjazdy itp sie przyda... my korzystamy...choc ostatnio i na spiwor znalazl sposob i wylazi....ale tak sie do niego przywiazal ze targa go wszedzie i ealkoni sie na nim w salonie.
 
Ja wybralam taki zeby byl duzy..te allegrowe mialy male rozmiary a Jachu duzy chlop jest...z odpinana poduszka wybralam dlatego bo balam sie ze jak bedzie sie krecil to w koncu spiwor sie przekreci o 180 i bedzie mial ppduche na twarzy..i tak sie zdarzylo..wiec odpielam...a suwak od poduszki jest zakryty jak poducha przypieta wiec o to sie nie martw
 
chyba zdjecia nie dodalo
 

Załączniki

  • 1433018613228.jpg
    1433018613228.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 19
a tak po odpieciu...suwak plastikowy wiec nie grozny..tylko zostaje na koncu ta kostka od niego
 

Załączniki

  • 1433018695843.jpg
    1433018695843.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 20
  • 1433018724276.jpg
    1433018724276.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 17
A ta poduszka nie jest jakaś strasznie płaska, bo Fifi ostatnio to już lubi na poduszce takiej dorosłej bardzie spać?

A u nas dziś jakiś konkurs pirotechniczny na stadionie. Do nas się niesie strasznie, jakby mi bomby wybuchały nad głową, a to trwać ma do 24. Mam nadzieję, że mi dzieci nie pobudzi. Choć Fifi już drugie sylwestrowe strzelanie przesypia więc może nie będzie tak źle.;)
 
poducha jest pulchna..lecz ma wade...przez to ze jest podluzna i ma duzo tej watoliny rozpalawia sie w trakcie kilkukrotnego snu. w rezultacie na srodku poduchy brak watoliny ktora lokuje sie po lewej i prawej stronie..teraz na pewno prosilabym o przepikowanie poduchy by watolina w srodku byla stabilna i nie zbijala sie...bede musiala to sama zrobic..ale tak czy inaczej jadiek ma odpieta i spi na swojej ktora lubi..
 

Załączniki

  • 1433019450600.jpg
    1433019450600.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 16
  • 1433019473218.jpg
    1433019473218.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Do góry