reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
perełka dzięki za info,ehhh :sorry2: Z Allegro nie zawsze wysyłają za granicę,ale dowiem się,może jednak się uda..A jak nie,to będę molestować P.,dopóki mi nie znajdzie całości do ściągnięcia :-D Ja czasem jak się uprę na coś,to nie ma siły,MUSZĘ to mieć :no::-):-D
emalia nie stresuj się,ja czytałam (bo osobiście nie miałam),że takie plamienia w ciąży są normalne, ponoć nawet do 3 miesiąca ciąży. Także nie denerwuj się,a jak masz jakieś wątpliwości ,najlepiej zadzwoń do gina albo umów się na wizytę,ale ja mam nadzieję,że wszystko jest ok i nie ma się czym martwić.;-)
 
emalia - tak jak pisze perelka...bierzesz duphaston albo luteine?... a może to są jakeiś plamienia po seksie? teraz wszystko jest bardzo ukrwione i po stosunku często są jakieś drobne plamienia. Mi w ostatniej ciązy lekarz w pierwszych tygodniach zabronił przytulanek, to teraz nawet niepróbuje ;)
 
Ostatnia edycja:
jeśli masz jakies plamienia to ja koniecznie bym załatwiła sobie jakiś progesteron, on nawet psychicznie Ci pomoże bo będziesz czuła że masz jakiś wspomagacz :blink:
 
reklama
Do góry