reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Dzieki
Camel ja sypie tej sody tak na oko, ale dosc dużo bo nie cała sie rozpuszcza.
Filipia mysle, ze mozesz sprobowac. Moja bratowa miala studentke i byla bardzo zadowolona. Wazne jest podejście , a takie doswiadczone czesto w rutyne wpadają
 
reklama
Hej mamusie , u nas noc ok ,mała od paru tyg śpi już cała noc bez pobudek na karmienie .
A ja dziś mam kiepski humor nic mnie cieszy ,codziennie to samo i do tego narzekająca teściowa nad głowa .
Firma już jest więc zus trzeba będzie płacić kolejny wydatek ostatnio to ciągle mamy wydatki a kasy coraz mniej (jedziemy na oszczędnościach) aż nie chce mi się myśleć bo od razu mam zły nastrój .
Filipia- zazdroszczę wakacji ,na pewno odpoczniesz należy ci się .

Ewcia - na pewno z czasem wszystko się ułoży ,Leoncio przywyknie zawsze tak jest czy żłobkiem czy przedszkolem ,że dzieciaki ryczą a później same chcą chodzić do dzieci (nas też to czeka ).

Ormianka - 100 lat:) spełnienia marzeń :)
 
Pewnie tak zrobie, bo powiem szczerze czasem mam dosc tego co wyczynia moja tesciowa. W srode ja zostawilismy u nas z Filipem. Najpierw spal, ale potem sie obudzil i godzine z nia siedzial. No wlasnie chyba tylko siedzial, bo w domu nie bylo kompletnie nic ruszone. Co oni robili nie mam pojecia. Nic munie pozwolila przez godzine dotknac czy jak? A unich w druga strone, moze wszystko, a ja potem nie jestem w stanie nad nim zapanowac jak obok jest babcia.

Jeśli chodzi o facetów i pakowanie, to chyba wszędzie jest tak samo. Czy to przeprowadzka czy wczasy nie ma różnicy. ja od rana zapieprzam, żeby wszystko było spakowane, staram się o wszystkim pamiętać w szczególności dla Filipa, bo my to sobie damy radę, a mój małżonek jedyne co zrobił, to zeżarł chrupki kupione dla Filipa na drogę.
 
Ostatnia edycja:
Fifowa to wiesz...bezpiecznej podróży życzę...no i odpocznij na maxa...załaduj baterie..mozesz załadować jedną dla mnie...bo my w tym roku raczej wakacji mieć nie będziemy...no chyba że za wakacje można uznać wyjazd do teściów ;-)
 
Fi- udanego wypoczynku!!!!!!!!!!!!!!!

hej Kobietki

u nas gile, smarki c.d......
Chcialam isc dzis z dzieciakami do Ani przedszkola na festyn, ale padal deszcz (gdy przestal zabawa sie odbywala), maluchy dlugo spaly, dzieci zasmarkane, wiatr urywajacy glowe....i nie poszlismy....

Ewcia-szukaj objazdow, zeby nie tracic czasu na stanie w korkach...ułoży się...my wierzymy :)

Ormianka-najlepszego!!!!!!!!!! Spełnienia marzeń...
 
Ormianka najlepsze życzenia. Sto lat w zdrowku i szczesciu.

Fifowa po prostu wypoczynku. Naciesz oczy ;) i zaznaj rozkoszy dla swojego ciała. A teraz nalezy mu sie wszystko co najlepsze.
Elajar zdrowia dla dziatwy.
Camel Tobie też.
Dzieki wam wszystkim za wsparcie. Dzis wracalam objazdem. Niby czas ten sam ale nie stoisz. Jedziesz po prostu wolniej bo obszar zabudowany ale nie sterczysz. M.dzis wracal z Mlodym ze zloba to podobno zajelo mu 20 min. Szok bo ja wczoraj o tej samej porze stalam 40 ale rano cos mi tak wyglądało ze udostepnilo jedna nitkę.
 
cześć mamuśki..ale tu cisza...w przeciwieństwie do tego co dzieje się u moich sąsiadów...
Filipa wyjechała, reszta gdzies się zapodziała..Ewcia a ty jak? pracujesz w soboty? czy dziś ogarniasz sprawy domowe...wiecie co..trochę mi brakuje pracy...ale nie mojej...marzy mi się taka praca co daje satysfakcje..gdzie jest zapierdziel ale powodujący wyrzut adrenaliny..tak by przyjść do domu z satysfakcją...ja lubie pracować...ale w firmie w której czuje się dobrze...gdy robie to co lubie...szukam cały czas roboty tutaj..ale brak jakichkolwiek ofert...chciałabym się przekwalifikować..ale zupełnie nie wiem co...chciałabym pracować z dzieciakami niepełnosprawnymi..ale nawet nie wiem jak zacząć się kształcić...na jakie kursy/podyplomówki mam iść...i czy znajde po tym pracę... może zna ktoś kogoś kto pracuje w takiej branży zeby mnie poierować..ja zupełnie nie wiem od czego zacząć..a od zawsze chciałam pracować z takimi dziećmi..tylko jakoś to się rozmywło..a teraz coraz częściej wraca ta myśl do mnie...
 
mi tez juz brakuje pracy i tej pozytywnej adrenaliny. Pracuje z dziecmi, ale nie niepelnosprawnymi, choc tez zawsze bardzo chcialam. Dzisiaj wlasnie rozmyslalam o tym, zeby znalezc tu jakiegos doradce uniwerysyteckiego, ktory by mnie pokierowal i wskazal jakie mam mozliwosci jesli chodzi o moje wyksztalcenie. Mam w Norwegii uznany licencjat zrobiony w Polsce. Kierunek pedagogiczny a chcialabym tu dorobic magistra wlasnie w kierunku, dajacym mozliwosc pracy z niepelnosprawnymi.
camel, moge podpytac kolezanke, ktora w PL robila podyplomowke (nie jestem na 100% pewna), zeby robic to co Ty bys chciala.
 
reklama
kooska.jesli masz taką możliwość to każda informacja się przyda :-) to mamy podobne marzenia :-) tylko twoje może bardziej się zrealizuje niż moje..jak wiesz tu w Polsce nie ma tak dobrze żeby ktoś doradził i pomógł...
 
Do góry