reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Kolejna przespana noc :) pobudka o 6, ale nie jest zle. W koncu czuje ze zyje :D
Ewcia z tym dojazdem jakas masakra. Musisz dowiedziec sie gdzie jest jakis objazd, bo to bez sensu tyle w korkach stac.
Filipia nie zapomnij kremow z filtrami dla Filipa ;) hihi...pewnie wiesz wszystko na temat tego, co trzeba zabrac.
 
reklama
Kremy z filtrem mam, ale za to rano sobie dopiero przypomniałam, że ręczniki kąpielowe muszę wziąć. Niby oczywiste, a mi jakoś umknęło. I jeszcze na zakupy musimy skoczyć po jakieś pareo czy inną osłonkę. A może jeszcze jednoczęściowy kostium trafię. Bo jak kupowałam tamten, to było mnie troszkę mniej i jak znalazłam pasującą miseczkę, to cała reszta zwisała ze mnie.

U nas też noc nie najgorsza, oprócz tej pobudki. Ale w nocy i Fifi spał ładnie i my. Bo wczoraj, to był koszmar, było tak duszno, że nie dawało się wytrzymać. Dziś pootwieraliśmy okna w całym domu oprócz sypialni, bo w centrum nie da się spać przy otwartym oknie. Ale chłodek z mieszkania przyszedł i do nas i spało się dużo lepiej.

Ewcia, ja nienawidzę stania w korkach, krew mnie zawsze zalewa więc tym bardziej trzymam kciuki za znalezienie jakiejś alternatywnej drogi.
 
Camel mi przy karmieniu pomagało plukanie soda. I ssalam dużo cukierkow zeby nawilzyc gardlo;) a i od czasu do czasu tantum verde

A ja mam dzisiaj urodziny... mielismy co zorganizowac, a M. sie mnie wczoraj pyta, to co robimy? Szczerze? Myslalam, ze mi zorganizuje jakas imprezę czy coś. Smutno mi sie zrobilo.
Ale przed chwila dzwonila kolezanka z pytaniem czy jeszcze karmię:/ czyzby jednak cos sie kroilo:D?
 
Ostatnia edycja:
to wszystkiego co najlepsze w dniu twoich urodzin!!!!!
Kurcze..wypróbuje metodę z sodą... jakieś konkretne proporcje???
JAśko zasnąl..ciekawe ile pośpi...
sama bym się przespała..bo małżowy choruje i zdycha całą noc..kaszle..smarka..chrapie..wytrzymać się nie da...

Filipia dopiero doczytałam o teściach...opowiadaj jak było z tą wiadomością...co oni na to..nie mówili że nie zauważyli ??
 
Ostatnia edycja:
Ormianka, sto lat!!!
Camel, ja z gardłem nie pomogę, bo jakoś mnie takie dolegliwości omijają.
Fi też zasnął. Najpierw o 10.35, pospał do 11, obudził się z płaczem i usnął znowu. Zobaczymy ile pośpi.

Camel, moi teściowie są w ogóle dziwni. Mówili, że się domyślali, ale do tego skutecznie mi utrudniali życie więc trochę to nielogiczne. Koszulkę też widzieli, ale nie wiedzieli czy się dobrze domyślają. No i teściowa, że teraz to Filipek będzie miał dużo pracy. Jak zwykle, mnie to wcale nie dotyczy. To tak jak z nieprzespanymi nocami. O, Filipku, słyszałam, że dziś się nie wyspałeś. No tak, bo ja spałam, a Filip nie mógł;) Ale nieważne, ważne, że wiedzą, co teraz zrobią to ich sprawa. A my z mężem szukamy opiekunki, żeby sobie nerwów oszczędzić.
 
Ostatnia edycja:
no może opiekunka to dobry pomysł...przynajmniej przy początkach..wyjdzi na spacer...pogania się z młodym wybryka, pomoże nakarmic...a ty będziesz mogła bardziej skupić się na maleństwu..jasne jeśli macie taką możliwość i finanse pozwalają to czemu nie...
Tylko lepiej zacząć już dużo wcześniej opiekunkować żeby Fifi nie poczuł że pojawiło sie maleństwo i ja w odstawkę...
 
Przychodzi do nas ta Ela od sprzątania, i ona czasem się Filipem zajmuje. Tak sobie o niej myślałam. Może nie jest to profesjonalna opiekunka, ale sama ma dwójkę dzieci w tym jedno niepełnosprawne, Filip ją uwielbia, ona Filipa też. Do tego z samochodem, zawsze mogłaby Filipa na jakąś salę zabaw zabrać, bo to w sumie zima będzie. Co o tym myślicie? Czy lepiej poszukać kogoś z kwalifikacjami?
 
reklama
wiolonczela (umknal mi temat slubu Twojego brata) a tesciowa jak sobie radzi z wnukiem? Jesli okey to bym zostawila. Jesli nie bardzo to nieee... no chyba ze nie przezyjesz tego rozstania :) tez bede miala ten dylemat za kilka miesiecy - przyjaciolka wychodzi za maz. No nic - daj znac co postanowilas.
Filipia, fajnie ze tesciowie w koncu zajarzyli :D ja bym brala zaufana osobe do opieki nad Fi.
Ormianka sto lat :)
camel ja plukalam kiedys woda z sola. Proporcje na oko - pol szklanki wody i ze dwie lyzeczki soli. Okropne jak nie wiem co, ale pomaga...znajomego mama dawala mi sol z morza martwego rozpuszczona w spirytusie, no ale to byl juz hardcore...myslalam ze puszcze pawia...
 
Do góry