reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Hej mamy, my od 6.30 funkcjonujemy...gardlo nadal nawala ze wyspac sie nie da...tylko zeby jasko nie zachorowal bo my z malzem zdychamy.....
Jak tam wasza nocka....
 
reklama
U nas pobudka 6.45 ale nocka przespana cala :) jestem mega zadowolona.
camel a sprobuj moze wyplukac woda z sola. Oby Jasko sie nie pochorowal.
Ciekawe czy Filipia ma dostep do neta...
 
Hej mamusie , u mnie ciągle się coś dziej dlatego brak czasu na regularne pisanie ,ale czytam was codziennie więc jestem na bieżąco .

Camel - jeśli cię interesuje taki kierunek i chciałabyś to robić to czemu nie ,może w tej pracy będziesz czuła się spełniona .

Ja mam dużo zainteresowań od ogrodnictwa do dietetyki co do ogrodnictwa to otworzyłam firma o tym zakresie usług a dietetyka (od września idę do szkoły ) może coś kiedyś będę w tym kierunku robić (jakiś pensjonat czy ośrodek mnie zatrudni kto wie mieszkamy w miejscowości turystycznej tu ciągle coś powstaje ) tak więc wszystko zależy od nas .

Kooska - jak fajnie jak dziecko przesypia cała noc ,ja mam tak od 4 tygodni oby Oliwce tak zostało .
 
Hej dziewczyny. Pisalami pisalam, a mi wiadomosc zjadlo. Tutaj sa delikatne problemy z netem. Zyjemy i mamy sie dobrze. Niestety jestesmy juz po pierwszych przygodach. Opozniony 2 godziny lot i zmiana pokoju. Ale o dziwo Fi bawi sie swietnie. Cos tam postaram sie wrzucic na instagrama, a reszta sie pochwale po powrocie;-) Pozdrawiam Was mocno.
 
O ludzie Filipia blog instagram fb forum...w sieci Cię nie zabraknie ;) świetnie ze Fi się dobrze bawi. Wy na pewno tez.

Co do opoz ien ja wczoraj caly dzien na dworcach. Rano wizyta w ikei a potem z mama na dworzec. Najpierw pkp. Pociag opozniony napierw o godzine potem 60 min a potem 120. W tym momencie poszlismy do kas po zwrot za bilet. Na dworcu hulal wiatr, my nie ubrani, bez jedzenia dla mlodego...masakra. no ale nic to pakujemy na busa z dusza na ramieniu czy będą miejsca bo bez rezerwacji. Tylko ze do busa jeszcze 1,5h w tym czasie moze 10 razy wychodzilo mocne slonce przeplatane deszczem od mrzawki po ulewe. Wszyscy w krotkich rekawkach, mlody tylko w bluzie. Folii na wozek, kocyka brak bo zostaly w samochodzie :/ wiec Mlody nakryty ojca bluza, sloiczek kupiony w przydworcowej zabce zagrzany w kubku z wrzatkiem, ktory uprzejme panie w Starbucksie daly mi bezplatnie...czaaad.
No ale finalnie mama ze lzami w oczach pojechala busem. My wrocilismy do mieszkania za kolejne 2 godziny b o jeszcze pokrowiec na materac odebrac z pralni i male zakupy. Mlody spal tylko tyle co w samochodzie czyli 2x20 min wiec padl szybko ale w nocy budzil sie kilkakrotnie i to z placzem. Rano oczywiście katar...ale myślę ze to zab bo i slina kapie strozkami. A katar bezbarwny, rzadki. Profilaktycznie posmarowany i ubrany w spoichy, tylko nie wiem co jutro ze zlobem. No i pierwszy dzien jutro kiedy moj m.wystapi w roli opiekuna na wychowawczym.
U mnie wizyta przelozonych. W pracy fizycznie i prektycznie jeszcze nic sie nie dzieje. Jest natomiast parcie na opracowanie teoretyczne co mnie wpienia bo narobie sie a potem okazuje sie ze nic nie ma zastosowania bo magazyn zyje inaczej. Poprzednim razem było to samo tylko az tak mnie z tego nie spowiadali. Czuje sie macki korporacji...niestety. wcześniej bylo bardziej lokalnie, swojsko...szkoda bo troche mniej radosci z tego jest.

Evi bylam przekonana ze idziesz w dietetyke. Ogrodnictwo to pelne zaskoczenie. Bedziesz projektowac ogrody?

Camel...nie jest za pozno. Ja tez mam w planach jeszcze podyplomowke. Co prawda "po profesji" ale nie wiadomo jakie niespodzianki zycie przyniesie. Moze i trzeba będzie sie przekwalifikowac. Ja jestem zawsze bardziej za glosem serca niz rozumu :D
 
Witajcie.
Evi -projektowanie, czy sprzedaż?
Ewcia - oj bido, nawet pogoda Wam nie sprzyja, kiedy mama będzie znów? Czyli teraz kolej na chłopa , szwagier mojego chłopa tez na wychowawczym już drugi rok.
Fifowa ale masz sie fajnie.
 
Ewcia, no co za pech! Ja tu za Ciebie mocno kciuki trzymam i za to, zeby juz za chwileczke wszystko na prosta wyszlo.
Evi, ogrodnictwo brzmi ciekawie. Zdradz cos wiecej.
camel jak gardlo?
Filipia wrzuc potem fotki nam tutaj :)
Drugi dzien cwiczen. Kurde chyba posladki mi odpadna :D
 
Hej, gardło nadal boli, i kaszel w bonusie...
Niewyspanam ...zechciało mi się wczoraj rootować tel. Oczywiście zrobił zawieche i już nie wstał.. Musiałam mu wgrac nowy nieorginalny soft oczywiście automatycznie teraz zero gwarancji...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry