reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Wlasnie to samo powiedzialam do mojego S, ze chce do domu, pod koldre i niech nikt nic do mnie nie mowi:-D..
A poza tym, pracuje na recepcji w hotelu.. I ludzie mi smierdza, zēbów nie myja czy ki...bleeeeee:(
 
reklama
Również Was witam po weekendzie!

Ja piszę z łożeczka, ale niestety chora, zakatarzona i zamulona jak to przy przeziębieniu dlatego postanowiłam dziś zostać w domu.
 
Aniaczek to kuruj się... rewelacyjne jest mleko, miód i czosnek... oraz syropek składający się z miodu i cytryny... ;-) Mi to w zeszłym tygodniu bardzo pomogło ;-)
 
No wczoraj wieczorem najadłam się czosnu i wypiłam herbatkę z miodem i imbirem. Przejdę się niedługo do apteki po ten syropek dla ciężarnych. Nic innego nam nie pozostało.
 
aniaczek - ja wypilam caly ten syrop dla ciezarnych, do tego syrop wlasnej roboty cebula+cukier, kolejny czosnek+miod+sok z cytryn, duzo lezenia, wygrzewania, gardlo owijałam szalikiem/chusta
teraz mam resztki kataru i pokasluje, ale jest duzo lepiej
zdrowka zycze!
 
reklama
Cześć lasencje;
ja nadal jak zombiak i jeszcze mnie jakieś jesienne smutki dopadły...

mam taką sugestię żeby założyć wątek bez komentarzy w którym będzie bieżąca lista wizyt

np

nanulika ----- 25.10 g. 09:00 (usg pomiarowe)

wysyłało by się do jednej osoby na PW info o wizytach i ona by aktualizowała listę. Mogę to być ja jeśli chcecie - wieczorami na pewno znajdę czas na aktualizację:)
Było tak w listopadówkach i fajnie się sprawdzało:)



CO WY NA TO?

Jak najbardziej. Mnie się ten pomysł podoba. Jeśli masz ochotę załóż temat :tak:

I my sie witamy, juz z pracy.. A jak muli i mdli dzis to moje:-/

Współczuję i łączę się w bólu.

Mnie też dziś muli i mdli strasznie... nie wiem jak ja dziś wytrzymam w pracy, najchętniej poszłabym do domu i wlazła pod kołderkę i nie wychodziła z pod niej do końca I trymestru :(
Ja dokładnie to robię. Olałam robotę, bo nie byłam w stanie biegać...

Wlasnie to samo powiedzialam do mojego S, ze chce do domu, pod koldre i niech nikt nic do mnie nie mowi:-D..
A poza tym, pracuje na recepcji w hotelu.. I ludzie mi smierdza, zēbów nie myja czy ki...bleeeeee:(

O matko. Kup jakieś kadzidło, albo pachnidło i ich psikaj ;-)

Również Was witam po weekendzie!

Ja piszę z łożeczka, ale niestety chora, zakatarzona i zamulona jak to przy przeziębieniu dlatego postanowiłam dziś zostać w domu.

Zdrówka!!!
O ludzie, mleko, miod i czosnek, na sama mysl ....toaleta:'(..

Nic dodać nic ująć.
 
Do góry