reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

reklama
nie da rady...ledwie wozek sie miesci :-(

Matko ale smenty w radiu nadaja...zaraz zywcem zasne....pogoda do d.....okropnie ciemno...
 
Ostatnia edycja:
nowy sie miesci na styk do badaznika....ale wygodniej mu na dachu :-) zeby w bagazniku troche miejsca było na choc 1 torbe jaskowa :-)

tylko nie wiem czy nie przeniesc potelika Jachowego do przodu....nie wiem czy wysiedzi tyle sam...

ide chyba Jacha ululać bo cuś taki buczaco-jeczacy...

Jasko ululany...ciekawam ile pospi....

A gdzie reszta?
 
Ostatnia edycja:
Hej, hej;)
Mi dziś małżonek też uciekł bladym świtem, a my pospaliśmy do 8;) Cud miód;) Oby takich poranków więcej;)
Camel ja jestem oczywiście za pomysłem Ewci. Zmobilizuję tylko mojego, żeby mi za kierowcę posłużył, bo ja jedyna nie mobilna;) Choć mam nadzieję, że już niedługo, bo samochód już w garażu stoi;)
Doszły mnie słuchy, że mój rodziciel się wybiera do naszego cudnego miasta, ale wątpię czy się u mnie pojawi.
A ja chyba żurek ugotuję. No nic nie mogę jeść. Do tego miałam taki sen, że aż mnie ciarki przechodzą do tej pory.
 
reklama
Witajcie dziewuszki, u Was tez pogoda do bani? jakaś zestresowana jestem, zakupy mnie stresują , nie potrafią w prosty sposób zdecydowac , że chce to i to, tylko dniami myślę, a może to, a może tamto , tracę czas i nerwy .
U nas dzis nudny dzień sie zapowiada i długi, dzieci z rana marudne, chłop w robocie, bedzie dopiero jutro popołudniu ,mnie nic sie nie chce, czarno to widze
 
Do góry